Skocz do zawartości

Zdjęcie

czy warto zetora

283 odpowiedzi na ten temat

#61 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 09:54

czy warto zetora jak zimny silnik to normalne ze puszcza dymka
red power

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
czy warto zetora Dzisiaj, 05:01
  •  

#62 Share rower56

rower56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 10:22

czy warto zetora Zetory takie jak ten http://www.gielda.ag...5340-o1748.html to sprzęty nie do zdarcia, także i te nowe nie powinny odbiegac od tych starszych jakością.

#63 Share Kamil1998

Kamil1998

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 620 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 10:31

czy warto zetora jak się zapala, to normalne, że ciut dymem puści
Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

#64 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 11:48

czy warto zetora Przy mocnej przygazowce tak samo, tez dymka moze puscic, czy zimny czy cieply.
Poza tym popytaj ludzi, kazdy Ci powie ze diesel dymi, nawet te elektroniki w samochodach ;)
Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

#65 Share kocyk134

kocyk134

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 21:44

czy warto zetora mi mówił nawet mechanik że z nim coś nie tak

tak propo rower56 to ja miałem takiego zetora tylko z okrągłą maską i bez tura więc wiem jaki to ciągnik to był dla prawde ciągnik nie do zatarcia chodził w prasie i zaden inny ciagnik sie do tego nie nadaje

#66 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 23:11

czy warto zetora każdy zetor jest chory na kopcenie pod odpaleniu nowe to wogóle :D
Mój Wladimirec podbija świat

#67 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 22 sierpień 2011 - 23:37

czy warto zetora Wiesz- dobrze wiedzieć ;)

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#68 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 23 sierpień 2011 - 07:41

czy warto zetora

sam zetora nie posiadam. ale znam parę w okolicy:
1. Brat stryjeczny miał 7211. narzekał na spalanie-fakt. ale chodził 15 lat w sieczkarni "ks", 4 pługi. w sumie 20 lat silnik bez remontu. teraz kupił jakiegoś używanego z turem i przednim napędem.
2. Kumpel ma fortere. 4 obracane ciąga. odkładnie 20". ale mówił że bez obciążnika 400 kg nie ma szans. jego sąsiad miał brać ciągnik na modernizację, ale jego ojciec mu odradził zetora ze względu na spalanie. polecił mu NH.
3.mój dalszy sąsiad kupił proxime, a sprzedał 912(lub jakąś odmianę, bo miał rewers), mówi że czy jedzie na pusto, czy orze to tyle samo pali. zbiornik mu na dzień roboty nie starcza...
4. jest pewien gościu w okolicy co same zetory bierze i innych nie chce(2x forta, 2x proxa)...
5. jeden gościu ma starego 7745 i nową proxe 8441. mówi że nowy to gówno, a nie ciągnik.
ilu użytkowników, tyle opinii...

mam nadzieję że będziesz zadowolony z proxy. miłego użytkowania. a na pytanie ile pali mów jak większość moich znajomych z zetorami: ile wlejesz tyle spali...

No jo. To jak pali na pusto i w orce tyle samo (haha Dodany obrazek ) To może na pole go zaciągnie na lince ciapkiem, w polu opóści pług i ruszy proximą, a potem na poprzeczniaku ciapkiem bedzie go ciągał. Gorszych bzdór nie słyszałem.! Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

#69 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów

Napisany 23 sierpień 2011 - 09:07

czy warto zetora @przemrolnik- ty go źle zrozumiałeś. Może chodzi o to że w orce pali tak mało jakby na pusto stał :lol:

#70 Share SLAWEK1987

SLAWEK1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, jazda, różne przeróbki

Napisany 23 sierpień 2011 - 17:05

czy warto zetora

No jo. To jak pali na pusto i w orce tyle samo (haha Dodany obrazek ) To może na pole go zaciągnie na lince ciapkiem, w polu opóści pług i ruszy proximą, a potem na poprzeczniaku ciapkiem bedzie go ciągał. Gorszych bzdór nie słyszałem.! Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

widzę że dumę użytkownika zetora została urażona... ja tylko napisałem to co słyszałem, to są opinie innych-użytkowników zetorów. chodziło o to czy w trasie, czy w orce to tyle samo. jakbyś chciał zauważyć, to napisałem dobre i złe opinie.
KPK Komurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 23 sierpień 2011 - 20:20

czy warto zetora Sławek to ja powiem tak przemilcz tę dyskusje bo to i tak do niczego nie doprowadza zwłaszcza że te twoje punkty są troche paradoksalne i jeden wyklucza drugi. Więc sam widzisz opinie różne z tym że taki pan co tylko stał koło zetora zawsze będzie wiedział na temat ,,badziewnego'' wykonania zetora niż np. danielhaker który już pare minut przesiadział za kierownicą forterry i jakoś nie klnie i nic. Ale co tam takie czasy :) Swoje chwalicie cudze ganicie ;[ To może warto pozostać tylko na ,,swoje chwalicie''...
@przemekrolnik przez ten twój avatar gubie wątek i nie wiem co pisać :lol: :lol:

#72 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 24 sierpień 2011 - 11:36

czy warto zetora

widzę że dumę użytkownika zetora została urażona... ja tylko napisałem to co słyszałem, to są opinie innych-użytkowników zetorów. chodziło o to czy w trasie, czy w orce to tyle samo. jakbyś chciał zauważyć, to napisałem dobre i złe opinie.

nie zostałą , tylko mnie wkurza jak ktoś pisze kłamstwa. Opinie użytkowników - w twoim znaczeniu to blef, bo w trasie czy w orce pali tyle samo - to raczej nie możliwe. Nie uważasz? :)

@Mister nie tylko ty Dodany obrazek

#73 Share SLAWEK1987

SLAWEK1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, jazda, różne przeróbki

Napisany 24 sierpień 2011 - 15:21

czy warto zetora ja tylko napisałem to co słyszałem. i po co miałbym wymyślać różne, sprzeczne opinie?
nie mierz ludzi swoją miarą. może gościu wyolbrzymił problem spalania w zetorze, ale najwidoczniej tak go ten fakt irytuje. tyle osób to czytało, ale nikogo innego to aż tak nie poruszyło.
Ja nie twierdzę że zetory są złe, bo wielu znajomych je ma i dwa w rodzinie. maja na pewno żywotne silniki.
a co do tego zetora 7211 mojego brata stryjecznego to ma straszne problemy jego zapowietrzaniem się i już parę lat nie mogą dojść co z nim jest. chyba dlatego kupił drugiego.
ten co twierdził że zetor niezależnie od rodzaju pracy spala tyle samo raz pożyczył ode mnie pługi, bo w jego czop od belki zaczepowej się urwał w drodze. mówił że myślał jak jechał na pole ze nie będzie dał rady orać-tak mu przód podnosiło. ale jak opuścił, to lekko je ciągał w glebie.

Edytowany przez SLAWEK1987, 24 sierpień 2011 - 15:38.

KPK Komurun Team

#74 Share deydykal

deydykal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 20:27

czy warto zetora Witam , ja mam zetora forrtere 115 w tym roku zakupiony narazie tylko nim gruberowałem (gruber na 7 łap, 3 metry) jak na moje sprawuuję się nieźle ze spalaniem też nie ejst najgorzej , jak jeżdzisz normalnie bez przeciążania i wgl to aż tyle nie spali wiadomo w lekkiej roboci troche spali ale nie ma czemu się dziwić to jest ciągnik do roboty ciężkiej a nie do podjeżdzania ma swoją moc i musi spalić, przejechałem 46 mth i jak narazie jestem zadowolny czas pokaże jak bedzie dalej się sprawował.. Pozdro

#75 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 20:35

czy warto zetora Tak nieco zboczę z tematu: Jakim biegiem robiłeś?

#76 Share deydykal

deydykal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 20:40

czy warto zetora Narazie 4 polową to smigał śmiało i prędkość też w miare dobra, na lżejszych ziemiach mógłbym 1 szosową ale narazie nie chce mu wstawiać bo dopiero 46 mtg przejechane...

#77 Share kocyk134

kocyk134

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 21:56

czy warto zetora Ja swojego uczepiłem do siaczkarni i mam problem bo 1 terenowa jest przy szybko czy jak będe kosił na półbiegu to nic sie nie stanie

A co do spalania to nie tak dużo zamiast sie tu kłucić to pogdajcie z tymi co maja JD

#78 Share deydykal

deydykal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 22:00

czy warto zetora z pólbiegami to nie wiem jak jest ja je uzywam tylko wtedy jak ciągnik spada z obrotów a tak to nie..

#79 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 22:06

czy warto zetora

Ja swojego uczepiłem do siaczkarni i mam problem bo 1 terenowa jest przy szybko czy jak będe kosił na półbiegu to nic sie nie stanie

A co do spalania to nie tak dużo zamiast sie tu kłucić to pogdajcie z tymi co maja JD

A skąd wiesz że JD dużo palą? Z takich opowieści jak o Zetorze? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share deydykal

deydykal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 24 sierpień 2011 - 22:08