Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kosiarki Mesko

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2401 postów

Napisany 26 grudzień 2014 - 21:21

Kosiarki Mesko

To jest kosiarka do tego ciągnika i to nie jest czeska tylko polska robiona w wojskowych zakładach Mesko.Ogólnie maszyna jest ok tylko z częściami zamiennymi jest problem bo musisz pisać do zakładów wojskowych Mesko za częściami a ceny tych części są już kosmiczne.Lepiej polecam ci polską ZO42 do której części są dostępne w każdym sklepie i za tanią kasę.Miałem 11 lat tą mesko z-133 i śmigała bez problemów aż padły łożyska i wybiły się piasty za które zapłaciłem 600 zł + 240 zł za trzymaki noży i od razu ją sprzedałem i kupiłem ZO42.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kosiarki Mesko Dzisiaj, 12:50
  •  

#22 Share wioskowy

wioskowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 08:56

Kosiarki Mesko

Odpuść sobie tą kosiarke.Unas w wiosce gość ma taką to ją chwalił ale do czasu aż pojechał do sklepu aby nabyć talerze nowe ślizgowe i dowiedział sie ceny .Płakał i płacił coś ponad 1000zł za dwa

#23 Share lukasz222

lukasz222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1663 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, hodowla bydła mięsnego

Napisany 27 grudzień 2014 - 19:04

Kosiarki Mesko

To co on robił z tą kosiarką, że talerze do wymiany? U mnie taka kosiarka pracuje już spokojnie koło 15 lat, trzymaki noży można bez problemu napawać jeśli się wyrobią, talerz też da się odrestaurować w przydomowym warsztacie (w mojej jeden talerz mocno ucierpiał przy pewnym "mistrzu kierownicy" na kamienistych ugorach a nadal go nie wymieniłem tylko remont i śmiga dalej). Co do dostępności części - w dobie sklepów internetowych bez problemu można nabyć każdą część do tej kosiarki, a i nie przypominam sobie, żeby przy wymianie ukręconej ośki ok. 5 lat temu ojciec miał jakiś problem z jej nabyciem. Fakt faktem że teraz do koszenia mam ok. 5 ha 2-3 razy w roku (kiedyś było więcej), ale i tak kosiarka nie do zarznięcia. Oprócz tego rozwalonego talerza (nieuwaga operatora) i ukręconej oski nie ma z nią problemów. Oryginalny lakier jak na maszynie najwyżej kilku letniej, osłona prawie nie naruszona, żeby paski były wymieniane też nie pamiętam. Do C-330 jest idealna, mogę ją polecić z czystym sumieniem.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czym zbierać zielonki? zobacz »

•  

#24 Share Theprzemo205

Theprzemo205

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 27 grudzień 2014 - 20:16

Kosiarki Mesko

A co powiecie panowie na kosiarke famarol słupsk Z036?? może ją kupic? jaką wgl ona ma szerokośc roboczą?

#25 Share adizetor

adizetor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 20 maj 2015 - 21:40

Kosiarki Mesko U mnie od nowości była taka aż do ubiegłego roku. Żadnej awarii, zero problemów, głównie przepracowała z C 330. A i zamiast 2 noży na Bebnie, zrobiliśmy na 4.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1061 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 15 czerwiec 2015 - 18:56

Kosiarki Mesko

wlasnie trafia mi sie mesko 165 za 2300 ale jesli takie opinie ma to nie...a co byscie mi polecili ???????   bo czeska po 25latach padla