Skocz do zawartości

Zdjęcie

klepisko massey ferguson 29xp

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pajon

pajon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 31 lipiec 2011 - 10:44

klepisko massey ferguson 29xp Jak ustawić klepisko od cepów na który numer do pszenicy do żyta jęczmienia owsa pszenżyta w masey ferguson 29xp bo niedawno go kupiłem a i jak ustaawić sita

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Kombajn zbożowy Massey Ferguson 38

Zobacz ogłoszenia w kategorii Maszyny do zbioru: Kombajny zbożowe: Kombajny Massey Ferguson
  • 75000.00 PLN
  • 19 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
klepisko massey ferguson 29xp Dzisiaj, 09:11
  •  

#2 Share jedrus

jedrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 31 lipiec 2011 - 11:23

klepisko massey ferguson 29xp jakie tam masz numery to nie wiem bo nie widziałem jak jest w tym kombajnie ale ogólnie do przenżyta, pszenicy i owsa to na maksa do góry czyli mała szczelina bo one sie trudno domłacają, a póżniej na polu sprawdz czy nie ma ziaren w kłosach i zajrzyj do zbiornika czy ziarna nie są uszkodzone- jak są to lekko nalezy popuscić i znowu sprawdzic kłosy, co do żyta to od razu popusć pare ząbków bo żyto łatwo się domłaca, powodzenia i pogody bo u mnie znów dzis popadało

a co do sit to górne powiedzmy na połowę skali otwórz, a dolne ze 2 ząbki mocniej przymknij od górnego i sprawdz co masz w zbiorniku i pod pokosem-az do skutku, na owies mocniej pootwieraj bo lubi się sypać i jęczmien też jest zdradliwy z tymi wasami ale to raczej ozimy to chyba juz wymłucony jest

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share pajon

pajon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 31 lipiec 2011 - 11:32

klepisko massey ferguson 29xp a no dobra jakos dam rade dzieki za podpowiedż u mnie od wczoraj leje i nie chce przestac

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kilonek

kilonek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 02 grudzień 2011 - 22:23

klepisko massey ferguson 29xp pajon powiedziec ci wiecej moge ale po żniwach 2012 bo sam nabyłem dokładnie cos takiego na dniach