Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opuszczone i zagłodzone !!!

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 19 wrzesień 2007 - 18:33

Opuszczone i zagłodzone !!! Czy ktoś widział reportaż w Wydarzeniach (Polsat) o zostawionej na pastwę losu hodowli kilkudziesięciu sztuk trzody ? nie słuchałem uważnie od samego początku ale te kilkadziesiąt to było gdy odkryto że nikt tego nie pilnuje, podobno było znacznie więcej... Byłem przerażony tym reportażem i zastanawiam się jak tacy ludzie mogą istanieć na świecie :angry: jeśli ten koleś se nie radził to trzebabyło sprzedac to co jest i zająć się czymś innym a nie doprowadzić do tragedii. Za jego bezmyślność grozi mu klika lat więzienia - ja jeszcze dołoże - powinien się znależć w takim samym miejscu jak zostawione zwierzęta. Ochyda po prostu jak tak można postępować.

Może ktoś bardziej uważnie słuchał reportażu... Proszę o wasze opinie...
all rights reserved

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opuszczone i zagłodzone !!! Dzisiaj, 22:10
  •  

#2 Share gosc1

gosc1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 18:53

Opuszczone i zagłodzone !!! też oglądałem ten reportaż, ale również nie od początku, jednak zdążyłem usłyszeć że ten rolnik popadł w jakieś dlugi, bank zajął gospodarstwo ale inwentarz nie został zabezpieczony i dlatego doszło do takiej tragedii

#3 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 18:54

Opuszczone i zagłodzone !!! W pobliskim miasteczku facet trzymał konie i świnie. To był koszmar żywe konie stały na martwych a jak kiedyś tamtędy jechałem to widziałem jak tuczniki latały po szosie i maciory.Ale chyba tez był reportaż w Uwadze i się za to wzięli pozbawili go wszystkich zwierząt i musiał zapłacić wysokie pary za martwe zwierzęta .

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 19:42

Opuszczone i zagłodzone !!! Takich ludzi to powinno się w chlewie zamiast zwierząt na 2 tyg zamknąć angry.gif

#5 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 19:47

Opuszczone i zagłodzone !!! Witam panowie i panie ja bym tak od razu goscia nie ocenia unas we wsi tez taki sam pryzpadek gosci kawaler gospodarz caom gemba a tu nagle tragedia pare sztuk martwych wszystko zaniedbane poprostu mu odj....o i potejrzewam i w tym przypadku to sie stalo samotnosc problemy i pszcha siadla
Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#6 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 20:07

Opuszczone i zagłodzone !!! Ja ogladalem ;)

Istna tragedia, tak zaglodzic zwierzeta, te swinki nie jadly kilkadziesiat dni, jedna druga zjadala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

#7 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 20:22

Opuszczone i zagłodzone !!! ja też to oglądałem,tyn facet to jakiś debil, tak zagłodzić swinie ,takiego dorwać i mu wybić/wykopać z tego głupiego łba takie coś,a potem jeszcze go kaś zamknąc bez jedzenia jak już inni pisali :angry: :angry: :angry:

spytam sie przy okazji:słyszał ktoś o rolniku co podobno na banki napadał i 300tyś zgarnoł,teraz mu grozi ok:12 lat wiezienia,a po gospodarstwie nie było widać zeby włożył do niego te 300tyś,teraz jak pojdzie siedziec to może plajtnąc jego gospodarstwo jeszcze musi oddac tą kase i wszystkie koszty popłacić jednym słowem ma teraz przejeb***.Gadali o tym chyba wczoraj w :Na celowniku

#8 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 20:30

Opuszczone i zagłodzone !!! nie ogladalem, ale domyslam sie co tam moglo byc pokazane. nie wiem jak tak mozna ;) straszni sa tacy ludzie i straszne jest to, co oni robia bryyyy....

#9 Share czarnyyyy

czarnyyyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 21:11

Opuszczone i zagłodzone !!! Bez sensu jest tez to,ze dopiero jak juz zaglodzi ktos zwierze na smierc to czeka go kara,a na dodatek wcale nie sa to wysokie wyroki:/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share kamil18fmr

kamil18fmr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 21:12

Opuszczone i zagłodzone !!! A moze jakis link do tego reportażu?

#11 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 21:19

Opuszczone i zagłodzone !!! no te kary to czasami bywają żałosne,dziwi mnie to ze tego nikt wcześniej nie zauwazył sąsiedzi,ktoś z rodziny.... ;)

#12 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 21:25

Opuszczone i zagłodzone !!!

A moze jakis link do tego reportażu?

pewnie w wieczornym wydaniu bedzie ;)

#13 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 20 wrzesień 2007 - 21:18

Opuszczone i zagłodzone !!! Nie oglądałem, ale z waszych wypowiedzi mogę to sobie wyobrazić.. nie wiem, ja bym tak nie mógł, to nie jest chomik, że nasypiesz mu jedzonka, pojedziesz na miesiąc wrócisz i on dalej bedzie sobie hasał..

KS Falubaz

#14 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 24 wrzesień 2007 - 19:02

Opuszczone i zagłodzone !!! Najgorsze to jest to ,że nikt wcześniej o tym nie poinformował, np TV czy radia,gazety tylko teraz się o wszystkim dowiadujemy po fakcie całym,i to tak jest zawsze że jak ktoś robi źle to nikt uwagi nie zwraca a później to wielkie pretensje i żałoby że się stało tak a nie inaczej,trochę zapobiegawczo trzeba działać i spryt też nie zaszkodzi ;)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#15 Share kubaldo

kubaldo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Zainteresowania:sport,sztuki walki,fotografowanie,modele maszyn rolniczych ,modele samochodów

Napisany 30 czerwiec 2009 - 21:02

Opuszczone i zagłodzone !!! Nie rozumiem takich ludzi nie umieli sobie radzić ze zwierzętami to trzeba było je posprzedawać i tyle a nie na śmierć zagłodzić i zadawać niepotrzebnie zwierzętom ból :) :D :) takich ludzi powinni zamykać na 2 lata w jakimś chlewie w takich samych warunkach co oni te zwierzęta trzymali :) :) :) :) :)

#16 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 01 lipiec 2009 - 10:51

Opuszczone i zagłodzone !!! U nas też był taki przypadek. Gość nie mający nic w wynajętych budynkach postanowił trzymać około 30 macior, pasze dla nich dowoził rowerem od gospodarza u którego pracował kilka kilometrów dalej, efekty każdy wie jakie były, wszystko zagłodzone, a kary nie dostał żadnej bo stwierdzili że nie ma poczytalności, a finansowej nie mógł dostać bo nic nie ma. Co dziwne tam gdzie to trzymał mieszkała rodzina z małymi dziećmi, to było w polach nikt nic nie wiedział dopiero ktoś usłyszał piszczenie i się zainteresował, nie wiem jak oni mogli spać jak te świnie cały czas piszczały i te małe dzieci na to patrzyły. okropne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share zeberka363

zeberka363

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 15 wrzesień 2010 - 14:31

Opuszczone i zagłodzone !!! A u nas we wsi chłop palił w piecu koty i poszedł siedzieć ale on był psychicznie chory :)