Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

138 odpowiedzi na ten temat

#81 Share PGRdobrawola

PGRdobrawola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe ;)

Napisany 15 kwiecień 2012 - 17:41

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Mam pytanie, które może się powtórzy ale... ;) wybiera się ktoś w tym roku na UWM kierunek rolnictwo w systemie nie stacjonarnym?
..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Dzisiaj, 11:50
  •  

#82 Share Ming

Ming

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, dobra książka, film, rolnictwo

Napisany 20 kwiecień 2012 - 18:17

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Byłem przez pewien okres czasu na Zootechnice. Dokładnie miesiąc, ale z przyczyn niezależnych od mojej osoby musiałem skończyć. No ale prawdopodobnie od nowedo roku akademickiego jeszcze raz pójdę ale nie wiem czy zootechnika czy może rolnictwo :) A kortowiada... Coś pięknego :D

#83 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 kwiecień 2012 - 19:30

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Ja lizenełem Rolnictwo, razem z kolegą @darorol ;) A teraz jestem na TRIL i jakoś idze po woli... ;)
Ale nie o tym chciałbym powiedzieć... Wy tu gadu gadu o kortowiadzie, a Kortowiada już się zbliża wielkimi krokami .. :D
Więc, wpadłęm na pomysła .. :D
Co powiecie, aby zrobić Spotkanie kolegów z AF na Kortowiadzie?? :D bo ja jestem za :)
O Olsztynie każdy słyszy, o Olsztynie każdy gada!!! Korowiada!! Kortowiada!!! mówiąc krótko na ten temat.. :D kto był na kortowiadzie to wie o czym pisze :D
Co wy na to??
ja bede na 3 dniach kortowiady:D bo oficjalnie mam Zjazd na uczelni.. ;)

EDIT: Mam nadzieję, że Koleżanki z AF wybaczą mi tą haniebną pomyłkę... WAS PRZEDEWSZYSTKIM ZAPRASZAMY W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI :)

Edytowany przez FINN, 20 kwiecień 2012 - 19:32.

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#84 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 20 kwiecień 2012 - 19:32

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie A ja będę całą kortowiade. Tylko ewentualne spotkanie robić w rozsądnych porach żebym był w stanie na nie dotrzeć :D
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#85 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 19:36

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie rozumiem, rozumiem no najlepiej aby było jeszcze jasno, ale i nie za wcześnie i nie za późno... proponuje tak miedzy 12-15 ... bo potem koncerty , grille nad jeziorkiem kortowskim, kluby w DS pękają w szwach , górka kortowaska się zaludnia.. ;) i może już nie być czasu na spotkanie.. ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#86 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów
  • Zainteresowania:szerokie w biodrach, wąskie w pasie

Napisany 20 kwiecień 2012 - 19:53

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 12:00.

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

#87 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 19:58

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie @gonzobonzobong, dobrze mówisz, ale wiesz mozna ustalić jakiś termin i kto dotrze, ten dotrze i po jakimś browarku się wypije, też... B)

#88 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 20:07

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

#89 Share Ming

Ming

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 20:08

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Hahaha :D Widzę, że większość zasmakowała kortowiady

#90 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 20:18

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Ming

Ming

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 21:28

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie nie wydaje mi sie bo połowa parady na kortowiadzie by dostała wyrok, ale dla spokoju duszy zmieniam :)

#92 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 21:34

#93 Share Ming

Ming

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 20 kwiecień 2012 - 21:58

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Nie mam porównania jaka atmosfera była wcześniej ale teraz też nie ma na co narzekać ;) Plaża, grile, akademiki :D Aż chce się iśc na piwo

#94 Share barti212121

barti212121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , uprawa ziemi , hodowla , przyroda , biologia , praca na wsi , muzyka , motoryzacja w rolnictwie :)

Napisany 22 kwiecień 2012 - 20:13

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Studiuje ktoś może z tego forum ochronę środowiska na uwm ? Jak tak to proszę pisać na PW bo mam kilka pytań Proszę o pomoc pozdrawiam i czekam na wiadomość

#95 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 03 maj 2012 - 17:46

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie mam takie pytanie , może ktoś wie .
Czy ciężko jest się dostać na Budownictwo lub Geodezje na UWM??

#96 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 04 maj 2012 - 11:09

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie na geodezje trudno sie dostac i utrzymac a na budownictwo dosc latwo sie dostac ale z utrzymaniem jest problem;/

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#97 Share Maniaa

Maniaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 06 maj 2012 - 12:40

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie tez tak słyszałam o tej geodezji, że trudno się dostać. ale... :) popatrz co się opłaca zdawać na maturze najbardziej i nie będzie tak źle ;)

#98 Share barti212121

barti212121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , uprawa ziemi , hodowla , przyroda , biologia , praca na wsi , muzyka , motoryzacja w rolnictwie :)

Napisany 07 maj 2012 - 20:36

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Witam Mam zamiar przejąć gospodarstwo rolne po rodzicach i w nie inwestować modernizować i powiększać jak się uda jako młody rolnik :) Gospodarstwo to specjalizuje się w produkcji zwierzęcej . I teraz mam pytanie . Jaki kierunek studiów najlepiej skończyć żeby móc dostać dotacje z unii na np. modernizację gospodarstwa , żeby zdobytą wiedzę wykorzystać w życiu itp . Wiem ze do dotacji potrzebne jest wykształcenie rolnicze . Ja rozważam zootechnikę i rolnictwo jeśli chodzi o kierunki typowo rolnicze . Który z podanych waszym zdaniem jest bardziej przyszłościowy ciekawszy i po którym jest większa szansa na uzyskanie dopłat ? Czy w ogóle zootechnika zalicza się w Polsce do kierunków rolniczych ? Proszę o pomoc i odpowiedź Pozdrawiam

#99 Share Lizelotta

Lizelotta

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 08 maj 2012 - 20:22

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Ja również skończyłam UWM dokładnie w tamtym roku w lutym obroniłam magistra inżyniera na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa kierunek Rolnictwo. Bardzo tęsknie za kortowem i wszystkim go polecam naprawdę warto. Super miejsce i oczywiście miłe wspomnienia pozdrawiam wszystkich absolwentów i aktualnych studentów UWM

Witam Mam zamiar przejąć gospodarstwo rolne po rodzicach i w nie inwestować modernizować i powiększać jak się uda jako młody rolnik :) Gospodarstwo to specjalizuje się w produkcji zwierzęcej . I teraz mam pytanie . Jaki kierunek studiów najlepiej skończyć żeby móc dostać dotacje z unii na np. modernizację gospodarstwa , żeby zdobytą wiedzę wykorzystać w życiu itp . Wiem ze do dotacji potrzebne jest wykształcenie rolnicze . Ja rozważam zootechnikę i rolnictwo jeśli chodzi o kierunki typowo rolnicze . Który z podanych waszym zdaniem jest bardziej przyszłościowy ciekawszy i po którym jest większa szansa na uzyskanie dopłat ? Czy w ogóle zootechnika zalicza się w Polsce do kierunków rolniczych ? Proszę o pomoc i odpowiedź Pozdrawiam

Ja osobiście polecam Ci kierunek rolnictwo to jest typowy kierunek, na którym zdobędziesz podstawowe informacje dotyczącę wsi i samego rolnictwa, które napewno wykorzystasz jako rolnik. Zootechnika to kierunek rolniczopodobny, który nastawia się konkretnie na same zwięrzeta.
Jeśli chcesz przejąc gospodarstwo po rodzicach to po skończonych studiach tak czy siak będziesz musiał uzupełnić wykształcenie rolnicze więc to chyba nie ma sensu dwa razy się uczyć dlatego radzę odrazu idź na Rolnictwo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 08 maj 2012 - 20:35

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Albo można zrobić tak, Na inżyniera iść na rolnictwo, a na magistra na zootechnikę. Bo można tak.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)