Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy warto zetora

283 odpowiedzi na ten temat

#81 Share zduncio34

zduncio34

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 22:09

czy warto zetora Prawdziwe ciągniki to tylko john deere i fendt te wykończenie trwałość i moc niedościgniony wzór!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy warto zetora Dzisiaj, 17:25
  •  

#82 Share deydykal

deydykal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 22:11

czy warto zetora taaa ale za jaką cenę.. Zetor np. wcale aż tak nie odbiega od JD wiadomo różnica jest ale nie jest to przepaść

#83 Share zduncio34

zduncio34

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 22:16

czy warto zetora Porównaj sobie 20 letniego John Deere i Zetora John będzie chodził kolejne 20 bez większych awarii a w zetora juz trzeba kasę wkładać bo się sypie coś o tym wiem . Jakość zawsze kosztowała porównywanie zetora i john deere jest nie stosowne john deere możesz porównywać z fendt ewentualnie valtra

#84 Share deydykal

deydykal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 22:22

czy warto zetora Myśle że jeśli jednak zadbasz o sprzęt to bedzie Ci sie dobrze sprawował... W Zetorze jak coś Ci się schrzani to naprawa aż tyle Cie nie uczyni a w JD nawet jak małe gówno pójdzie to już kupa forsy wydana

#85 Share zduncio34

zduncio34

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 22:24

czy warto zetora Tylko że usterki w joh deere to rzadkość więc ceny części są wysokie tak jak ich jakość .

#86 Share SLAWEK1987

SLAWEK1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, jazda, różne przeróbki

Napisany 25 sierpień 2011 - 04:23

czy warto zetora taaa... john deere... już gdzieś był temat dlaczego w sprzedaży jest tyle młodych tych ciągników. gwarancja się kończy i zaczynają się pozbywać. :lol: :lol: :lol:
JD, fendt, valtra. ciągniki na pewno jakościowo dobre, a przy tym "dość" drogie. a na AF o awariach tych marek na pewno dużo nie znajdziesz. bo jeżeli nawet coś się popsuje, to i tak prawie nikt nie szuka pomocy na forum,tylko wzywa serwis. tyle w nich elektroniki najeb :P że i tak sam nic nie zrobisz. a kogo je na nie stać, to stać go powinno i na ich serwis.

Edytowany przez SLAWEK1987, 25 sierpień 2011 - 06:38.

KPK Komurun Team

#87 Share kocyk134

kocyk134

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 09:56

czy warto zetora W mojej miejscowości są 2 JD jeden nowy z tamtego roku a drugi 12 letni jak sie spytałem gościa co ma tego 12 letniego ile pali to mi powiedział że od h**a a drugi połamał mske w tym nowym to podobno nowa kosztuje 8 tys

#88 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 25 sierpień 2011 - 10:28

czy warto zetora A może byście tutaj na AF spytali użytkowników o awarie w ich ciągnikach bo wasze posty są mało wiarygodne. <_<
Nie ma co się oszukiwać bo niestety ale Zetora to możemy porównywać do ciągników ze średniej półki (Case, NH, itp.) a nie wyższej. Po prostu nie ta klasa. To tak jakby porównywać nowe samochody warte 30-50tys. do tych 80-130tys.
Na allegro też możemy spotkać młode samochody i też powiecie że gwarancja się kończy i ktoś chce się pozbyć? :huh:

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#89 Share Kamil1998

Kamil1998

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 620 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 17:19

czy warto zetora

Ja swojego uczepiłem do siaczkarni i mam problem bo 1 terenowa jest przy szybko czy jak będe kosił na półbiegu to nic sie nie stanie

A co do spalania to nie tak dużo zamiast sie tu kłucić to pogdajcie z tymi co maja JD

A co mu będzie niby jak będzie na półbiegu??
Chyba po to on jest,żeby miał lżej traktor i zwolnił deko
Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

#90 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 25 sierpień 2011 - 20:06

czy warto zetora

Porównaj sobie 20 letniego John Deere i Zetora John będzie chodził kolejne 20 bez większych awarii a w zetora juz trzeba kasę wkładać bo się sypie coś o tym wiem . Jakość zawsze kosztowała porównywanie zetora i john deere jest nie stosowne john deere możesz porównywać z fendt ewentualnie valtra

Człowieku weź ty w końcu dorośnij... w dobie dzisiejszych mediów nikt ci nie uwierzy że to taki boski ciągnik. Z całym szacunkiem nie mam nic do jakości JD ale co można to można bez zbędnych ah oh eh... <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share zduncio34

zduncio34

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 11:49

czy warto zetora

Człowieku weź ty w końcu dorośnij... w dobie dzisiejszych mediów nikt ci nie uwierzy że to taki boski ciągnik. Z całym szacunkiem nie mam nic do jakości JD ale co można to można bez zbędnych ah oh eh... <_<

Mój wujek zajmuje się naprawą ciągników ja tego nie wziąłem z kapelusz tylko mówię to co on twierdzi .

