BartekDolnyslask

6630 wolniejszy niz inne

Polecane posty

Lukasz5714    11

To tak jak widziałem u jednego użytkownika że jego Powerka leci 45km a moja 39-40km a wszystko ma takie same.Tez nie mam pojęcia czemu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1111    2

słuchajcie panowie a co moze byc jak ciągnik podskakuje gdy sie nim jedzie od 34-39 km/h chodzi o jd6600 jak na pelnym gazie to juz jest wsio ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adii    1

A zobacz też czy kolega nie ma przypadkowo niższych obrotów, lub w komputerze możesz mieć inaczej ustawione niż kolega. Wydaje mi się w tym tkwi przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem dwoma i w obu pedał w podłoge i jeden 38 a drugi 43. wszystko identyczne. obroty też takie same 2200. Gdy go kupił też jeździł nim 43 na godzine. po zimie coś jest nie tak. ja mam 700mtg a on 600

Edytowano przez BartekDolnyslask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SipmaZ224    81

Taa,zależy też czy w oponach masz powietrze letnie czy zimowe.

 

 

Co chciałeś wnieść swoją wypowiedzią mądrego do tematu?

 

Skoro przed zimą było ok, a teraz jeździ wolniej to sprawdź to ciśnienie, może jednak to będzie to bo co mogło się innego zmienić prze zimę <_< ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adii    1

A kolega nie wyjmował akumulatora, lub mu całkowicie nie padł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adii    1

Wydaje mi się że tak jak akumulator był wyjmowany, to się wszystkie ustawienia, kalibracje itp. pousuwały. Sądzę że w tym może tkwić przyczyna, ale nie wiadomo może tkwić w czymś banalniejszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Napewno, nie. Przeciez jak sie spawie albo robi cos z maszyna przy ciagniku to odczepia sie klemy od akumulatora. Nic wtedy sie nie dzieje, jedynie radio sie rozkoduje...


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mam pojęcia co to może być? może to coś z filtrami paliwa. bo ciągnik stracił troche na "bucie" słabo sie zbiera nawet na pusto spod świateł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Masz w nim Comon Rail ? Moze to jakosc paliwa zrobiła z niego takiego "muła"


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inne moje ciągniki chodzą normalnie. mam 7820 i 7830 i swojego 6630, a kolega tankuje u mnie.

Edytowano przez BartekDolnyslask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni0402    10

mam troche inne pytanie premium na maksa idze 43 tak?:)

a comfort ile na maxa pójdzie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniek1    78

słuchajcie panowie a co moze byc jak ciągnik podskakuje gdy sie nim jedzie od 34-39 km/h chodzi o jd6600 jak na pelnym gazie to juz jest wsio ok

Koledze pronar skakał po drodze jak jechał na pełnym gazie to upuścił powietrza i tera jest ok :P


Massey Ferguson 255
Ursus C-360 2x
Case 4230
Kanał youtube[--->http://www.youtube.com/user/gallendor11?feature=mhee<---]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

6910 tez idzie 43 km/h Jezdzi nawet 43.5km//h ale juz wiecej nie chce B)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiązałem. ogranicznik obrotów szwankował. pokazywało max obroty a ten ogranicznik je obniżał. teraz znów jeździ 43km/h. To takie małe pokrętło obok pokrętła od klimy.

 

dzięki wszystkim za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Omniq
      Witam,
      Posiadam instrukcję serwisową do JD 7430 i 7530 Premium. Instrukcja w języku angielskim w formacie PDF, nie skan książek tylko porządny pdf. Mogę się podzielić gdyby ktoś potrzebował
       

    • Przez Johny7430
      Witam, mam problem z ciągnikiem JD 7430 po wyskoczeniu komunikatu ecu 84.31 "ograniczona prędkość drogowa" traktor przestaje jechać po usunięciu komunikatu traktor pracuje dalej lecz po kilku minutach jest to samo. Proszę o pomoc.
    • Przez ejczbio
      Witam, mam pytanie chyba bardziej do serwisantów, ale może i nie tylko. Chciałbym wyłączyć włączanie przedniego napędu przy wciskaniu hamulca, ponieważ uważam to za najbardziej debilny patent w moim ciągniku (6230) Wg. mnie to powinno działać dopiero przy prędkościach większych niż 10km/h W sumie nie mam pojęcia jak to rozwiązać, czy wpiąć się gdzieś w układ elektryczny, np. za czujnikiem który jest odpowiedzialny za włączenie napędu po wciśnięciu hamulca i zastosować włącznik ON/OFF?
      Jak myślicie, da się coś z tym zrobić?
    • Przez dawwro03
      Wita mam problem z tls-em w john deere 6430. Dokładnie chodzi  o to że po odpaleniu traktora gdy oś chce wrócić do swojej wysokości nie podnosi płynnie tylko szarpie ( jest ustawione na auto), ale da się sterować wszystkimi jej funkcjami ( auto, max, manual). Jednak po jakimś czasie wyskoczy błąd- TSC 523976.04 i wtedy nie da się ustawiać między tymi funkcjami. Gdy traktor się zgasi i odpali na nowo wszystko jest znowu ok ( oprócz szarpania tlsem) ale błąd za chwilę znów wyskoczy i nic nie da się ustawić. Traktor mam od niedawna więc nie za bardzo wiem od czego mam zacząć szukać dla tego piszę tu. Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi.


    • Przez dawwro03
      Witam mam problem w ciągniku john deere 6430 premium z tlsem. Dokładnie chodzi o to że zaraz po odpaleniu ciągniku gdy oś ustawia się do swojego poziomu( jest ustawione na auto) nie podnosi płynnie ale mocno szarpie ale da się przełączać między funkcjami( auto, max, manual) i na wszystko reaguje ale zawsze szarpie. po jakimś czasie wyskakuje błąd ( TSC 523976.04) i już nie da się nic zrobić to znaczy przełączać miedzy tymi funkcjami. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu traktora wszystko jest ok oprócz szarpania, ale po jakimś czasie znów to samo. Traktor mam od nie dawna więc nie za bardzo wiem co by mogło być problemem. Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi. 

      20240308_170545[1].heic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj