tomekgeo2

Targ Opatów

Polecane posty

tomekgeo2    8

Witam pilnie potrzebuje informacji kiedy jest targ w Opatowie z prosiętami i na jakiej ulicy będę bardzo wdzięczny.Sory że zakładam nowy temat ale w innym nikt nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek5672    53

Targ w Opatowie jest w środy A ulicy nie pamiętam wiem że jest obok stadionu a od której strony byś jechał ? :P


"Zetor Team" :)
Pozdrawiam :)
Zapraszam Do galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Targ jest jutro czyli w środy, zaczyna się z prosiętami bardzo wcześnie nawet niewiem czy o 6 czy wcześniej,wjazd na targ ze zwierzetami jest na rogu ul.partyzantów i ul. juliusza słowackiego http://mapa.szukacz.pl/?r=1311097944521 , pamiętaj że te dwie ulice w środy do 13 są jednokierunkowe, czyli musisz dojechać ul. juliusza słowackiego,


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek3p    0

Jaka tam cena prosiąt jest i w jakiej wadze ??? za odp z góry dziekuje :)

 

A wie ktoś coś na temat targu w Kedzierzyn-Koźle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

W pierwsza niedziel miesiąca jest targ z gołębiami itp. w Opatowie.

A można wiedzieć skąd jesteś że wiesz o tym kozim rynku? ja byłem tam ze dwa razy , w niedziele rano nie mam jak jechać bo zawsze jestem przepity :lol: a mam tylko 5km


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

A to dziś jest 2.VIII czyli w niedziele też jest ten bazar,

@marcinnowicki dzieki, za odp.

@szokowirówka są przepiórki, bażanty niewiem cały drób ozdobny, hodowlany, psy , koty, gołębie, króliki i tysiac innych rzeczy . tj przy ul. partzantów


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuma    13

no tak teoretycznie w srode jest targ z prosiakami ale tylko teoretycznie chyba bo coraz mniej widze handlujacych, zawsze mozesz sprobowac jeszcze w Ozarowie tez jest targ, ale nie wiem w jaki dzien. w niedziele to chyba nie tylko ptaki sprzedaja ale tez psy i rozne zwierzeta. pozdrawiam.


"Siła w jedności, jedność w wierzę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaskorpio    3

a kiedy w Opatowie jest targ nasion (mam czosnek do sprzedania)? Kiedyś byłem w sobote ale z tego co pamiętam to sie zmienia, mówiono coś nawet o zmianie lokalizacji i nie chciałbym "klamki pocałować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

W soboty od świtu na ul.partyzantów, przy skrzyżowaniu z ul.cegielnianą jest wjazd na targ.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, w związku z przepisaniem na mnie siedziby stada weterynaria wymaga by sporządzić ,,spis,, tzn żywienie ile kg czego przypada na 1 sztukę tucznika np i bydła, robił ktoś coś takiego? ma jakieś dane orientacyjne? ile czego zawiera opcjonalna mieszanka paszowa dla 1 byka/ 1 tucznika? na dobę.
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.
    • Przez Młodyrolnik16
      witam Mam taki problem że oprośiła się 2 maciory jedna 4 dni wcześniej od drugiej ale ta druga ma tylko 1 prosię i chciałbym połączy do wcześniejszej maciory która ma 12 prosiąt ,ale kiedy daje tego 1 prosiaka to ona chce go ugryźć i nie wiem co zrobić PS: Maciory są utrzymywane bez kojców
    • Przez Tatka
      Witam, locha rodziła pierwszy raz, urodziła 3 martwe prosiaki, wyglądają jak na zdjęciu. Druga locha też urodziła dwa, martwe lub "zgniłe" . Co może powodować taki rozwój płodu ? 

    • Przez Slawusslawus
      Witam podpowie ktos jak to jest teraz z przepisami hodowli trzody na wlasny uzytek chce kupic prosieta ktore są zarejestrowane i co dalej z tym zrobic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj