Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz fahr k610 pro problem z pompowaniem powietrza do przyczep

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share michalos514

michalos514

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 14:03

Deutz fahr k610 pro problem z pompowaniem powietrza do przyczep Witam mam prblem z moim deutzem ma 1000mtg i nie chce pompować i powietrza do przyczep wszystko chodzi bije 8 atm w zbiorniki ale do przyczep prawie wogóle ciścnienia nie daje może z atm albo nawet wogóle niegdy nie miałem z tym problemu przez 2 lata chodziło wszystko idealnie nie wiem co to moze być? czy jest jakiś przełacznik lub coś takiego co musze właczyć żeby zaczął pompowac na wyjście do przyczepy? przyczepy są na jeden wąz nie są dwuobwodowe wiecie może co powinienem zrobić?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz fahr k610 pro problem z pompowaniem powietrza do przyczep Dzisiaj, 17:38
  •  

#2 Share marcink2807

marcink2807

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 16:55

Deutz fahr k610 pro problem z pompowaniem powietrza do przyczep Witam. Ja bym proponował sprawdzic szczelność przewodu wyprowadzającego w ciągniku i czy odbija ten grzybek w końcówce co stanowi zabezpieczenie. Jeśli nic wcześniej nie przełączałeś i jest tak samo jak było to nie ma potrzeby regulowac lub przełączać. Jeśli to jest sprawne to może przyczepy nie trzymają ciśnienia powietrza na hamulcach.
POzdrawiam. MK. B)

#3 Share Piotrek1985

Piotrek1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 18:25

Deutz fahr k610 pro problem z pompowaniem powietrza do przyczep Kolego sprawdź zawory pod kabiną z lewej strony patrząc od tyłu. Ja miałem za znów nieodbijały mi hamulce w przyczepach, wystarczyło wyregulować cięgno

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share jarekm600

jarekm600

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 08:18

Deutz fahr k610 pro problem z pompowaniem powietrza do przyczep Witam. Może to być wina jednej końcówki z tyłu z której bedzie uciekać powietrze. Wtedy bedzie trzeba ją wymienić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 30 lipiec 2011 - 22:37

Deutz fahr k610 pro problem z pompowaniem powietrza do przyczep W k 410 odłączyłem cięgno z tyłu ciagnika po lewej stronie.Jest ono od sterowania pneumatyką hamulcem ręcznym.Nie miałem czasu go wyregulować,i dlatego odłączyłem.Przynajmniej teraz działa pneumatyka z hamulca nożnego.

Edytowany przez KAROL4, 10 październik 2011 - 11:36.

Dodaj odpowiedź