Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T

56 odpowiedzi na ten temat

#21 Share krupekf16

krupekf16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 12 wrzesień 2011 - 08:24

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T Już dowieźli maszyne teraz tylko brać sie za obornik http://www.agrofoto....118-rozrzutnik/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozrzutnik obornika TANDEM 6T Dzisiaj, 18:34
  •  

#22 Share slaw17

slaw17

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 563 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, prawo, finanse

Napisany 21 wrzesień 2011 - 19:01

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T Witam po przerwie.

Sprawa z moim moskitem zaczęła się robić interesująca. Rozrzutnik był obiecany na 15-20 sierpień a przyszedł dopiero 12. września.
Ogólnie wygląda fajnie i dość przemyślanie ale w trakcie docierania ( producent zaleca 2h pracy na sucho) i dokładniejszych obserwacji wyszło szydło z worka.
Na produkcji spaprali mój egzemplarz i wyszły wady fabryczne:
- trzy z czterech wałków roztrząsających są krzywe (brak wyosiowania)

- pęknięta obudowa łożyska od wałka (widoczne ślady uderzenia młotkiem) oraz brak możliwości przesmarowania trzech łożysk

-adapter roztrząsający przesunięty w lewą stronę

- osłona przekładni wałków roztrząsających ociera o wały napędowe

- wyciek z przekładni wałka roztrząsającego ( uszkodzony semering)

- ceownik nośny przekładni wałków roztrząsających podczas pracy wpada w wibracje

- ceownik góry wałków roztrząsających posiada dodatkowe niepotrzebne otwory ( w fabryce kilkukrotnie zmieniano ustawienie łożysk)

-brak powłok ochronnych na niektórych spawach

- dwa kształtowniki ramy nośnej przyspawane tylko dwoma spawami, nie posiadają zabezpieczeń przed wytarciem przez łańcuchy jak inne kształtowniki.

Tak więc zgłosiłem pisemnie reklamację i mój nieużywany rozrzutnik odstawiłem w krzaki aż przyjedzie serwis z Kalisza.;[
antyfan AF

#23 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 21 wrzesień 2011 - 20:06

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T Ja posiadam prywatną 8 na szerokich kołach.Na razie wszystko OK.Na 1ha potrzeba 6 do 7 rozrzutników. Ciągnik nie ma w nim lekko ale 85 km daje radę .KŁADĘ na niego do oporu i nic się na razie nie dzieje.Rama jest masywna .Ale na dzień dzisiejszy kupił by FORTSCHRITA po odbudowie to jest porządny rozrzutnik .

#24 Share SLAWEK1987

SLAWEK1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, jazda, różne przeróbki

Napisany 22 wrzesień 2011 - 07:23

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T więc lipa wyszła z moskita. czas roboty, a sprzęt stoi i się marnuje. ja na szczęście nie miałem problemów żadnych
KPK Komurun Team

#25 Share slaw17

slaw17

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 563 postów

Napisany 22 wrzesień 2011 - 08:07

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T No niestety cały adapter spaprali. Może to dlatego że Pani z Agromy przycisneła ich aby się streszczali z terminem dostawy? Moim zdaniem powinni rozrzutnik wymienić na wolny od wad.
antyfan AF

#26 Share dyczko0

dyczko0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, IT, siatkówka

Napisany 22 wrzesień 2011 - 10:39

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T slaw17 : nie chcę nic mówić ale może dlatego miałeś tak atrakcyjną cenę ponieważ Moskit chciał się pozbyć tego egzemplarza z placu, bo szczerze to Ci powiem, że w takiej cenie to idzie go normalnie załatwić

Od siebie dodam, że teraz to dopiero Ci się zacznie jazda z Moskitem :(

A oferowałem Ci rozrzutnik tylko o tysiąc droższy :rolleyes:

Edytowany przez dyczko0, 22 wrzesień 2011 - 10:39.

#27 Share slaw17

slaw17

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 563 postów

Napisany 22 wrzesień 2011 - 11:38

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T @Dyczko0 zaproponowałeś mnie rozrzutnik Zbych za 30tyś. (6T, wałki ślimakowe, nadstawki).
Całkowity koszt rozrzutnika to 34tyś. z dostawą i rabatem. Zakup w Agromie Sępólno i to Agroma dała mnie rabat (cena katalogowa 37 tyś.)

