kazim11

Massey Ferguson 32

Polecane posty

kazim11    1

Witam czy ktoś z was spotkał się z takim kombajnem ponieważ rozważam kupno tego modelu a wiem że w Polsce jest ich strasznie mało czy ktoś wie jaką pojemność ma zbiornik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pio3trek    1

mam taki kombajn sprawuje się świetnie

 

z częściami nie ma większego problemu albo pasują od innych kombajnów albo są uniwersalne itp. jak narzazie nie miałem poważnej awarii

Edytowano przez pio3trek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Są tu jacyś właściciele albo użytkownicy kombajnu Massey Ferguson 32? Interesuje mnie, jak on wypada pod względem wydajności z np. Claasem Dominatorem 98, jak się sprawuje silnik, jakie spalanie, eksploatacja, awaryjnośc itp... Trochę się zainteresowałem tym kombajnem, są sporo tańsze od Claasa, a jeśliby bardzo nie odbiegał parametrami i awaryjnością, to po przepłacać.Tylko potem przy odsprzedaży może być problem, bo w Polsce nawet najgorszy Claas uważany jest za cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jk1976    67

Jak z częściami do tych kombajnów i na co zwrócić uwagę podczas kupna   zerknij OLX  lubelskie piaski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Ładny. Trochę drogi. Części są dostępne nowe i używane. Zadzwoń tutaj: 696827602

Sprowadza MF kombajny i dużo części ma.

MF 32 bardzo fajny kombajn. Polecam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pomógł by mi ktoś rozszyfrować przyciski kokpitu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Peron napisał:

Dawaj

A więc tak od lewej żółty to włączanie młocarni, obroty wentylatora i prędkość młocarni też wiem. Reszty nie. Nad kontrolka świateł to wyłączanie dżojstika.

IMG_20220206_093932_0.jpg

Edytowano przez gustaww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Pod żółtym rewers podajnika pochylego i hedera, w niektórych egzemplarzach działa po zablokowaniu joysticka. Pod wentylatorem prędkość reakcji podnoszenia hedera. Pozostałe... hmmm... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Jeden chyba będzie od włączania kosy bocznej bo mam gniazda pod kabiną. Włączanie hederu jest w przycisku dżojstika czy też tam któryś z nich?

@Peron W Twoim 7252 nie ma tych przycisków?

Edytowano przez gustaww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369
Napisano (edytowany)

Na pewno któryś będzie od kosy, ale powiem Ci szczerze, że nie spotkałem się z sytuacją, żeby w dwóch różnych maszynach był taki sam układ załączników:) Duża dowolność panuje.

Heder załączany na Joyu. Z którego roku kombajn? Bo z 1997 nie miały czasami rozkładania rury w Joysticku.

Edytowano przez Peron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

2000r tak mam rozkładanie w dzoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Dwa tyg temu, oswajam się z nim. W tym tygodniu biorę się za heder bo nożyki i bagnety są do wymiany. Chce też rozebrać taśmy i zobaczyć łożyska. Nie wiem jeszcze jak sieczkarnie się załącza więc jak w środę będzie ciepło to go odpalę i będę się uczył.

Edytowano przez gustaww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Sieczkarnie tą wajhą, która przestawia się blachę z tyłu, żeby słoma leciała do sieczkarni.

W kraju kupiłeś, czy zagranicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aha, myślałem że jeszcze jakiś guzik się wciska. Kupiłem w Polsce od chłopaka co sprowadza same MF z tej serii. Ma parę sztuk z lasocina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

To znajomy mój:) Nie raz poratował z częściami. Na kołach jechałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pietras892
      rok Temu kupiłem 29xp. bardzo fajna maszyna chciałbym sie zapoznać z waszymi spostrzeżeniami na temat tego sprzętu gdyż ostatno pojawia się ich coraz więcej na naszych polach
    • Przez trufel11
      witam
      mam w kombajnie założony przełącznik od którego kable idą do skrzyni biegów na skrzyni jest założony przekaźnik i taki jak gdy by silniczek i to połączone jest z linka od załączania biegów i czy możliwe jest ze tym uradzeniem załączą się 3 bieg w tym kombajnie w kabinie mam wajchę tylko na dwa biegi . zdoiłem pokrywę skrzyni biegów i jest tam tam wolna jedna zębatka czy wie ktoś czy ten kombajn ma 3 biegi i czy jest możliwe ze tez silniczek elektryczny załącza 3 bieg???
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez Sianokos12
      Kupował ktoś z was kombajn z bartołd? Jakieś opinie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj