Zaloguj się, aby obserwować  
Tadeusz01

Jaki pług i gruber do John Deere 6310

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tadeusz01    0

Jak w temacie, proszę o doradzenie jakiej szerokości sprzęty będą najrozsądniejszym wyborem. Mam lekkie ziemie, ciągnik 100KM. Mam na oku gruber 3,30 metra, ale nie będzie za szeroki? I czy pług zagonowy 5 skib również da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobiasz51    0

no nie przesadzaj, gruber to dla ciebie 2.8 bo 3 m unia kos bedzie za duży . a pług to tez jakąś dobrą 3 obracaną albo lekką 4

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Dlaczego miałby być za duży? Jak miałem Ursusa 1014 to targałem nim grubera z wałem i siewnikiem poplonów szerokości 3m z "żukowa" i dobrze sobie radził więc nie widzę problemu z tą szerokością w JD6310. Pług 5 skibowy zwykły polski to z palcem w d.. pojedzie gorzej z jakością orki ale to insza inszość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Jak ma lekkie ziemie to 4 obracana uni starczy w sam raz ;) Gruber 3 też będzie sobie radził wyśmienicie śmiało możesz kupować maszyny takie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

35km/h nie polecisz a swoje zrobisz. Pługa obracalnego polskiego nie kupuj, nie narobisz na lemiesze, odkładnice i boczne płozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobiasz51    0

mysle ze nie bo mam kosa 3 m i do mojego jd pasuje idealnie a 6310 to lekki i maly ciągnik a kos jest długi i ciężki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

A ja Ci mówię że pociągnie. Najlepiej jak miałby możliwość pożyczenia i podpięcia takiego grubera to załatwiłoby sprawę i rozwiało wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

A ja @Bob się tobie sprzeciwie o tym polskich pługach unia takich złych pługów nie robi,znam jednego usera który ma pług z uni nie nie narzeka na niego lecz jest bardzo zadowolony z niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Ty mi się możesz sprzeciwiać a ja zdania o tym nie zmienię. Miałem, robiłem i nie chcę tego na placu. Ponadto moich trzech bardzo dobrych kumpli i wujek zza płotu, miało i mają takie samo zdanie. Potwierdzona opinia na fakcie z użytkowania a nie z opowiadań zasłyszanych od kolegów. Badziew w najczystszej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek676    18

posiadam 6330 i od tego roku uzytkuje unie kos 3m, oraz kunh master 102 i daje rade na sredniozwiezłych glebach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras390    2

ja ciagam fraugde na podzespołach kvernelanda 40 cm na sprezynie super krycie lekko idzie lekka konstrukcja glina łąki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez slawek4711
      Witam
      Poszukuję agregatu bezorkowego do ursusa 1614. Czy waszym zdaniem agregat szerokości 2.5 m (7lap ) będzie odpowiedni do tego ciągnika? Dodam że gleby 4 5 klasa .Nie wiem czy sobie poradzi żeby w miarę rozsądnie pracować na 25 cm
       
    • Przez jarekvip99
      Zastanawiam sie nad gruberem i stad moje pytanie czy lepiej Mandam kus czy Unia kos? maszyny uzywane 3metry na sprezynach (unia juz ten model nowszy nie ze sprezynami do gory tylko na plasko) no i unia ma talerze krancowe a mandamy starsze nie. obie maszyny na dziobach a nie sercowkach. co lepsze i lepiej daje rade w susze?
    • Przez darus74
      Witam, proszę użytkowników w/w brony o opinie. Potrzebuje opini na temat nowych piast na łożyskach stożkowych i wału doprwiajacego croskil wersja gumowa stosowana u Batyry.
    • Przez Szymcio80
      Witam, jakie macie opinie o agregacie ścierniskowym Kwas, rozważam nad wersją 3m z wałem daszkowym. 

    • Przez Michalmeer
      Witam , rozglądam się za agregatem bezorkowy do traktora 100KM w grę wchodzą 2 maszyny 1 Grano system 2m 6 łap 2 Pół grom 2.3 m i 8 łap uprawa na około 22 cm , prędkość około 7-8 km/h , gleby mozaiki , pola bez wzniesień . według badań gleby jest to gleba lekka . Czy ktoś posiada takie maszyny , jak to się sprawdza ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj