slaw17

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T

Polecane posty

Pietras892    945

wałki możesz zamówić jakie chcesz, mi nie potrzebnie wysokie burty bo woże podłoże z pieczarkarni na wyzszy nie maja sprzętu żeby zaladować,a pozostała część oborniak to towar o wadze porównywalnej do betonu więc większy mi nie potrzebny.... mój teść ma apollo 11 sprzet lepszy na pewno ale cena to prawie 2 igamety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zucielak3000d    293

Wiem, że Unia cenę ma. MI wałki pionowe potrzebne, no i nadstawki do kukurydzy. Ciekawe, jak sobie cenią...

Edytowano przez zucielak3000d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Wszystko zależy ile miałbyś do wożenia, bo jak nie dużo to się nie opłaca i zależy od finansów, bo jeśli chcesz kupić jakiś nowy rozrzutnik za najniższą cenę to lepiej kupić jakiś stary do remontu i sobie go wyremontować niż kupować nowy z słabych materiałów. Jeśli masz więcej to polecam nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREXX85    333

a co sądzisz o metal fachu 8 tonowym?jest chyba z dobrych materiałow wielu ludzi go chwali.

 

a ty jaki masz rozrzutnik? znalażłem ceny metal fachów 6 ton koszt:49 000 8 ton: 58 000

a co powiesz na fortschritta t088 na necie sie dużo takich pałęta w super stanie,czy ciągnik 82 km da sobie z nim rade??

Edytowano przez ZETOREXX85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Ma ktos moze katalog do Warfamy Tandem 6ton z lat 80??

Musze wymienic lozyska adapteru roztrzasajacego i na walku WOM.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielaz    67

Witam oglondałem niedawno rozrzutnik 6 ton z roltrans-u z Makowa, wyglonda dosyć ciekawie tylko ciekawi mnie jak jest u niego z gruboscią blach na podłodze i na bokach, może ma ktoś z Was taki ? Drugie pytanie dotyczy z kolei kwesti ocynku w takim prywaciarzu, w igamecie powiedzieli mi ze mogo zrobic dla mnie wersje bez ocynku i taki bendzie tańszy o 300 zł, i teraz czy zrobienie tego ocynku tak niewiele kosztuje czy jest on takiej marnej jakosci ?


Jest ciężko ale robię to co kocham i jestem szczęśliwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj