Lesnik13

Prawdziwy gigant

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lesnik13    1

Nom, czegoś takiego to chyba jeszcze nie widziałem i pewnie nie zobaczę. Widzieliście kiedy takie maszyny na żywo: koparki i zwałowarka? Mój odnośnik


W baśniach śpią prawdziwe dzieje, woda życia nie istnieje, ale zawsze warto po nią iść...
"Bajka o Głupim Jasiu" J. Kaczmarski
Polecam maszyny leśne FAO FAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

o tym to chyba kiedyś w telewizji mówili


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TBhog    14

Z tego co wiem to ta koparka jest zasilana energią elektryczną. Może niekoniecznie ta ale można znaleźć film o przenosinach podobnej (a może i tej) gdzie targa za sobą przewody.


Traktor :), Bóg, Honor, Ojczyzna, Górale, Linux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeczl    1

tak sie składa że mieszkam niedaleko turku i czasem jadąc w str uniejowa można było ujrzeć te giganty. tak maszyny napędzane są energią elektryczną a węgiel kopia nie dla kogo innego jak dla elektrowni w adamowie koło turku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Oglądałem niegdyś program bodajże na Discovery Science (zapomniałem nazwę programu) i był właśnie pokazany ten kolos. Oczywiście wielce się zdziwiłem, gdy operator "tego czegoś" przemówił w języku polskim.

Jak się nie mylę, był również program na TVN Turbo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

Ten program nazywa się Industrial Junkie (polskie tłumaczenie: Przemysłowy Zawrót Głowy) i przedstawiał koparkę czerpakową z kopali odkrywkowej węgla brunatnego w Bełchatowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj