Skocz do zawartości

Zdjęcie

mf 520 nie znany przycisk

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agromf

agromf

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 21 lipiec 2011 - 21:21

mf 520 nie znany przycisk Witam wszystkich

Jestem użytkownikiem mf 520 i mam pytanie dotyczące tego kombajnu. W podłodze kombajny po lewej stronie jest przycisk do czego on służy? Z tego co zauważyłem przewody z tego przycisku (zaworu) idą do rozdzielacza. Jak sądzę do zaworu sterującego pracą wysokości motowideł. Do hedera idą dwa przewody pierwszy z nich idzie do siłownika motowideł natomiast drugi do koła regulowanego przy hederze. Jak rozumiem działanie tego przycisku (zaworu) steruje on pracą dwóch układów wysokości motowideł oraz jak się domyślam prędkością pracy motowideł. Moje pytanie brzmi czy tym zaworem reguluje się koło do zwiększania, zmieszania pracy motowideł. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mf 520 nie znany przycisk Dzisiaj, 08:01
  •  

#2 Share mickboss

mickboss

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 lipiec 2011 - 21:41

mf 520 nie znany przycisk A ten maly przycisk to zawor ktory steruje wariatorem od motowidel. Dziala to w ten sposob ze naciskasz noga na ten przycisk ( trzymasz go caly czas )i dzwignia od podnoszenia motowidel regulujesz obroty (do tylu szybciej do przodu wolniej).
Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share agromf

agromf

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 12:05

mf 520 nie znany przycisk Dzięki za odpowiedź tak też myślałem w sprawie tego zaworu, ale wolałem się upewnić