Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kombajn z autopoziomowaniem

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kristoferson

kristoferson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 31 lipiec 2011 - 16:56

Kombajn z autopoziomowaniem Witam,pogoda nas nie rozpieszcza,a tu jeszcze te 'pagóry" ciężko będzie wspiąć się na wyżyny naszych upraw.Chodzi oto że chcę kupić jakiś używany kombajn który dopasowuje się do terenu,mają one symbol AL.Jestem ciekaw czy ktoś ma taki i jak to się sprawuje w terenie.Napęd na 4 kola też byłby mile widziany,jak się pogoda nie zmieni to w tym roku będę kosił same podgórza bo na górkę to już nie wjadę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajn z autopoziomowaniem Dzisiaj, 19:04
  •  

#2 Share boxol

boxol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 31 lipiec 2011 - 18:06

Kombajn z autopoziomowaniem napisz jeden temt ze chcesz kobajn gorski i z podajnikiem tasmowym nie slimakowym a ty piszesz osobno .......

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share kristoferson

kristoferson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 31 lipiec 2011 - 18:30

Kombajn z autopoziomowaniem Źle mnie zrozumiałeś kolego,poszukuję lub zbieram wiadomości na temat kombajnu górskiego(dowolnej marki),a hedry z podajnikiem taśmowym mają raczej kombajny MF, i wcale nie szukam kombajnu z takim podajnikiem tylko wiem że są takie,i chciałem zapytać użytkowników czy można taki kupić takowy czy też omijać z daleka. :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share boxol

boxol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 02 sierpień 2011 - 21:02

Kombajn z autopoziomowaniem no chyba ze tak to sorki a tasme maja lexiony ze sztanga 12m:P