O problemy się nie martwię na zapas. Jak moskit będzie fikał to dam sprawę prawnikowi. Reklamację też złożyłem na piśmie z potwierdzeniem odbioru a nie na gębę tak więc terminy już lecą. Racja jest po mojej stronie, szczególnie że rozrzutnik jeszcze nie widział obornika.
antyfan AF

#28 Share slaw17

slaw17

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 563 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 23:36

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T Na początku listopada przywieźli mnie już naprawiony rozrzutnik. Jak na razie to chodzi super, aczkolwiek sześćdziesiątka wyciska siódme poty.(obornik wywożony na lucernę):D
Moskit 3 jest fajnie wyważony i idzie lżej niż tandem.
antyfan AF

#29 Share gumaa87

gumaa87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:Pożarnictwo, Sport pożarniczy, Handball, Siatkówka, Hazard-czyt. Poker, Film, Książki-tematyka II wojna światowa, Informatyka

Napisany 24 styczeń 2012 - 17:29

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T Witam panów. No ja w koncu sie zdecydowalem i juz zakupilem rozrzutnik z sokółki:) http://www.metalfach...ki/n-267-1.html na wiosne ruszy w testy, ale juz widze ze bede z niego zadowolony:)

#30 Share oledo

oledo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 20:14

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T Możesz powiedzieć jakiej cenie kupiłeś ,bo taki sam mam zamiar sobie sprawić .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share MISIEK01973

MISIEK01973

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 luty 2012 - 22:27

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T A ja kupiłem latem 6t od prywaciarza z Makowa i na razie jestem bardzo zadowolony. Jak macie jakieś pytania to piszcie. To ich strona: www.roltrans.info

#32 Share wiesiek1

wiesiek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 08:32

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T Ile dałeś za tego z Makowa

#33 Share koparka

koparka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 17:34

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T Nie zakładając nowego tematu zapytam tutaj. Planuje remont rozrzutnika obornika 6t polskiego na tandemie z dobrego miasta każdy pewnie kojarzy ponieważ ma wieczny problem z wyciągającymi się łańcuchami przenośnika podłogowego co w efekcie prowadzi do rozluźnieni go i przeskakiwania na kołach napędowych i dalej do skoszenia listew i w końcowym efekcie do wyrywania się listewek. Łańcuchy skracałem tyle razy ze listewki musiałem wycinać razem z oczkami a on dalej kilka rozrzutników i wisi i przeskakuje. Więc moje pytanie czy ktoś kupował te łańcuch i czy są godne polecenia chciałbym żeby po zakupie tych łańcuchów ta historia która opisałem się nie powtórzyła.

http://www.sklepy24....tek-tandem/9634

#34 Share wiesiek1

wiesiek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 19:00

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T Jak będziesz wymieniał łańcuchy to musisz wymienić zębatki bo ci nowy łańcuch się nie zegra z zębatkami sam to przerabiałem

#35 Share gumaa87

gumaa87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Zainteresowania:Pożarnictwo, Sport pożarniczy, Handball, Siatkówka, Hazard-czyt. Poker, Film, Książki-tematyka II wojna światowa, Informatyka

Napisany 09 marzec 2012 - 01:03

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T

Możesz powiedzieć jakiej cenie kupiłeś ,bo taki sam mam zamiar sobie sprawić .

Witam. Dawno tu nie zaglądałem więc jesli to jeszcze aktualne to dałem za niego 37 tyś netto

#36 Share fidzi

fidzi

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 24 kwiecień 2012 - 07:49

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T Kolego rorzutniki z Dobrego Miasta a Warfama to to samo bo Warfama jest robiona w Dobrym Mieście.

#37 Share grzesiekxy

grzesiekxy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 19 marzec 2013 - 12:15

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T Witam koledzy odświerze troszkę temat .Poszukuje rozrzutnika 6 t myśle nad metalfachem ,cynkometem lub tytanem 8.Będe go ciągał ursusem 4514.Który polecacie .

#38 Share majk03

majk03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 19 marzec 2013 - 17:48

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T ja mam tytana i jestem zadowolony, ładnie rozrzuca, lekko nawet sie ciaga i wgl

#39 Share zucielak3000d

zucielak3000d

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 63 postów
  • Zainteresowania:KPZ Zetor Team

Napisany 09 kwiecień 2013 - 13:18

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T Co sądzicie o Metal-Fach N267/1?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share tom31

tom31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 23 sierpień 2013 - 20:30

Rozrzutnik obornika TANDEM 6T Panowie! podpowie ktoś jaki jest rozmiar łożyska na adapterze roztrząsającym w rozrzutniku tandem 6t N 218 z lat 80