Skocz do zawartości

Zdjęcie

siłowniki w ładowaczu

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 16 lipiec 2011 - 18:21

siłowniki w ładowaczu Ostatnio pękł mi przewód w ładowaczu. Pękł przewód od wyjścia do trójnika bo to 1-dno sekcyjny ładowacz. Dzisiaj kupiłem i założyłem ten przewód. Tylko żeby go założyć to musiałem wszystko rozbierać i tu jest problem bo jak złożyłem to zauważyłem że w 1 siłowniku jest powietrze i nie wiem czy musze odpowietrzać czy nie. Niby odpowietrzyć to nie problem bo wystarczy odkręcić końcówke przy siłowniku ale tu jest problem bo przewody są stare i końcówka sie kręci razem z przewodem :/ Miałem nawet rozebrane i próbowałem w imadle ruszyć bo by było łatwiej złożyć ale nie dało sie ruszyć tej końcówki :/ Żeby odkręcić musiałem zdjąć siłownik i kręcić siłownikiem i był kumpel pomagać bo samemu było ciężko. Więc żeby odpowietrzyć musiałbym znowu zdjąć siłownik i obracać i znowu wołać kumpla... I tu pytanie czy to sie samo odpowietrzy czy jednak musze zdjąć siłownik ? Niby nie jest uciążliwe to zapowietrzenie ale kiedyś np. przy zdejmaniu rolki z przyczepy kładłem na ziemi i trzymałem ładowacz na opuszczaniu żeby lepiej schodziła z wideł bo mam zęby wspawane :/ Dzisiaj przy teście z rolką gdy położyłem na ziemi i ładowacz dałem na opuszczanie to po wyjęciu wideł z rolki widły opadły na ziemie co będzie przeszkadzać :/ Nawet jak siłownik odepne od ładowacza to on sie wysuwa z 20-25cm :/ Drugi co udało mi sie odpowietrzyć sie nie wysuwa...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
siłowniki w ładowaczu Dzisiaj, 07:13
  •  

#2 Share krzysztofgru1

krzysztofgru1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Zainteresowania:cięcie , gięcie i spawanie czyli ogólnie wszystko co związane z mechaniką i majsterkowaniem ;)

Napisany 16 lipiec 2011 - 19:50

siłowniki w ładowaczu Ja jak zakładałem ładowacz to niczego nie odpowietrzałem , po kilku podniesieniach na maksa do góry siłowniki się odpowietrzyły - olej powinien wypchnąć powietrze .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 17 lipiec 2011 - 18:13

siłowniki w ładowaczu a musze podnosić do samej góry ? Pytam bo mam przedłużki założone bo jak opuściłem do końca to sporo siłowników jeszcze było wysunięte i z tymi przedłużkami nie moge podnieść na max bo ładowacz zaczepia o kabine. Więc musiałbym zdjąć te przedłużki...