Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wady i zalety

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Me97

Me97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 14 lipiec 2011 - 22:37

Wady i zalety Chciałbym się dowiedzieć jakie są wady i zalety ciągników massey ferguson z serii 600

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wady i zalety Dzisiaj, 06:55
  •  

#2 Share bizonek56

bizonek56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 14 lipiec 2011 - 22:53

Wady i zalety też chętnie sie dowie oglądałem ostatnio stajnie MF i mam ochote nie powiem:)

#3 Share FERDEKKKK

FERDEKKKK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 15 lipiec 2011 - 21:46

Wady i zalety Posiadam MF 698. Ciągnik uważam za bobry, chociaż skrzynia 12 na 4 to trochę mało. Mój ma 19990 mtg, i z odmy zaczęła lecieć para. Zimą będziemy mu robić kapitalny remont silnika, oraz sprzęgło. Po za tym silnik ma bardzo wysoki moment obrotowy, dzięki czemu w błocie nie ma problemu. Traktor jest też wytrzymały, mało awarii, w miarę tanie części. Jeśli ktoś ma konkretne pytania, to zapraszam.

#4 Share emilchaja

emilchaja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 16 lipiec 2011 - 08:29

Wady i zalety Witam też posiadam mf 698 ciągnik bardzo fajny prosta konstrukcja , niezalezna hydraulika zewnetrzna ,fajna kabinka,tylko trochę drogie filtry powietrza,części dostępne, ogólnie mało awaryjna maszyna.Kolego FERDEKKKK z odmy może pojawić się trochę pary bo to jest odpowietrzanie komory korbowej, byle odmom nie dymił jak z wydechu i nie lał olejem to wszystko jest ok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Me97

Me97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 16 lipiec 2011 - 09:15

Wady i zalety

Posiadam MF 698. Ciągnik uważam za bobry, chociaż skrzynia 12 na 4 to trochę mało. Mój ma 19990 mtg, i z odmy zaczęła lecieć para. Zimą będziemy mu robić kapitalny remont silnika, oraz sprzęgło. Po za tym silnik ma bardzo wysoki moment obrotowy, dzięki czemu w błocie nie ma problemu. Traktor jest też wytrzymały, mało awarii, w miarę tanie części. Jeśli ktoś ma konkretne pytania, to zapraszam.

Tyle mth bez remontu silnika.Te silniki muszą być bardzo wytrzymałe.

#6 Share FERDEKKKK

FERDEKKKK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 19 lipiec 2011 - 13:47

Wady i zalety No właśnie w tym problem, że z odmy również olej kapie. Dzisiaj tata rozmawiał z mechanikiem, to za robotę silnika 800zł + 1500zł potrzebne części.

#7 Share jankes84

jankes84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 19 lipiec 2011 - 21:12

Wady i zalety Ja robiłem we własnym zakresie ale tylko pierścienie, koszt 89zł za gniazdo i własna robota:D Pozdrawiam użytkowników MF 698:D Z odmy nie dymi i nie sadzi oleju przebieg 10000 mtg i najprawdopodobniej pierwszy remont silnika:d

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share FERDEKKKK

FERDEKKKK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 19 lipiec 2011 - 21:47

Wady i zalety U mnie nie wiem, czy pierwszy remont, ale podejrzewam, że pierwszy, ponieważ jak go tata kupił miał tylko 9000 mtg.