valtran111

BMW 525 czy 320

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaro    166

No i @boby chyba z premedytacją napisał owe "2.8V6" :D -faktycznie identyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valtran111    1

sory koledzy nie miałem czasu żeby zaglądać

samochód ma być koniecznie automat te bmw to raczej e46 tylko nie wiem czy 320 czy 323 w gazie

ktos napisał że jestem nastolatkiem tak dla swoich rodziców jestem a tak na powaznie to mam na ten samochód 17tyś to chyba nastolatek za tyle kasy by nie kupywał samochodu

dzieki za wasze odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

A to i ja dorzucę swoje 3 grosze:)

Mam BMW 320i e36 z sierpnia 1995 r. silnik M52B20 czyli aluminiowy blok i pojedynczy VANOS. Jak ją kupiłem miała 140 kkm (na liczniku) od razu założyłem do niej gaz, który kosztował mnie w 2008 roku 2500 pln (sekwencja STAG).

Obecnie mam 240 kkm i zero problemów z silnikiem i samym gazem.

Dojeżdzam do pracy 50 km w jedną stronę krajową 12 i spalanie jaki mi wychodzi to między 9 a 11 litrów przy czym jeżdzę tak około 110-120 km/h a 11 pojawia się jak jadę do Warszawy do znajomych i tam trochę się pokręcę.

Jestem z niej bardzo zadowolony bo jest w naprawdę super stanie. Dodam jeszcze, że przez te 3 lata nie zdążyła mi się znudzić(!).

Nawet jak czasem sobie myśle o kupnie nowego czegoś to jak sobie na nią popatrze, szczególnie wewnątrz, to mi przechodzi.

Ale ostatnio jechałem subaru foresterem rodzicow ponad 800km w dwa dni i byłem sporo mniej zmęczony dlatego coraz bardziej skłaniam się do zmiany..

Jednak jeżeli szukasz komfortu to polecałbym piątkę. najlepiej 523 lub 528 choć 535 lub 540 też niczego sobie:) a spalanie wcale nie musi być okrutne bo w automacie i prędkości ok 120 ma ok 1800 rpm (przynajmniej tak ma mój kuzyn w 740 z 2001 r.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Jak e46 przed liftem to wymiana przepływomierza i nowa mapa dla pompy wtryskowej i dopiero będzie miała swoje 136 koni( większość trójek ma problem z przepływomierzem). W TDSach faktycznie pompy wtryskowe po dużym przebiegu do wymiany się nadawały. Miałem problem z zapalaniem tds-a na ciepłym silniku. Założenie przekaźniczka na pompie wtryskowej załatwiło sprawę ;) Ja bym dołożył trochę i kupił e39 w 3 litrowym dieslu i powiem więcej on spali mniej od 2,5 tds-a i mniej od butowanego 2 litrowego diesla w e46. Autora tematu zachęcam do jazdy próbnej 3 litrówką, jeśli jeszcze nie kupił autka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zettorek    1

Sory że tak się dołączam, ale ja też jestem w trakcie kupna samochodu.

I właśnie myśle nad BMW 320 e36 coupe 150KM. A jeśli chodzi o serie 5 to e39 tyle że najlepiej 2.8 192KM na 3 jeszcze będzie kapcia palił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj