Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fastrac 1135 problemy ze sprzęgłem

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piter161

piter161

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 20:37

Fastrac 1135 problemy ze sprzęgłem Jestem posiadaczem fastrac'a 1135 i mam problem ze sprzęgłem, nieraz ciągnie na sprzęgle ( tak jak bym przytrzymywał nogą sprzęgło). Wysprzęglik rozebrałem i jest wszystko ok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fastrac 1135 problemy ze sprzęgłem Dzisiaj, 19:13
  •  

#2 Share blondynek2004

blondynek2004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 20:53

Fastrac 1135 problemy ze sprzęgłem kolego a jakiego rodzaju masz tam wysprzęglik? jeśli jest on hydrauliczni-pneumatyczny to sprawdź czy przy pedale sprzęgła jest taka pompka i w niej jest taki kruciec roztoczony z jednej strony i możliwe że on się rozbił i nie podaje tyle płynu ile powinien

#3 Share piter161

piter161

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 21:05

Fastrac 1135 problemy ze sprzęgłem Jest tam wysprzęglik hydrauliczno-pneumatyczny a pompka jest pomiędzy maska a przednią szybą ze zbiorniczkiem płynu możliwe że na pedale sprzęgła nie patrzyłem dokładnie. Nie mam takiej możliwości aby teraz to sprawdzić, jutro sprawdzę i odpiszę. A czy ty miałeś taki problem. Dzięki za podpowiedź.

Edytowany przez piter161, 23 lipiec 2011 - 21:06.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share blondynek2004

blondynek2004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 21:30

Fastrac 1135 problemy ze sprzęgłem miałem ale w czym innym ale zasada działania jest taka sama a mam jeszcze jedno pytanie czy pedał sprzęgła chodzi ci lekko czy są takie momenty że musisz go dusić z całej siły albo w ogóle nie da się go wcisnąć?

#5 Share piter161

piter161

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 09:20

Fastrac 1135 problemy ze sprzęgłem Pedał sprzęgła chodzi normalnie płyn w zbiorniczku nie ubywa sprzęgło jest krótsze. Łapie od połowy i trzeba wcisnąć do końca. Bo inaczej nie włączysz biegu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share blondynek2004

blondynek2004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 21:05

Fastrac 1135 problemy ze sprzęgłem już odpowiadam a więc tak pompka sprzęgła jest mocowana na dwóch śrubach musisz je odkręcić najlepiej w dwie osoby po odkręceniu zdejmij przewód zasilający w płyn będziesz miał tam taką gumę złożoną w taką harmonijkę i w tej gumie powinien być taki króciec o którym pisałem wcześniej i ten króciec jest z jednej strony rozwiercony na stożek i prawdopodobnie on po prostu zużył się czyli rozklepał. rozwiązaniem jakie ja stosuje w tym przypadku jest dorobienie takiego króćca tylko troszkę dłuższego ( u mnie jest to ok. 2-3mm czasami może być więcej jeśli test taka potrzeba) najlepiej zrób troszkę dłuższy i w razie czego skracaj go w miarę potrzeby a jakby coś się dalej działo to pisz tylko ja nie jestem codziennie bo praca nie pozwala