wsk

klimatyzator do ciągnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robercikj100    1010

dołączam się do pytania


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do pytania ! ciekawe jaką ma wydajność i czy daje widoczny efekt? Może ktoś kupi i powie jak działa? Przypuszczam że nie ma rewelacji bo czy coś za 100 zł jest w stanie zastąpić prawdziwą klimatyzacje za kilka tysięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk    6

ale to nie chodzi o to aby schłodzić jak w lodówce a tylko troszku chyba kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

To jest chyba bardziej nawilżacz powietrza,bo do klimatyzacji mu daleko.

Ktoś wcześniej opisywał to urządzenie na tym forum,że totalne badziewie.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Zgadza się. To bardziej nawilża powietrze niż schładza. Jeśli mamy lodowatą wodę to ok schłodzi coś. Ale sami wiecie ze w temp 30stopni woda tez sie zagrzeje i juz marny efekt. I chyba każdy wie jak to jest pracować w bardzo wilgotnym otoczeniu.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miecho123    4

Zamroź butelkę w zamrażarce, następnie połóż przed włączonym wentylatorem, sam zobaczysz jak to działa i na ile jest przydatne. Albo połóż zamrożoną butelkę w kabinie ciekawe po jakim czasie rozmarźnie. Aby klimatyzacja działała potrzebny jest wymiennik ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj