Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie kopcie ziemniaków

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Robertkujawy

Robertkujawy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów

Napisany 22 lipiec 2011 - 20:53

Nie kopcie ziemniaków Sadzę co roku 2 ha i sprzedam bez obaw bo mam dobrą siatkę i rozprowadzę Nie chodzi o to żeby komuś zgniły lub kataklizm zniszczył bo każdy chce żyć Ci co zwiększyli areał -cóż każdy szuka grosza lecz trzeba powiedzieć dość Ja dzisiaj miałem telefon na dostawę i odmówiłem za grosze nie kopie I po godzinie zamówił po mojej cenie bo towar dobry i klient się przyzwyczaił i potrafił dołożyć Więc powiedzmy dość ;[

Mógłbyś używać kropek i przecinków? A nie wszystko ciągiem piszesz.

Edytowany przez milanreal1, 23 lipiec 2011 - 10:20.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nie kopcie ziemniaków Dzisiaj, 20:08
  •  

#22 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1679 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 07:55

Nie kopcie ziemniaków ja mówię 'dość' Twojej ortografii.

i tak nadal uważam że najbardziej płaczą ci co mają e tym roku do 5ha, bo w tamtym mieli 2ha :lol:
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#23 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 10:29

Nie kopcie ziemniaków Ci co mają po 2ha czy jak piszesz do pięciu, to mają to gdzieś bo mają swoich stałych odbiorców i pewny zbyt tak jak ja :rolleyes: tylko przez takich napaleńców jak większość nowobogackich co w zeszłym roku zobaczyli że sąsiad wziął troche grosza za ziemniaki, to na przekór rozsadkowi poorali pszenice i zsadzili po fajerki ziemniaki, jednocześnie strzelając sobie w stope, a nam psując ceny.... Taki jest już chory rynek w polsce, że jeżeli coś jednego roku wypali to wszyscy na to się rzucają zapychając rynek, i psując równowagę padaż-popyt. W tym roku czarna porzeczka po 4 zl zobaczycie za 3,4,5 lat jak zaczną rodzić te krzaki co w tym roku oraz przyszlej wiosny ludzie posadzą, bedzie wiecej porzeczki w polsce niż żurawiny w kanadzie
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Robertkujawy

Robertkujawy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 13:40

Nie kopcie ziemniaków Zakładając konto na to forum myślałem że tu piszą rolnicy doradzają sobie Od dłuższego czasu obserwuje że tu są poloniści prześmiewcy a i nawet jednego cwaniaka spotkałem co wypisuje niestworzone rzeczy a pracuje --- i wory tacga a gospodarstwo obrabia ojciec na stuktualnej lub nauczyciel z 5 ha i cwaniakuje bo pensja leci ? Ja Będę pisał jak chce i co uważam i czasami trafia się człowiek który coś mądrego podpowie i głupa nie pali :rolleyes:

Sadzę co roku 2 ha i sprzedam bez obaw bo mam dobrą siatkę i rozprowadzę Nie chodzi o to żeby komuś zgniły lub kataklizm zniszczył bo każdy chce żyć Ci co zwiększyli areał -cóż każdy szuka grosza lecz trzeba powiedzieć dość Ja dzisiaj miałem telefon na dostawę i odmówiłem za grosze nie kopie I po godzinie zamówił po mojej cenie bo towar dobry i klient się przyzwyczaił i potrafił dołożyć Więc powiedzmy dość ;[

Mógłbyś używać kropek i przecinków? A nie wszystko ciągiem piszesz.

Piszę jak chcę to wolny kraj komuna minęła hihihihihihihihihihi :rolleyes: :rolleyes:

#25 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1679 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 14:21

Nie kopcie ziemniaków mozesz pisać co chcesz, ale pisz tak zeby inni mogli zrozumiec. nie masz chyba 10 lat zeby nie wiedziec jak się pisze - 'klijęt', albo 'powiecmy'.
toż to trwoga! :lol:

Ci co mają po 2ha czy jak piszesz do pięciu, to mają to gdzieś bo mają swoich stałych odbiorców i pewny zbyt tak jak ja :rolleyes:

ja twoje 2 czy 5ha już wykopałem kolego.

Edytowany przez pawelec, 23 lipiec 2011 - 14:23.

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share LeXXus44

LeXXus44

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów
  • Zainteresowania:Motocykle (Aprilia Shiver 750), Samochody, Elektronika, Komputery, Rolnictwo.

Napisany 27 lipiec 2011 - 17:06

Nie kopcie ziemniaków Wy tutaj o kilku arach i hektarach, a jak ktoś ma 135ha (są co mają po 1000ha)?? Ma nie kopać i już, bo cena Wam nie pasuje?? Jest prosta zasada - nie pasuje cena to nie uprawiaj.

Jeśli już zdecydujesz się na ziemniaki to przygotuj się na duże wachania cen i jeszcze większą wtope. To nie zboże, że wrzucisz do stodoły, wiaty, silosa i czekasz na lepsze czasy.