rafal

Skąd jesteście ?

Polecane posty

piotrek4x4    30
Ja tez jestem lodzkiego . okolice Radomska .Pozdro

 

Witam, ja też jestem z łódzkiego, okolice łowicza a z radomska od dilera brałem ciągnik. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321
Witam, ja też jestem z łódzkiego, okolice łowicza a z radomska od dilera brałem ciągnik. pozdrawiam

 

a gdzie dokladnie bo ja to taka wies o nazwie kamien lub strzebieszew kolo głowna


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30
piotrek co brales z radomska a co do PW to jestem z gminy jezow

 

Ja jestem z Różyc gmina kocierzew powiat łowicz do łówicza mam 14 km na północ od trasy a2. wiecie gdzie to jest? przez głowno przejeżdżam jak jeżdże na wystawy do bratoszewic, a nie wiem gdzie jest jeżów-musze popatrzeć na mapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Kujawsko Pomorskie Kamionki małe koło Torunia (niedaleko jest CKU Gronowo)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

JA jestem z lubelskiego powiat biłgorajski i gmina Aleksandrów :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

A kto jest z Olsztyna lub z jego okolic


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podkarpacie zaczynamy od nowa pisać kto dokładnie skąd jest bo nas tu najmniej chyba podawajcie powiat lub bliskość większego miasta lub piszcie na mój PW tak wiec ja jest Ostrów k. Radymno powiat Jarosław wieś położona przy krajowej czwórce


\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Powiat (chyba) Rzeszowki gmina Boguchwala od stycznia miasto Boguchwala B) kolo wiekszego miasta to kolo Rzeszowa.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2
Ja jestem z Różyc gmina kocierzew powiat łowicz do łówicza mam 14 km na północ od trasy a2. wiecie gdzie to jest? przez głowno przejeżdżam jak jeżdże na wystawy do bratoszewic, a nie wiem gdzie jest jeżów-musze popatrzeć na mapie

JaTez jestem z okolic Łowicza, pomiędzy Łowiczem a Bielawami mieszkam a do Różyc to na zabawy sie czasem jeździ B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2
a gdzie dokladnie bo ja to taka wies o nazwie kamien lub strzebieszew kolo głowna

W Strzebieszewie jak skręcam w prawo z trasy na przeciwko "korka" serwisuje gaz u jednego gościa. Nawet niezły mechanik, tzn. troche sie zna na swojej robocie. Daleko mieszkasz od niego kolego Kubaguzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321
W Strzebieszewie jak skręcam w prawo z trasy na przeciwko "korka" serwisuje gaz u jednego gościa. Nawet niezły mechanik, tzn. troche sie zna na swojej robocie. Daleko mieszkasz od niego kolego Kubaguzik?

 

a co to ten korek?


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

To stacja benzynowa, ona sie chyba "Korekt" dosłownie nazywa ale wszystcy moi znajomi mówią poprostu korek. No tam gdzie ten samolocik stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukano    0

podkarpackie okolice rzeszowa :lol:


Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skofo    29
Czesc jest ktos z okolic Bukowa powiat Wodzisław Sl.

Ja mieszkam nie daleko powiatu Wodzisławskiego a dokładnie to z powiatu Rybnickiego :lol:


Ursus 1893 - 26.04.2011 Rest in Peace :( [*]


U mojego teścia hektarów dwadzieścia cztery konie w pługu do cholery długu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15
Witam wszystkich "poznaniaków "na agro foto.Jestem z miejscowości Rozdrażew, powiat Krotoszyn, woj.wielkopolskie.Pozdrawiam całą resztę forumowiczów. B) :lol:

 

a znasz z Maciejewa takiego rolnika co w tym roku na wiosnę wziął koło Rozdrażewa 80 ha pola w jednym kawałku ?


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15
Ja mieszkam na Wystepach 18 km od Włoszczowy (woj świetokrzyskie)

 

chciałeś powiedzieć że 18 km od Gosiewa, wówczas wszyscy by wiedzieli skąd B)

 

Ja jestem z drugiej strony miasta w stronę Radomska :lol:


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj