Skocz do zawartości

Zdjęcie

wysuw motowideł w E-514

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 20:23

wysuw motowideł w E-514 co zrobić żeby motowidła działały prawidłowo ,ponieważ wysuwają się nierówno tj pierw idzie prawy siłownik i po wyjściu na max w tedy lewy , powrót pierw prawy i po wsunięciu lewy , problem jest taki że przy hederze było wyjście na 3 przewody od wysuwu motowideł 1-zmostkowany i 2 pojedyncze przewody a kombajn miał na wys€w 2 przewody (ma wymieniony rozdzielacz i heder jest inny - taki kupiłem ) te pojedyncze zmostkowałem i tak się dzieje i moje tytanie co tu teraz zrobić aby było dobrze , przy rozdzielaczu -tej sekcji zaraz na początku z dołu (taka kostka na tej sekcji) jest moim zdaniem miejsce na podłączenie dodatkowego przewodu . proszę o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wysuw motowideł w E-514 Dzisiaj, 11:04
  •  

#2 Share john81

john81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:sport,fotografia,maszyny,...

Napisany 24 lipiec 2011 - 10:31

wysuw motowideł w E-514 wiec tak,z kombajnu maja ci wychodzic 3-y przewody,jeden do podnoszenia motowidel,a dwa pozostale to do wysuwania i cofania motowidel.z hedera wychodza 4-y jeden od podnoszenia,1-n od cofania,1-n odwysuwania,ten zmostkowany jest po to aby nabic cisnienie,wiec podlacz jeden waz i nabij cisnienie,odlacz go i pamietaj aby zaslepic ta rurke,najlepiej nabijaj cisnienie z szybkozlaczka i to powinno wyrownac prace motowidel?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 19:34

wysuw motowideł w E-514 dzięki, jutro spróbuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 15 lipiec 2015 - 15:10

wysuw motowideł w E-514

A ile nabić tego oleju?Na maxa? Można to zrobić tym wężem od podnoszenia motowideł?Czy jak nabijam ciśnienie muszą być odłączone węże od wysuwu? Jak mam podłączone te węże od wysuwy to tłoki się rozchodzą i motowidła są na poprzek. Proszę o łopatologicze opisanie procesu.

The Truth Is Out There