Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pługi Opall-Agri

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojcik1996

wojcik1996

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,Hodowla opasów, rolnictwo
    http://www.youtube.com/user/wacik12341?feature=mhee

Napisany 21 lipiec 2011 - 19:42

Pługi Opall-Agri Witam.
może w tym roku planuje zmianę pługa i przeglądając oferty na allegro wpadłem na to http://moto.allegro....1726272362.html
Ma ktoś pług tej firmy? :blink:
Proszę o opinie :)
Edit: jeżeli jest temat o tych pługach to przepraszam ale nie znalazłem i proszę o link :)
Edit2:http://moto.allegro.pl/plug-obrotowy-obracalny-4-1-5-skib-nowy-mtz-i1710738605.html
Albo te??

Edytowany przez wojcik1996, 21 lipiec 2011 - 19:47.

Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pługi Opall-Agri Dzisiaj, 06:18
  •  

#2 Share bartek45

bartek45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 21 lipiec 2011 - 20:32

Pługi Opall-Agri Ja poleciłbym używanego Lemkena. Mam Lemken Opal 090 trzyskibowy i to jest bajeczna maszynka. Jak go kupiłem, to miał jeszcze oryginalne lemiesze, a trzecia odkładnia nie była dobrze dotarta- wniosek: gościu orał kilka arów bądź hektarów i używał 2 pierwszych odkładni.

Za cenę tych nowych pługów, które podałeś do nich linki, można bardzo ładną używaną czwórkę kupić. No chyba że chcesz koniecznie nowy pług... B)

Takie jest moje zdanie :D a wy obywatelu to róbta co chceta :P pozdro B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share pawel23456

pawel23456

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 22 lipiec 2011 - 15:39

Pługi Opall-Agri w podobnej cenie kupisz V&N sam zamierzam kupic pługi i chyba zdecyduje se na V&N te opall-agri chyba nie są zbyt rozpowszechnione wiec do końca nie za bardzo wiadomo co to jest a to ze ktoś pisze ce to to to samo co "niebieska" marka to do końca bym nie wierzył. mówią ze akpil to to samo co V&N a ja oglądając stojące obok siebie oba pługi nie widziałem wielkiego podobieństwa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share rysto

rysto

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 sierpień 2011 - 14:18

Pługi Opall-Agri "pawel23456" może i jest w tym trochę racji, że to nie będzie nigdy to samo co oryginalny lemken. Jednak obcuję z częściami płużnymi dość długo (z racji tego, że je sprzedaję) i te pochodzące z Opall-Agri są wysokiej klasy zamiennikami. Nie mamy już zbyt wielu wyrobów z tej czeskiej firmy ale zawsze pasowały one w 100% do oryginalnych Lemkenów. Ogólnie to nie zachęcam ani nie odradzam zakupu ...napiszę tylko, że nie ma się czego bać jeśli zdecydujesz się na zakup.