Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z Bizonem Z056

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marcin081998

marcin081998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport i motoryzacja

Napisany 18 lipiec 2011 - 20:56

Problem z Bizonem Z056 witam mam problem z bizonem z056 a mianowicie z wytrząsaczami, które trą z prawej strony o blachę o tgz d*py
boje się że jeszcze w żniwa kombajn może mi się zapalić dlatego proszę o pomac co mam z tym zrobić jak to naprawić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z Bizonem Z056 Dzisiaj, 16:12
  •  

#2 Share jaco7394

jaco7394

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 21:15

Problem z Bizonem Z056 Wystarczy ze wymienisz lozyska na wytrzsaczach . sprawdz tez czy boki wytrzasaczy sie nie poprzecieraly.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2011 - 22:25

Problem z Bizonem Z056 No nie zaraz łożyska do wymiany bez przesady - chyba że są rozwalone to tak. Normalnie wystarczy popuścić śruby od klawiszy i przestawić, otwory są w kształcie fasolki, ewentualnie poluzować łożysko i tam przestawić .Być może że samo się poluźniło i się przestawił.

Edytowany przez MAT912, 18 lipiec 2011 - 22:27.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share damianus2222

damianus2222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 22:29

Problem z Bizonem Z056 a wiec zależy gdzie trze :P jeżeli na przednim wale to poruszaj klawiszkami i zobacz gdzie jest luz. Pamietaj ze jak sciagniesz wał, i posciagasz osłony to zobacz czy mocowania nie sa popekane, oraz stopy na klawiszach :P oraz zaznacz te nakrętki które sie odkręca, aby ponownie je ustawić w tym samym połżeniu :) i jak juz bedziesz je skręcał, to ja sie zawsze kłade w srodku, i je wszystkie mocuje na 1 nakretke tak lekko a ojciec kreci kołem i słucham gdzie trze i rozstawiam je tak aby nie tarło, jak juz nigdzie nie słysze z tyłu i w srodku to skręcam. Ja je naprawiałem już kilka razy wiec troche moge o nich powiedzieć :P
sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv