Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wypożyczenie pługa na testy

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share cali25

cali25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 20 lipiec 2011 - 20:53

Wypożyczenie pługa na testy Witam, czy istnieje możliwość wypozyczenia pługa na testy? widziałem jak w okolicy wypozyczali prasy, ciągniki, ale ciekawi mnie na jakich warunkach to jest? Chciałbym kupic nowego KUHN'a Master 112 4E NSH, lub Gegoire Besson tez na hydrauliku, albo Kvernelanda EM 100 ale najpierw chciałbym przetestować Kuhn'a. Jakie są warunki i gdzie o to pytać?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wypożyczenie pługa na testy Dzisiaj, 10:41
  •  

#2 Share Barteknh127

Barteknh127

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 18 listopad 2013 - 18:40

Wypożyczenie pługa na testy Dołączam sie do pytanie , jestem z okolic ostrowa wielkopolskiego ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3194 postów

Napisany 18 listopad 2013 - 18:57

Wypożyczenie pługa na testy Jak to gdzie? U dilera pobliskiego, tam się też dowiesz na jakich warunkach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7786 postów

Napisany 18 listopad 2013 - 19:38

Wypożyczenie pługa na testy Dzisiaj przywiozłem głaębosz z Agiresemu Cultiplow 3m z Agrohandlu Legnica za jakieś 70 tyś, Po prostu wziołem na testy, Zrobie nim z 2-3 ha i odam. Po rostu trzeba sie z spradawcą umówić. Ja na telefon się umówiłem.
Pojechałem nim od razu o orkę pod buraka zrobioną i byłem bardzo zdziwiony że ciągnikiem 170 km jechałem nim na 42 cmgłeboko, z prędkością do 10km/h.Naprawdę lekko idzie, Jutro może w ścierń pojadę jak pozwolą