Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niszczycielska pogoda

241 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 24 lipiec 2011 - 13:15

Niszczycielska pogoda W zeszłym roku straszyli śniegiem już na 15 października,nawet nie spadło ani gram a u nas we wsi karzy był po kopaniu buraków na 10 październik,a w listopadzie chodziłem w podkoszulce z krótkim rękawku. :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Niszczycielska pogoda Dzisiaj, 21:56
  •  

#42 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 24 lipiec 2011 - 18:04

Niszczycielska pogoda oby to co pisze Piotrek sie sprawdzilo znaczy sie z tymi wyzami i pogoda na caaly sierpien

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#43 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 24 lipiec 2011 - 20:13

Niszczycielska pogoda

Łódzki U nas wczoraj rano jeszcze siąpiło dzisiaj spokój ale słonca niema czy ktoś oglądał pogode czy czasem znowu front nie wyskoczy :Djak by nie padało chociaż do środy to wjeżdzam ponownie do jęczmienia ozimego :D
Lepszy napewno będzie sierpien .
Słyszałem że lipiec i listopad to najbardziej deszczowe miesiące :P

To zależy od regionu kraju. Środkowa polska tak jak ja kuj-pom największa ilość opadów przypada w lipcu i sierpniu. Na wschodzie najwiecej opadów na wiosne, na zachodzie najwięcej na jesieni. Tak przynajmniej mówi teoria.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#44 Share thug

thug

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3210 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport

Napisany 24 lipiec 2011 - 21:22

Niszczycielska pogoda tutaj się mylisz największe średnie sumy opadowe w całym kraj mamy w miesiącu lipcu

Edytowany przez milanreal1, 24 lipiec 2011 - 21:39.
cytowanie poprzedniego posta

Thug

#45 Share DEVID

DEVID

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Kombajny New Holland Zwierzęta Motoryzacja i piękne kobiety

Napisany 24 lipiec 2011 - 22:36

Niszczycielska pogoda I znowu po marzeniach leje całe popołudnie super zaczynam powoli się wkurw...ale czekać tyle czasu i skosić mokre to porażka :P
Najgorzej wygląda jęczmien kłosy opadaja i zbozę wylega coraz bardziej

#46 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 769 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 25 lipiec 2011 - 08:09

Niszczycielska pogoda witam u nas pada co drugi dzień tak że w polu nic nie można skosić

#47 Share Piottrek

Piottrek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 08:17

Niszczycielska pogoda Wczoraj od południa do wieczora padało. Dziś nie pada, ale w zbożach stoi woda. :unsure:

#48 Share Jacek23

Jacek23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 08:21

Niszczycielska pogoda U nas nie pada od soboty.
Ale przez cały poprzedni tydzień napadało 130 l/m2

#49 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1476 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 09:30

Niszczycielska pogoda Dzisiaj poszedłem pochakać ziemniaków wiedziałem że jeszcze woda stoi ale myślałem że kilka worków uchakam ale dwa koszyki i szkoda roboty może jak by do jutra spasł to by jeszcze coś uratował a tak do garnka się nie nadają nagniłe i śmierdzą ściekami

#50 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7629 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 09:32

Niszczycielska pogoda Okolice Bielska, Cieszyna, Żywca pogoda w kratke z przewagą na deszcz. o sianie czy żniwach można pomarzyć. Jeszcze troche i okopowe chyba zaczną gnić.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Artur7

Artur7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 09:45

Niszczycielska pogoda Co drugi dzień pada teraz pada.. zamiast zbierać rzepak to zaczyna rosną w strąkach i na dodatek zaczyna kwitnąc co jest typowe na pore majową... tylko desykacja nic innego, sa miejsca ze nawet nie będzie koszone bo normalnie herbapol, przez te deszczce wsyztsko odżywa na nowo

#52 Share Lesnik13

Lesnik13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 14:11

Niszczycielska pogoda U nas - powiat cieszyński (śląskie) nie najlepiej, kto jeszcze w górze mieszka to pół biedy bo mu domu nie zalała czy piwnicy, choć woda i tak spłynęła po polach, ludzie nie maja jak wysuszyć trawy, gnije to po polach, a kto niżej mieszka to mu woda stoi na polu albo podtapia, czyli ogólnie kiepsko.
W baśniach śpią prawdziwe dzieje, woda życia nie istnieje, ale zawsze warto po nią iść...
"Bajka o Głupim Jasiu" J. Kaczmarski
Polecam maszyny leśne FAO FAR

#53 Share feliks135

feliks135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 15:37

Niszczycielska pogoda i słoneczko wyjrzało... sprawdzałem prognozy pogody IMiGW zapowiada się dobry czas
a jak wyjdzie realnie zobaczymy haha ;)

#54 Share Max83Max83

Max83Max83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 16:06

Niszczycielska pogoda Woj.Kuj_pom. W ziemniakach jeziora się robią.Nie pamiętam takiego lipca.

#55 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 25 lipiec 2011 - 16:19

Niszczycielska pogoda mazowieckie powiat siedlecki dzis przeszly 3 ogromne ulewy jak tak dalej bedzie to zniwa odbywac sie beda za pomoca kos a nie kombajnow ;[

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#56 Share DEVID

DEVID

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Kombajny New Holland Zwierzęta Motoryzacja i piękne kobiety

Napisany 25 lipiec 2011 - 16:43

Niszczycielska pogoda U mnie woj łódzkie po nocnych wichurach i deszczu który lał jak scebra świeci wkońcu słoneczko jak by tak było chociaż ze 3 dni to wjeżdzam do jęczmienia :D

#57 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 16:47

Niszczycielska pogoda wyjechac i wjechac w pole to moze i da rady ale ukosic przejechac i wyjechac pozniej to topiero bedzie zabawa
:(

#58 Share KiepskiT6030

KiepskiT6030

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 17:39

Niszczycielska pogoda U mnie tez nie wesoło czego mi zima nie zabrała z rzepaku to teraz deszcze zgarną :(

#59 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 17:51

Niszczycielska pogoda u mnie cały dzień leje. wczoraj świeciło słońce i dziś rano od 4 kosiłem koniczynę, niestety o 6 zaczęło padać i pada do teraz ;[ jak pamiętam to ostatnio taki lipiec był w 2001 roku. lało coś od 10 do 20 lipca praktycznie bez przerwy. na polach robiły się jeziora tak jak i u mnie w piwnicy. na onecie sprawdzałem i od jutra na pasie od zachodu po centralną Polskę ma już być pogodnie, jedynie w piątek ma troszkę pokropić. może w końcu uda się jęczmień wykosić który miałem zamiar kosić już ponad tydzień temu <_<
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share kamil040193

kamil040193

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, dziewczyny i motocykle;)

Napisany 25 lipiec 2011 - 18:33

Niszczycielska pogoda U mnie nie jest tak źle. Tylko ta pogoda jest coraz bardziej denerwującą. Groch i pszenżyto już można byłoby śmiało kosic tylko przez ta pogodę cały czas wszystko mokre :/

U mnie nie jest tak źle. Tylko ta pogoda jest coraz bardziej denerwującą. Groch i pszenżyto już można byłoby śmiało kosic tylko przez ta pogodę cały czas wszystko mokre :/
Jeśli pomogłem naciśnij zieloną strzalkę :)