#92 Share JohnDeere6320Premium

JohnDeere6320Premium

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 12:17

czy warto zetora theursus ma deutz fahra i scieme robi każdy chwali swoje miałem zetora mam john deere 6320 i według mnie z etor nadaje sie na głowny cagnik w gospodarstwie

a co do john deere to ni c takiego ma go na placu 2002 r 7000 godzin . wszyscy mówią że zetor to 5000 tys godzin to złom a john deerem można 15000 tyś i nic tylko ja mam 7000 i jest tak wyjebany że szkoda gadać

#93 Share luki2104

luki2104

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 12:26

czy warto zetora Moge sie klucic chdcby nie wiem co ale co do spalania w zetorze to ktos sobie powiedzial jak przesiadl sie z c330 to napewno wiecej spali ja posiadam 7211 i 7340 i duzo nie pala wujek kupil forterre 11441 i pali duzo mniej niz ursus 1014 zetor to dobry ciagnik jezeli odpowiednio nim sie operuje i dobiera sie odpowiednie sprzety do niego i serwis nie jest drogi z czesciami nie ma problemu i czesto sie nie psuja jak sie dba

#94 Share SLAWEK1987

SLAWEK1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, jazda, różne przeróbki

Napisany 26 sierpień 2011 - 13:35

czy warto zetora

theursus ma deutz fahra i scieme robi każdy chwali swoje miałem zetora mam john deere 6320 i według mnie z etor nadaje sie na głowny cagnik w gospodarstwie

a co do john deere to ni c takiego ma go na placu 2002 r 7000 godzin . wszyscy mówią że zetor to 5000 tys godzin to złom a john deerem można 15000 tyś i nic tylko ja mam 7000 i jest tak wyjebany że szkoda gadać

john deere już po 7000 dojechany? to wesoło. napisałem wcześniej że brat stryjeczny miał 7211, ciągał pługi 4, i sieczkarnie ks-ke. 20 lat silnik bez remontu chodził...
tylko niestety część forumowiczów wolało podkreślić to co gorszego usłyszałem o zetorze. swoje spalą, ale silniki mocne
KPK Komurun Team

#95 Share zico

zico

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 16:33

czy warto zetora porównujecie JD do zetora na pewno JD więcej wytrzyma mth niż zetor ale nikt nie powiedział ze jakieś w nim usterki się nie trafia i koszty części nie są małe do JD napewno taniej będzie naprawić zetora :)

#96 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 26 sierpień 2011 - 19:11

czy warto zetora moze Zetor nie jest tak wytrzymały jak JD, ale ma za to mocny silnik
red power

#97 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 26 sierpień 2011 - 22:58

czy warto zetora

Mój wujek zajmuje się naprawą ciągników ja tego nie wziąłem z kapelusz tylko mówię to co on twierdzi .

I co nigdy nie naprawiał JD tylko same zetory? pracuje w serwisie czy ma prywatny zakład? o ile procent części do jd są wyższe niż do zetora, o jakich mówisz z lat 90? czy proxima forterra?

#98 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 28 sierpień 2011 - 07:59

czy warto zetora

Porównaj sobie 20 letniego John Deere i Zetora John będzie chodził kolejne 20 bez większych awarii a w zetora juz trzeba kasę wkładać bo się sypie coś o tym wiem . Jakość zawsze kosztowała porównywanie zetora i john deere jest nie stosowne john deere możesz porównywać z fendt ewentualnie valtra

Miałeś kiedyś zetora ?
Mój Zetor, 23 lata i nic sie w nim nie psuje. jedynie pompka sprzęgła, mały koszt do 50zł Tarcza sprzęgłowa i poszłą, jedna, ale to normalne, nawet i w JD. Reszta NIE dotykana nawet palcem, zero wycieków. Dodany obrazek I co na to powiesz mądralo, że trzeba wkładać kase?
Tak wkładam, hobby'stycznie typu jakiś bajer do kabiny, plak, i oleje zmieniam.

#99 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 28 sierpień 2011 - 13:05

czy warto zetora Kolejny przykład: Zetor 5211 w tym roku jesienią obchodzi 20 urodziny. Wymieniona pompka sprzęgła (40zł), hebel (30zł) i sprężyna od listew (4zł) :blink: Nie liczę olejów itp.
Sprzęgło jeszcze jest. ;)

Edytowany przez danielhaker, 28 sierpień 2011 - 13:06.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share kocyk134

kocyk134

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 20:12

czy warto zetora Ja mam jeszcze zetora 6245 z turem to wymieniłem w nim miski od sprzęgła i cos tam od drugiego stopnia sprzęgła a tak to po za tym to "kamienny" ciagnik tylko nie długo skończy sie w nim silnki przez moja głupote

może wie ktos ile to ma koni