Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trzydziestka słabnie pod obciażeniem

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share harpagan

harpagan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 13:43

Trzydziestka słabnie pod obciażeniem Witajcie wszyscy,ostatnio zauwazylem ze moja trzydziestka jadac tylko pod gorę gdy wzrasta obciazenie,a nawet pustym,zaczyna słabnac i spadac z obrotów,na 4 biegu potrafi ja zdusic,nie od razu tylko po przejechaniu kilkunastu metrow,co to moze byc,dawke paliwa podkrecilem i nic nie pomoglo,czyzby gdzies przytykalo paliwo? ale to dzialoby sie rowniez na równinie a nie tylko pod góre,jak myslicie? pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Trzydziestka słabnie pod obciażeniem Dzisiaj, 18:47
  •  

#2 Share ciastek12

ciastek12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 14:12

Trzydziestka słabnie pod obciażeniem A jak stan filtrów paliwa i powietrza wygląda?

#3 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 25 lipiec 2011 - 14:18

Trzydziestka słabnie pod obciażeniem moj tak ma na zimnym silniku ale na 4 jej nie dusi moze po prostu juz silnik sie konczy albo wtryski nie dzialaja poprawnie

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#4 Share harpagan

harpagan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 15:17

Trzydziestka słabnie pod obciażeniem Filtry wymienilem na wiosne,silnik byl niby po remoncie,tak zapewnil sprzedajacy 3 lata temu,ale dodam ze tak dzialo mi sie kiedys i potem przestało a teraz znowu,takze silnik raczej wykluczam...

Edytowany przez harpagan, 25 lipiec 2011 - 15:18.

#5 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 25 lipiec 2011 - 16:14

Trzydziestka słabnie pod obciażeniem wiec polecalbym sprawdzic droznosc ukladu paliwowego czy nie jest nic nigdzie przytkane

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#6 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 25 lipiec 2011 - 16:18

Trzydziestka słabnie pod obciażeniem

moj tak ma na zimnym silniku ale na 4 jej nie dusi moze po prostu juz silnik sie konczy albo wtryski nie dzialaja poprawnie

Ja tak miałem, że na 5tce nie mogłem pod górke wjechać z ładowaczem, na podwórzu. Po szlifie głowicy teraz idzie 5tym biegu aż miło. To może kolega rozkręci, zobaczy co tam widać w głowicy, zaworach. Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 16:23

Trzydziestka słabnie pod obciażeniem mozliwe ze kolego masz racje ze cos nie halo w glowicy ja swojego nie bede ruszal narazie bo jak zlapie temperature to idzie w miare a co do zalozyciela tematu to niech zacznie sprawdzanie od najprostszych rzeczy radze tez sprawdzic uszczelke nad odstojnikiem

#8 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2075 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 25 lipiec 2011 - 16:38

Trzydziestka słabnie pod obciażeniem Taj jak koledzy mówią oraz filtr powietrza, luzy zaworowe, końcówki wtryskiwaczy, ciśnienie sprężania (26-30 bar)

#9 Share mar56cin

mar56cin

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 17:53

Trzydziestka słabnie pod obciażeniem Ja pamiętam, tez tak miałem, ale umnie potrafił zgasnąć. Raz zgasł na krzyzówce mósiałem wyjsc i pompowac tą ręczną pompką, jaki wstyd... :unsure: Niby wszystko było ok, wymieniane w pore. a z niewiadomych przyczyn nagle zasyfiło filtry. Zawsze warto sprawdzic.

#10 Share Mendieta

Mendieta

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 20:06

Trzydziestka słabnie pod obciażeniem Miałem to samo co autor , 5 biegiem zawsze pod góre , 6 go dusiło i nie ważne czy zimny czy ciepły , pozniej zaczeły sie naprawde problemy , kopcił czarno jak lokomotywa , mało gazu dostawał , wolno w obroty wchodził , po wymianie i wyregulowaniu wtrysków i regeneracji pompy teraz jak żyleta , po remoncie silnika tak nie chodził jak teraz , choć pompa nigdy nie była robiona od 77 roku . Sprawdz tak jak koledzy doradzają , filtry , może jakiś syf siedzi , jeśli nie to po koleji wtryski , ewentualnie pompa , ale to w ostatecznosci.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share zonk28

zonk28

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • Zainteresowania:Strzelectwo ( HW 80k , HW 90k kal.--5.5mm ) , wędkarstwo , silniki TDI

Napisany 25 lipiec 2011 - 20:09

Trzydziestka słabnie pod obciażeniem Mandieta widzę że moja rada i mój gość od pomp Ci pomógł to fajnie.A mówiłem Ci od razu byś tak zrobił :rolleyes: :rolleyes: