Skocz do zawartości

Zdjęcie

JD 590 problem z podawaniem sznurka stoi siłownik

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share przemyslaw111187

przemyslaw111187

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 20:54

JD 590 problem z podawaniem sznurka stoi siłownik Witam
Niedawno zakupiłem prase JD 590 i mam problem z podawaniem sznurka.Wcale nie załancza sie
silnik ktory steruje siłownikiem od przesuwu sznurka po balocie.Sterownik ktorym steruje sie z ciagnika napewno jest sprawny
sam silnik od przesuwu siłownika tez nie jest spalony gdyz sprawdzałem go na krotko i działa.Problem tkwi gdzies posrodku.
Z lewej strony prasy u gory jest taka skrzynka do ktorej wchodzi wiekszosc kabli i cos w nie pstryka gdy wlaczam owijanie sznurkiem ,a silownik nadal stoi w miejscu tak jakby prad niedochodził.Nie wiem co sie dzieje i prosze o pomoc moze ktos miał podobny problem? i co to za skrzynka po lewej stronie prasy? Wiecie ile kosztje załozenie aparatu to wiazania siatka w takiej prasie?
Z gory dziekuje i Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JD 590 problem z podawaniem sznurka stoi siłownik Dzisiaj, 03:49
  •  

#2 Share ppiotr

ppiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 598 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 21:20

JD 590 problem z podawaniem sznurka stoi siłownik Miałem to samo, wtyczka którą podłanczasz do ciągnika tam są trzy przewody gruby czarny to masa i dwa czerwone gruby i cienki to + 12v, i pewnie ten gruby nie jest podłączony, sprawdz to, połącz te czerwone razem.

Edytowany przez ppiotr, 23 lipiec 2011 - 21:21.

#3 Share przemyslaw111187

przemyslaw111187

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 21:39

JD 590 problem z podawaniem sznurka stoi siłownik Dziekuje za podpowiedz.Sprawdze jutro co i jak z wtyczka.Wszystkie trzy przewody mam podłaczone.Wczesniej w gniezdzie w ciagniku miałem podłaczone tylko dwa i sterownik wogole nie włanczał sie podłaczyłem trzeci sterownik załaczył sie ale silnik od sznurkaa stoi i cos pstryka.Wczesniej miałem Claasa 46 gniazdo z pradem bylo podłaczone na dwa kable i wszystko działało.A na elektryce to ja za bardzo sie nieznam:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share przemyslaw111187

przemyslaw111187

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 07:52

JD 590 problem z podawaniem sznurka stoi siłownik Miał ktos moze jeszcze podobny problem z tym silnikiem elektrycznym?W jaki sposob jest w nim wysowany siłownik?.Co to za skrzynka z lewej strony na gorze prasy?Urzytkownikow tych pras bardo prosze o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 589 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, uprawa, energetyka jądrowa, off-road

Napisany 24 lipiec 2011 - 12:29

JD 590 problem z podawaniem sznurka stoi siłownik masz zalozone dwa takie same tematy. jedni odpisuja na jeden, inni na drugi (w tym ja). oto moja odpowiedz na Twoje pytanie: kolego to co pstryka to stycznik. on po otzymaniu od Ciebie sygnalu przekazuje prad dalej. musisz wiedziec ktory to jest stycznik i musisz sprawdzic ktory kabel idzie od stycznika do silownika. on jest z duzym prawdopodobienstwem uszkodzony.