Gość

zwarcie albo coś

Polecane posty

Gość   
Gość

Dziś rano chcemy odpalić mercatora 60 a tu po wsadzeniu kluczyka nie ma prądu. Dziadek nie wyłączył prądu na głównym włączniku i co sie okazało po zmianie aku: Ciągle świeci prawy kierunkowskaz z przodu i z tyłu nawet wtedy gdy wyciągnie się kluczyk ze stacyjki dopiero gdy na głównym wyłaczniku prądu odetniemy dopływ to zgaśnie nie możemy dojść przez co to ? Dodam że w zeszłym roku przed schowaniem go do garażu było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

ktoś musiał majstrować przy kabelkach... <_< albo było zwarcie i popaliło wszystko w ... ;)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no tylko że na pewno nikt sie nie bawił kablami światła itp dzialają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tylko że na pewno nikt sie nie bawił kablami światła itp dzialają

 

u jadnogo gościa w wiosce to miał kombajn pod folią to mu raczej szczury zjadły wszystkie gumy od podajników zbożowego i kłosowego to może coś podobnego jest u Ciebie zobacz dobrze wszyskie kable o i zobacz czy nie są może dziwnie pomarszczone czyli było jakieś zwarcie w instalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dziś będziemy oglądac dokładnie te kable musimy wymienić filtr oleju w nim wiecie jaki tam ma być wkład ? Silnik Mercedesa

 

Edit: Okazało sie że stacyjka robi zwarcie musimy kupić nową

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymi195
      Mam pytanie do posiadaczy megi, ile realnie hektarow w godzine wykosi zakladajac plon ok 6-9t
      Rozgladam sie za takim kombajnem i zalezy mi na rzetelnych informacjach
    • Przez romanwiatr
      Chcę przesiąść się BIZONA na CLASSA w cenie do 130 tys. Pracował będzie na około 100 ha na na ziemi z wydajnością pszenicy 6 t/ha oraz na słabych.
      Rozważam Dominatora 98 sl heder 4,5m, ale znalazłem też 108 sl z hederem 4,5m z takim hederem ponieważ mam dużo przejazdów (jeżdżę droga z hedrem), a następnie dokupić sam heder 6m i na większe kawałki.
      Biorę pod uwagę też Commandera 114 CS ale on ma heder 5,1m  i obawiam się czy dam rade poruszać się nim po drodze, czy będę musiał za każdym razem zdejmować heder i zastanawia mnie jego dość duża pojemność .
      Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.
       
    • Przez m_i_c_h_a_l
      Cześć,
      Czy ma ktoś jakiś patent na wyjęcie łożyska z rozdrabniacza słomy?
      Nie da rady podejśc ściągaczem a od środka jest zbyt mało miejsca aby czymkolwiek je wybić.
       
       


    • Przez adiksutil16
      Witam. Parę dni temu kupiłem Dominatora(jak w temacie) Jest to mój pierwszy Claas i nie wiem za bardzo co do czego służy. Mam prośbę, prześlę zdjęcia i jakby ktoś z was mógłby mi napisać co do czego służy.
       


       
      Jakbyście mogli pisać np.
      1. wajha od tego i tego
      2....
       
      A tak samo z kontrolkami np.
      L1 kontrolka od tego i tego
       
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez krowazie
      Wkupię heder do kombajnu class dominator 88 sl o szerokości 3.90 lub 4.5 metra. Wesołych świąt 
      I jeszcze jedno pytanie czy to jest prawda że dominatory miały różne szerokości gardzieli ? Gadałem z mechanikiem i tak powiedział 
      nowy nabytek 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj