Skocz do zawartości

Zdjęcie

mf 595

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamil21

kamil21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 22 lipiec 2011 - 09:36

mf 595 Panowie , mam pytanie warto kupić massey fergusona 595 za 17000tyś z przednim napędem silnik w stanie dobrym ,równo pracuje nie kopci , podnośnik sprawny , błotnik przód i tył a nie tak jak nie które z tyłu brak , opony w stanie bardzo dobrym , nie wiem czy to warto kupć bo niby te kabiny takie odstraszające niektórzy mówią ale dla mnie liczy sie moc i przedni napęd a nawet mni się podoba ta kabina :) , sąsiad ma podobnego i maszyna chodzi nie zawodzi . Wiec mam takie pytanie czy warto kupywać , czy może lepiej nie i dlaczego ? licze na waszą pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mf 595 Dzisiaj, 11:37
  •  

#2 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 22 lipiec 2011 - 10:38

mf 595 Warto kupić, jeśli nie jest mocno zużyty. Bardzo mało pali. Ceny części troche odstraszają.. Ale najlepiej jak pojedziesz oglądać to sprawdź skrzynie, czy nie zgrzyta, jak sie rozgrzeje sprawdź napęd. I Sprawdz silnik, może być tak, że kupisz i bedzie extra, pójdzie w pole i nie bedzie mógł ciągnąć pługa od c-360.. Dodany obrazek Filtry powietrza muszą być dobre (czyste i szczelne) bo ten silnik tego nie lubi, i zaraz traci moc Dodany obrazek Kabina fajna, ale tylko dla jednej osoby... Wielkiego komfortu to tam nie ma we dwóch..

#3 Share kamil21

kamil21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 22 lipiec 2011 - 10:45

mf 595 ciągnik chodzi fajnie bo nim nawet jeżdziłem , jest od mojego znajomego , ale widze ceny na allegro są różne a tu za 17000 tyś , tylko gościu sprzedaje bo nie ma do niego maszyn i póki co to ubija nim tylko kiszonke jak robi i raz uprawiał agregatem od c-360 bo mokro na polu było

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share krzycho88

krzycho88

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 21 sierpień 2011 - 18:01

mf 595 ciągnik fajny mocny spalanie gdzies na poziomie c-360. mam tego typka. tylko ja go nie uzywam c-360 katuje, bo ten mi podnosnik nawalił ze 3-4 lata temu. nie odstraszam cie od niego bo niektórym chodzą pięknie :)

udanych zakupów

pzdr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kamil21

kamil21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 21:16

mf 595 no właśnie te podnośniki dość częto o nich słysze jezeli chodzi o mf 595 , a z cześciami do nich to trudno jest , bynajmniej u nas

Edytowany przez kamil21, 22 sierpień 2011 - 21:21.