Basiutka20

Polak - to brzmi dumnie

Polecane posty

talek48    1

Siedzac na lekcji historii i slyszac jak Polska dzielnie walczyla o swoja niepodleglosc...i nie tylko, to jestem dumny ze jestem polakiem. Ale kiedy patrze na ten nasz rząd np. wtedy gdy pchaja sie na jakos wojne i jak malo nie wejda w d**e ameryce..... :angry: nie bede tego juz dalej komentowal.... Nie zwracam juz uwagi na to co sie dzieje w naszej polityce , bo tam chodzi tylko o kase a po co sobie psuc humor?.

W naszym pieknie malowniczym kraju zyje sie fajnie, ale dopuki nie weźmie sie za zalatwienie jakis spraw, splacania rachunkow(coraz to wyzszych), a nie wspominajac juz o odzyskania jakis odszkodowan....

Jesli moglbym wybrac kraj gdzie chcialbym sie urodzic to bez wachania wybralbym Niemcy...Dlaczego? A to dlatego ze to bardziej cywilizowany i kulturalny kraj od naszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

talek masz w pełni rację byłem pare razy w nimczech to naprawde kulturka porzadeczek itd mój tata ma doczynienia z zusem bo jak im kase trzeba dac to juz dużo wczesniej informują ale jak przyjdzie im oddac to oo juz gorzej


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

JD5620 ja bylem raz w niemczech(mam ndzije ze nie ostatni bo mi sie podobalo)....siedzielismy sobie z kumplami wieczorem w jakims barze i tak sobie patrzymy jak z Macdonald`sa wychodzi grupka mlodych ludzi zachowujacych sie dosc glosno i smiecacych naokolo. Gdy podeszli blizej okazalo sie ze to polscy turysci...W polsce balbym sie wsiasc do autobusu po23...a w Niemczech...heh kulturka, czysto, nie dostaniesz po bani za krzywy usmieszek....i wcale sie nie dziwie ze niemcy uwazaja ze jestesmy sto lat za murzynami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Panowie nie kłóćmy się bo to nie czas i miejsce. Ja z POLSKI jestem dumny i jestem dumny, że mieszkam w takim kraju i nigdy na stałe z niego nie wyjade :angry: Dla mnie POLSKA to raj. Tylko niestety w latach 90' XX wieku był popełniony szereg głupstw, debilizmów, i totalnych błędów. Okres prywatyzacji polskiego kapitału był przeprowadzany przez złodzei. NIESTETY. I dlatego teraz jest jak jest. Tak jak pisze qurecus, że w byłym PGR 4 pracowników a reszta to pijacy siedzą pod sklepem całymi dniami. Coś o tym wiem. No, ale my juz na to nie mamy wpływu. NIESTETY ;)

 

Masz racje, te prywatyzacje to poprostu największa pomyłka. Wszystko było państwowe, pożadne marki, oryginalne częsci, teraz sami prywaciarze, robią buble, nie pasujące, robi się syf, bieda w rolnictwie, nie jestem zadowolony z tego kraju, mój tata mówił że mu lepiej gospodarzyło się za komuny, fakt że super nie było, dążyli żeby zniszczyć gospodarzy powyżej 20ha a my mieliśmy i mamy 13 ha i to był raj, nowy ciągnik, nowe maszyny, niec nie było uzywane, pieniędy mieliśmy, a teraz na odwrót, zniszczą małe gospodarstwa. Ale i tak Polska jest silna, tyle wojen i wogóle dajemy rade ale co dalej, jeśli tak będą rządzić to tu zrobi się burdel :angry:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardy12    1

Powiedzieć szczerze to tu już jest burdel i to na kółkach. Ale ja jestem patryjotą, jestem dumny z mojego kraju i naszej tragicznej historii. Na moim domu ciągle wisi flaga i niektórzy bardzo się dziwią z tego powodu. Sami w domu nawet flagi nieposiadaną dlatego się dziwią. Ale w Polsce potrzebne są radykalne zmiany w polityce. Politycy nas wykończą. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

własnie...ta mentalność jest w nas baaardzo zakorzeniona,i to juz są uroki naszego kraju że nikt nie wierzy ze sie mozna uczciwie dorobi tylko trzeba kombinować. w polityce też to widać bo kardzy grabi pod siebie i liczy sie stołek. ale po co sie tym denerwować bo choćbyśmy co robili tak bedzie jeszcze przez wiele wiele lat...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jak mozecie pisac ze jestescie dumni i patriotami jak wiekszosc z was unika wojska?!! Byc dumnym ze jest sie polakiem?? Chyba tylko to ze sie w polsce urodzilo. czesto bywalam we francji tam np nawet niewiedza gdzie polska lezy.a o polsce slyszeli z tego wzgledu ze mielismy papieza JANA PAWLA II. Zreszta w polsce niema patriotow.Sa ludzie kturym chodzi tylko o swoje koryto zeby napelnic nawet po trupach. takie moje jest zdanie.A ci co wyjezdzaja to poto zeby mieli co do garnka wlozyc. mieszkam na podkarpaciu kiedys byly tu najwieksze w polsce ZAKLADY MIESNE NISKO i upadly, byl tez ZAKLADY METALOWE NIMET produkujace czesci ursusow i tez upadly upadla tez HUTA STW. To wszystko ludzie z wyzszych stolkow doprowadzili do tego.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyrolnik2   
Gość mlodyrolnik2

w Polsce było gów* jest gów* i bedzie gów*.... chyba ze będzie wojna to będzie rozpi*

Edytowano przez andrzej2110
cenzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

ech - nie powinieniem sie w tym temacie wypowiadać ale

"... nie deptać flagi i nie pluć na godło ..."

i skończyć z martyrologią.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk1993    0

Polska historia mogła by sie potoczyc inaczej, tylko polak nie jest stworzony do rządzenia tylko do służenia(moje refleksje).


powered by DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

"Naród wspaniały, tylko ludzie k**wy" J.Piłsudski, chociaż mi bliżej do R.Dmowskiego ;P


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj