siwcu

New Holland 640/650 z sterownikiem bale command plus ?

Polecane posty

siwcu    0

Witam,

 

wie ktoś, czy możliwe jest działanie (najlepiej poprawne) prasy New Holland 640/650 ze sterownikiem bale Command PLUS? wiem, że w tych prasach występowały zwykłe Bale Command. a Bale Command Plus w midelach np. 648, 658, 644 itp..

 

Pytam bo mam na oku prase bez sterownika a zwykłych sterowników Bale Command praktycznie nie można kupić.

 

Ewentualnie jakby ktoś miał schemat elektryczny do takiej lub podobnej prasy...

 

Dziekuję za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwcu    0

Dzięki za odp. A masz tą informacje potwierdzoną, czy tak po prostu napisałes? wtyczki są takie same, w zasadzie wiekszość funkcji rownież jest takich samych.. no cóż... bede musiał poszukać zwykłego sterownika.

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji obsługi sterownika BALE COMMAND PLUS jest opcja wyboru modelu prasy ale jakich dokładnie to nie powiem. podejrzewam że sterownik po podłączeniu do komputerem w prasie sam rozpozna model ale głowy nie dam. co do schematu elektrycznego to nie wiem czy posiada go serwis NH. ale nawet gdy byś go miał to co sam byś go chciał złożyć? ja z ciekawości zagłądałem do swego sterownika BALE COMMAND PLUS i wiem co tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmak    1

@siwcu

Jestem tego pewny na 100%. Miałem takie prasy i z ciekawości podpiąłem command plusa, do NH640, włączyły się wszytkie możliwości na wyświetlaczu na raz, dodatkowo żaden przycisk nie reagował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wallax    0

Witam. Czy miałby ktoś z Was instrukcję obsługi do komputerka bale command plus? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc bo trudno się połapać we wszystkich opcjach bez instukcji.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73533    0

wczoraj przywieźli nam prasę new holland 835 na siatkę i jest ona ze sterownikiem bale command, ale po podłączeniu jej po traktor na wyświetlaczu pokazują się wszystkie opcje komputer piszczy i nie działa żaden przycisk proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj