Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przewody hydrauliki Dominator 85 Pomocy

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share RAFAELOS

RAFAELOS

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 30 lipiec 2011 - 20:06

Przewody hydrauliki Dominator 85 Pomocy Proszę o pomoc,jak oczyścić przewody hydrauliki w Claas DOMINATOR85,pod koniec zeszłego sezonu zaczął zacinać się rozdzielacz i heder podczas koszenia lekko opadał,wiec w tym roku wykręciłem rozdzielacz zawiozłem do serwisu wymienili jakieś 2 zaworki i powiedzieli że były opiłki,wymieniłem olej, filtr oleju i tam było jak by pół śruta. Podejrzewam że coś jeszcze jest w przewodach i temu blokuje rozdzielacz,w sumie można kosić ale pewnie do czasu. Proszę o pomoc co by tu zrobić :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przewody hydrauliki Dominator 85 Pomocy Dzisiaj, 09:40
  •  

#2 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 30 lipiec 2011 - 21:23

Przewody hydrauliki Dominator 85 Pomocy Możesz wpiąć sobie filter cisnieniowy na zasilaniu lub na powrocie niskociśnieniowy ( taka opcja jak masz $$ i dostęp do takich części )wtedy wszystko się samo z czasem oczyści lub rozkręcając rurki i przewody i czyszcząc je tropami (takie gąbki do czyszczenia rur z gradu i syfu ) wkładając je w przewód i przedmuchując je powietrzem ale jak są jakieś opiłki to na wewno na dnie zbiornika oleju i tam najpierw bym zaczoł czyszczenie
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share RAFAELOS

RAFAELOS

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 31 lipiec 2011 - 17:57

Przewody hydrauliki Dominator 85 Pomocy Jeszcze nic nie robiłem z rozdzielaczem dziś trochę podkosiłem,bym więcej skosił ale zaczęło padać,jurto odkręcę przewód doprowadzający olej do rozdz. i go spróbuje oczyścić powietrzem,od razu zobaczę czy coś było w tym przewodzie jeśli czysty to dalej będę kombinować z innymi przewodami :unsure: