Zaloguj się, aby obserwować  
misio17171

mtz 82 czy zetor 6945

Polecane posty

yahooo777    1285

C360 wystarczy!!!:lol:


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio17171    0

C360 wystarczy!!!:lol:

ja chce coś z napędem do tura. c360 ładowałem gnój turem 3b to tył był za letki a jak wjechałem w błoto to przód wlazł i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Do jakiej kwoty ciągnik?


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

Jak do tura to lepszy będzie zetor bo mtz na stożku to jednak jest trochę porażka wiem bo sam go użytkuje z turem ;) natomiast do wszystkich innych prac no to mtz jest bez porównania lepszy ;) Bynajmniej takie jest moje zdanie szczególnie jak porównuje swojego mtz z zetorem wuja (model 7045) to mtz wydaje sie w pracach polowych silniejszy i ma mniejsze spalanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ltz55aluki    0

c 360 wystraczy ale ty pikolisz..... na 18ha :lol: :blink:

zalezy ile chcesz wydac na ten ciagnik....

kupujac mtza bedziesz mial mlodszy ciagnik rocznik ok 90 a zetor gora 80:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

c 360 wystraczy ale ty pikolisz..... na 18ha :lol: :blink:

zalezy ile chcesz wydac na ten ciagnik....

kupujac mtza bedziesz mial mlodszy ciagnik rocznik ok 90 a zetor gora 80:)

 

Coś Ci sie nie podoba? Gdybyśmy taki areał mieli to wątpie, że dokupowalibyśmy jakiś większy ciągnik do tego, chyba że warunki uprawy były by na prawde ciężkie


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Razem z ładowaczem te 25 000zł? czy tylko ciągnik?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Tego kupi bo to stary model z końca lat 70 ;) Dźwignię begów ma umiejscowioną jeszcze jak w 360 :P

 

Jak MTZ to najlepiej Exportową wersję na zachód europy bo ponoc są lepiej zrobione od tych co do nas pchali...

http://otomoto.pl/mtz-82-820-tuz-tuz-john-6300-jak-6200-6400-tuz-tur-A79288.html

 

Moim skromnym zdaniem żaden z w/w się specjalnie nie nadaje do pracy z ładowaczem :P ale za te pieniądze cudów niema ;)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

Słuchaj weź Mtz no z turem to nie jest jakaś idealna maszyna bo te przodki trochę siadają chociaż w błocie przy oborniku nie będzie wcale źle tylko na twardym terenie to lepiej jeździć bez przodka bo wtedy potrafi aż kwiczeć ;) no w końcu ja mam mtz fakt ze z turem dopiero pierwszy rok ale przerzuciłem juz około 1000 ton miału dosyć dużo ziemi bo równałem teren pod 0,5ha szklarni i mtz radzi sobie całkiem dobrze ;) Jak będziesz pracował z głową to napewno trochę nim porobisz a nawet jak juz będziesz musiał coś w nim naprawić to części są tanie na pewno tańsze niż do zetora ;)

 

 

http://moto.allegro.pl/mtz-82-1995-rok-sprowadzony-okazja-i1715122699.html

http://otomoto.pl/bialorus-belarus-820-A52249.html

http://otomoto.pl/mtz-belarus-82-A68969.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

My mamy 6945 z turem i jest dobrze na 19ha pomaga 30-stka i jest ok ;) Zetora kupiliśmy za sześdziesiątkę i przegrywa tylko zwrotnością.Kupiliśmy go za 19 tysi i jest z 80 roku :D


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEVID    1

Osobiśćie polecam zetorka 6945 sam mam z turem lepszy o niebo od belarusa zwrotniejszy i cięższy szkoda tylko że biegi jak przy c-360 lepiej polecałbym 7045 też miałem teraz chce sprzedac 6945 ja głownie ładuję nim obornik i belki z pola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj