Skocz do zawartości

Zdjęcie

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ?

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wwewwe

wwewwe

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:Wrestling
    Perkusja
    Rolnictwo
    Ptaki

Napisany 27 lipiec 2011 - 17:14

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ? mi na jednym z pól 3 h (za pózino opryskałem) ale za to na drugim piękne 7 h a jak u was ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ? Dzisiaj, 06:19
  •  

#2 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 17:24

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ? ja dwa razy pryskałem i nie naniszczyły za dużo ale teraz stoją w wodzie i pewnie tak jak w tamtym roku połowa zgnije przed kopaniem.

#3 Share crvx40

crvx40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanika

Napisany 27 lipiec 2011 - 18:00

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ? My ani razu nie pryskalismy od stonki i jej nie bylo:)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1473 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 18:00

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ? ja zapomiałem o pryskaniu ziemniaków od stonki :) bajc przy sadzeniu i spokój aż do zbioru tylko niestety na nieszczesne dziki musze uważać

#5 Share dolok

dolok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 18:40

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ? u mnie dwa opryski na jadalnych i przemysłowych ale na tych drugich czeka mnie napewno jeszcze jeden a za rok napewno zaprawiem

#6 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 27 lipiec 2011 - 18:43

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ? U mnie na tym polu nie było ziemniaków z 30 lat w okolicy też brak ziemniaków, pole za lasem i stonka niedawno się pojawia. 2 krzaki zjadły zupełnie, złapałem opryskiwacz plecakowy, opryskałem tylko te krzaki na których była stonka i spokój stonki nie ma.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#7 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 18:57

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ? ja pryskałem w czerwcu od stonki, mam środek aby opryskać ale też stonka trafia się jednostkowo, po za tym 2 tydz. leje nie mam jak od grzyba następną dawką wjechać, błoto
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share piotrek6211

piotrek6211

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa

Napisany 27 lipiec 2011 - 19:04

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ? Ja pryskałem kilka dni przed pojawieniem się stonki i z 1,5 tygodnia potem znowu pryskałem bo się pojawiła ale szkód nie narobiła ale ostatnio patrzyłem to prawie wszystkie już pogniły bo za mokro :( ;[
Zetor Team

#9 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 19:47

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ? milan-że ci się chciało na dwa krzaki z plecakiem-taki atomizer od płynu do mycia szyb by wystarczył.

ja tylko raz na stonkę apaczem i spokój,teraz niewielka ilość jest,ale wczesne odmiany i już liście się stare zrobiły,już się kładą,więc dużych szkód nie narobią.pryskałem wczoraj na grzyba ale na kilka sztuk stonki szkoda środka.

a z deszczami u mnie spokojnie-popaduje tyle co wyparuje-od dwóch tygodni to dopiero ziemia normalna,wcześniej to nie za mokro było.jak dla mnie wyśmienicie się układa pogoda,lepiej się u mnie nie może układać,dzień z deszczem przelotnym,dzień pogody,za to sąsiad wściekły-jeszcze kawałek sianka chce wysuszyć,jak przegrzebie to pokropi :lol:

#10 Share Ratizes

Ratizes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 20:01

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ? No u Mnie na jednym kawałku zjadła 20 metrów w głąb pola bo jeden palant nie wykopał poprzedniego roku ziemniaków obok Mnie i tak rozstawił ten kawałek i momentalnie przeszły i zjadły ..

#11 Share saszeta

saszeta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2591 postów
  • Zainteresowania:robota,robota,robota. Od świtu do zmierzchu

Napisany 27 lipiec 2011 - 20:03

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ? stonka na ziemniakach :blink: ? Od tego jest prestige. Na dziki działa podobnie jak na stonkę :lol:

#12 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 20:18

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ? ja opryskałem i nie ma stonki na moim wielkim areale ziemniaków 10 ary :D

Edytowany przez piotrb14, 27 lipiec 2011 - 20:19.

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#13 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 sierpień 2011 - 21:08

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ?

stonka na ziemniakach :blink: ? Od tego jest prestige. Na dziki działa podobnie jak na stonkę :lol:

saszeta. Czy to sprawdzona informacja z oddziaływaniem prestige na dziki?Byłoby to nad wyraz pożądane :) jesli nie to zostaje elektryczność.co do stonki to prestige jest rewelacyjny.spokój cały sezon :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share saszeta

saszeta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2591 postów
  • Zainteresowania:robota,robota,robota. Od świtu do zmierzchu

Napisany 28 sierpień 2011 - 06:44

bardzo w tym roku stonki zniszczyły wam plon ziemniaków ? sprawdzona. Chociaż bez grodzenia ja bym nie zaryzykował. U mnie raz na rok jakiś wejdzie to kilka ruszy i zostawia. Nawet teraz gdzie sadzeniaka już nie ma