Skocz do zawartości

Zdjęcie

Seria A wkracza w erę HiTech

21 odpowiedzi na ten temat

#1 Share goldzio

goldzio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 10:03

Seria A wkracza w erę HiTech Witam co sadzicie o nowym udoskonaleniu valtry poprzez hitech'a czy juz ktos to ma. Obecnie my staramy sie o 93 hitech to 151 netto chca i raczej bedzie stala juz u nas:)) jakies juz macie spostrzezenia?
pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Seria A wkracza w erę HiTech Dzisiaj, 20:17
  •  

#2 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 23 lipiec 2011 - 10:23

Seria A wkracza w erę HiTech Jest już taki temat. http://www.agrofoto....altry-a-738393/ Wg mnie to ten ciągnik jest za lekki, kabina nadal jest mała jak w zwykłej Aśce. Czemu zdecydowałeś się na ten ciągnik? Czemu 3 cylindry i 101KM?
KPK - Ochrona

#3 Share goldzio

goldzio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 22:10

Seria A wkracza w erę HiTech no przepraszam za 2 temat lecz szukalem podobnego i nie bylo wiec zalozylem. Kupujemy go bo on ma byc zastepca ferdka(3512) bo sprzedalismy 3 cylindrowy bo malo pali a 100 km do przewracania koszenia moze paszowoz. To ma byc przedewszystkim pomocniczy glowny jest valtra Emka.

#4 Share normalny

normalny

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 21:08

Seria A wkracza w erę HiTech Podobno na podlasiu jest nowy dealer Valtry. To Agrotechnik tafiły, i maja na placu A 93 H, fajny traktorek , ale szkoda że tylko 3 cylindry.

#5 Share racha

racha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 21:49

Seria A wkracza w erę HiTech do 3 cylindrów trzeba się po prostu przyzwyczaić największa zaleta to właśnie spalanie ja mam u 3514 i lampo 70 w i sobie chwalę oba zawsze to niższe koszty również oleju mniej trzeba przy wymianach jedno z drugim a jako pomocniczy to moim zdanie wystarcza :))

#6 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 09 grudzień 2011 - 22:39

Seria A wkracza w erę HiTech Zgadzam sie ze 3 cylinderki to nie wada w gospodarstwie w ktorym taki ciagnik ma latac w kazdej maszynie z rozsiewaczem i z plugiem mamy same rollera 70 juz 10 lati naprawde potrafi pracowac ze sporymi maszynami jak na jego gabaryty i moc ale jesli ma byc to ciagnik tylko i wylacznie do ciezkiej roboty to odpada na starcie.
Swoja droga ciekaw jestem ile ma kosztowac najmniejsza A chyba 83 hi tech jakos tak chodzi mi po glowie ta maszynka :)

#7 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 22:44

Seria A wkracza w erę HiTech Ja na targach słyszałem że 150 tys zł netto chyba

#8 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 01:39

Seria A wkracza w erę HiTech

Podobno na podlasiu jest nowy dealer Valtry. To Agrotechnik tafiły, i maja na placu A 93 H, fajny traktorek , ale szkoda że tylko 3 cylindry.

normalny skoncz z ta propaganda ukryta reklama, prosze sobie zalozyc konto jako firma czy przedstawisciel bo ukrywanie sie jest irytujace juz jedna osoba na forum tego pozalowala.

#9 Share FanUrsusa

FanUrsusa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 10:09

Seria A wkracza w erę HiTech Valterka fajna tylko trochę za szybko spada z obrotów przy tym silniku. A jeśli mogę wiedzieć to kto jest tym co pożałował?

#10 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 23 grudzień 2011 - 16:01

Seria A wkracza w erę HiTech Ostatnio miałem okazję się przejechać Valtrą A83 w wersji leśnej, ma dość komfortowy EHR, jedyne co mi się nie podobało to to że zakresy w przekładni nie są synchronizowane i ciężko się przełącza. Również rewers elektrohydrauliczny działa bardzo łagodnie.

Edytowany przez Piochu, 02 luty 2012 - 20:27.

http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share roter

roter

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 19 styczeń 2012 - 23:47

Seria A wkracza w erę HiTech Gdzie produkują te ciągniki?

#12 Share MrValterka

MrValterka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 02 luty 2012 - 20:08

Seria A wkracza w erę HiTech W Finlandii.
KPK Kumurun Team

#13 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 02 luty 2012 - 20:36

Seria A wkracza w erę HiTech Niektórzy twierdza ze w Turcji ale ile w tym prawdy to nie wiadomo

#14 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 03 luty 2012 - 17:46

Seria A wkracza w erę HiTech Przedstawicielstwo Valtry w Polsce pozostaje przy zdaniu że wszystkie ciągniki Valtra oferowane na polski rynek są produkowane w Finlandii.

A co do wersji HiTech to od tego roku Valtry HiTech [ale nie wiem czy A seria też] będą wyposażone w skrzynie z 5 stopniowym powershiftem

#15 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 03 luty 2012 - 18:54

Seria A wkracza w erę HiTech Jakoś nie wierze że jest produkowany w finlandii... Jest dużo filmów tego typu które potwierdzają że to nie prawda oraz to że polmot h i valtra A to to samo....

#16 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 03 luty 2012 - 20:56

Seria A wkracza w erę HiTech Możliwe że składane są w jednej fabryce ale może byc też tak że te ciągniki są skierowane na jakieś inne rynki(np.wschodnie), zauważyłemna filmie też ciągnik z serii N :D
Jakieś powiązanie midzy nimi musi byc bo nawet we wnętrzu kabiny większośc gałek dźwigni itp jest identyczna jak w serii A Classic nawet regulacja kierownicy jest w nich tak samo kiczowato zrobiona -_-
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#17 Share MrValterka

MrValterka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 19 luty 2012 - 11:40

Seria A wkracza w erę HiTech Valtra Aśka składane jest w Turcji, a seria S składana w Francjii :)
KPK Kumurun Team

#18 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 19 luty 2012 - 19:05

Seria A wkracza w erę HiTech Ja dzisiaj oglądałem Valtrę A Hi-tech i na tabliczkach było made in Finland wszędzie :P

#19 Share dudi913

dudi913

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 22 luty 2012 - 22:21

Seria A wkracza w erę HiTech Valtra serii A jest produkowana w Finlandii! Bylem na wycieczce z Valtry i widzialem. Polmot H to ciagnik majacy taka sama przekladnie lub ten sam model a ciagnik jest zupelnie inny np silnik kabina podnosnik.W Brazylii tez sa produkowane ale na tamten rynek. W kwietniu odbieram taki ciagnik wiec zdam relacje z pracy. Jesli to ma byc ciagnik do wszystkiego to tylko na mniejsze gospodarstwa.Do ciezszych prac mam N101.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share MrValterka

MrValterka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 09:46

Seria A wkracza w erę HiTech Wiem o tym, ale pewny frajer nie da sobie przetłumaczyć wiec postanowiłem odpuścić.
KPK Kumurun Team