Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy pomagaliście swoim rodzicom w obejściu gospodarskim?

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1679 postów

Napisany 26 lipiec 2011 - 17:57

Czy pomagaliście swoim rodzicom w obejściu gospodarskim? niedługo ktoś założy temat: "czy ubieracie piżamki do spania?..." albo "co jedliście dziś na obiad..?" :lol: :blink:
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy pomagaliście swoim rodzicom w obejściu gospodarskim? Dzisiaj, 03:52
  •  

#22 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 26 lipiec 2011 - 18:12

Czy pomagaliście swoim rodzicom w obejściu gospodarskim? No i niech będzie taki temat. Bo jednemu się podoba innemu nie jak każdy temat.

Ja pomagałem na tyle ile mogłem.
Ale to że ktoś w wieku 3 lat jeździł i podjeżdżał pod belki czy tam snopki to bujda. I oby tak było bo jeśli "jeździłeś" to głupota i nieodpowiedzialność rodziców. Przecież dziecko z resztą kilkunastoletnie jeszcze dzieci nie przewidzą tego jak zachowa się ciągnik.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#23 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 06:55

Czy pomagaliście swoim rodzicom w obejściu gospodarskim? Ja zacząłem jeździć w wieku 11lat . Późno ale w rok później robiłem wszystko c-360 . Teraz nie ma pracy której nie robiłem . W oborze to często krowy myję , podaję im siano , wyrzucam obornik .

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share armi95

armi95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:Zetory, Ursusy, Bizony i inne maszyny, produkcja zwierzęca i roślinna, samochody, dobra nuta i ...

Napisany 27 lipiec 2011 - 08:58

Czy pomagaliście swoim rodzicom w obejściu gospodarskim? Ja w wieku 5 lat podjeżdżałem pod snopki ze snopowiazałki Ursusem c 330. W wieku 7 lat nauczyłem się w niej zmieniać biegi. W tym samym czasie doszedł 3P i ze zmianą biegów nie miałem problemów. W wieku 10-11 lat podorywka 3P i c 330. W tym czasie nauka wszystkich prac polowych. Potem doszedł Zetor 7745 ale nie było problemów z jazdą. Teraz(16 lat) robie wszystko oprócz siania nawozu i pryskania.
<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

#25 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 27 lipiec 2011 - 10:59

Czy pomagaliście swoim rodzicom w obejściu gospodarskim? Cały temat mnie śmieszy, jest w złym dziale w dodatku.
A wogóle coś z czego sie najmocniej smieje, to to że piszą że pomagają,a wymieniają tylko jazde ciągnikami po polu. Dodany obrazek

#26 Share KiepskiT6030

KiepskiT6030

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 13:25

Czy pomagaliście swoim rodzicom w obejściu gospodarskim? Skoro ktoś jeździł już w wieku 5 lat to z widłami śmigał jak tylko stanął na nogi większość najpierw nauczyła się jeździć ciągnikami a później pisać czy też sklepać poprawnie zdanie:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 20:23

Czy pomagaliście swoim rodzicom w obejściu gospodarskim? może nie mowa tu o jeździe samodzielnej ale o samym kręceniu kierownicą bez zmiany biegów i wyciskania sprzęgła bo wątpię żeby ktoś dał radę wcisnąć sprzęgło w c360 w wieku 5 lat ;d

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#28 Share damiandcba

damiandcba

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 20:51

Czy pomagaliście swoim rodzicom w obejściu gospodarskim? Ja w wieku 5 lat to tylko kierowałem zetorem 7211. Ale wszystko pod bezpiecznie tata wrzucił mi 1 polową a ja trzymałem kierownicę a tata wrzucał na przyczepę klatki z cebulą. Oczywiście drzwi pozamykane więc brak możliwości wypadnięcia. W wieku 6 lat zmieniłem bieg w zetorze ale nie były to biegi szosowe tylko oczysiście polowe luz na 1 polową i odwrotnie. W wieku jakoś 8 lat zacząłem jeździć c-360 tak póżno0 bo nie mogłem wcisnąć sprzęgła i brak kabiny czyli bhp. A teraz 16 lat robię wszystko i ile razy na dwa ciągniki z tatą. A orka myślę że wychodzi mi lepiej bo umiem tak ustawić że puszczam kierownicęi ciągnik sam ładnie ora :)

#29 Share men0410

men0410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 10:43

Czy pomagaliście swoim rodzicom w obejściu gospodarskim? W wieku 2 lat 360,3 lat 80tką a 4 lat 1224 i w wieku 5 lat orka. :Dżt

Edytowany przez men0410, 29 sierpień 2011 - 10:50.

Ursus 1224, Ursus 1014, Ursus 914, Zetor 7211 i Ursus c360 na 150 ha.

#30 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 04 wrzesień 2011 - 17:27

Czy pomagaliście swoim rodzicom w obejściu gospodarskim? nie wiem co podziwiac wasza fantazje czy glupote waszych rodzicow, mam dzieci w waszym wieku :rolleyes:

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share men0410

men0410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 04 wrzesień 2011 - 21:05

Czy pomagaliście swoim rodzicom w obejściu gospodarskim?

nie wiem co podziwiac wasza fantazje czy glupote waszych rodzicow, mam dzieci w waszym wieku :rolleyes:

Przecież to był żart. :D
Ursus 1224, Ursus 1014, Ursus 914, Zetor 7211 i Ursus c360 na 150 ha.