Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych

641 odpowiedzi na ten temat

#121 Share maresek2

maresek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:Motocykle, motoryzacja, i wszystko po troszku.

Napisany 23 lipiec 2009 - 21:53

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych znalazłem np fergusona 3070 93r ładnego za 43 tyś silnik Perkins 4T 93 KM; skrzynia biegów 16/16 (synchronizowane w tym jeden hydrauliczny wzmacniacz momętu); prędkość max. 40 [km/h]; mechaniczny rewers; dobrym ursusem niepogardziłbym. Oj klimy niemusi mieć :rolleyes:

a te 9540 tez niczego sobie, byle wmiare komfort był i robota szła naprzód w polu. :huh:

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych Dzisiaj, 09:22
  •  

#122 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 23 lipiec 2009 - 21:54

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych Ja to już nigdy bym Maseja nie kupił miałem ten ciągnik 3060 i już go nie kupie takie samo zdanie o MF ma mój sąsiad bo też ma i chce sprzedać jak najdalej wypchnąć od domu :rolleyes: A on musi mieć ładowacz czy nie?Dzieki a nim idzie robota jak cho***a :-)
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#123 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 23 lipiec 2009 - 21:57

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych Do 65 tys to ja bym szukał MF-a 6150-6160 dosc nowa maszynka z dobry wyposazeniem i oszczednym silnikiem Perkinsa. Ale ja jednak na 30ha albo wiecej brałbym juz 6 cyl.

http://www.agrofoto....0...0&start=140 tam mogłes zapytac tez :rolleyes:

#124 Share igor

igor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 07:24

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych jak masz tyle kasy to dopłać troche i kup nowego bellarusa. Bedzisz miał nową maszyne jak bedziesz szanował tak bedzie ci choidził. Bo uzywanego napewno idealnego nie kupisz owszem są wyjątki ale to czasami

#125 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 09:21

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych Tylko co taki Belarus bedzie oferował w porównaniu np: z MF-em bo według mnie mało za taka kase jak ma to da sie znalezc dobry uzywany ciagnik a nie dziadostwo zajerzdzone. Wiem nowe to nowe ale bez przesady ja bym wolał uzywany zachodni (albo Zetora nawet :rolleyes: )z dobrym wyposarzeniem i bardzo komfortowa kabina niz Belarusa...

Ja was prosze nie zacznynajmy kłótni na temat ze Zetor jest najlepszy , lepszy od MF-a i zachodnich bo tak jest tylko dla niektórych... Zetor to dobry ciagnik w swojej klasie ale nie przesadzajmy ze jest najlepszy bo takie cos nie ma wcale sensu. Uzytkownicy MF na AF jakos na nie nie narzekaja a wrecz je chwala wiec kazdy na swoje zdanie :huh:

#126 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 09:34

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych Nie myślałeś o złożeniu wniosku na PROW?
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#127 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 24 lipiec 2009 - 11:15

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych

Ja to już nigdy bym Maseja nie kupił miałem ten ciągnik 3060 i już go nie kupie takie samo zdanie o MF ma mój sąsiad bo też ma i chce sprzedać jak najdalej wypchnąć od domu :rolleyes: A on musi mieć ładowacz czy nie?Dzieki a nim idzie robota jak cho***a :-)

Czemu taką opinię macie z sąsiadem o MF?? Zetor myślę że byłby dobrą opcją za 65 koła to kupisz już w na prawdę dobrym stanie i lepszym komforcie pracy :huh: co do belarusa to wg mnie plusem może być cena bo niska nic poza tym. W kabinie głośno i te przecieki...
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

#128 Share maresek2

maresek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 14:35

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych No można by złozyć wniosek. Nic strasznego, mozmanyłoby sie żucic wtedy na nowy ciagnik. A na temat nowego Belarusa to jak sie zadba to sie ma i by dobrze pewenie służył, ale za te chyba pieniądze można byłoby kupić coś bardziej komfortowego.

#129 Share igor

igor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 24 lipiec 2009 - 21:37

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych Ja osobiście jak by miał coś nowego brać
to coś z pronara i sie nie słuchaj opini innych osób tylko uzytkownioków ktorzy
przepracowali kilka lat na tym ciągniku

#130 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 10:13

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych 'lukasz20' sąsiadowi cały czas się psuje i mówi ze nie ma siły ma Reno 80 km i lepiej mu chodzi niz jego 80 konny MF tak jakby miała wiecej siły a mają tyle samo koni ja tez to zauważyłem że nie jest taki mocny ten MF i jak juz spadnie z obrotów to tyle nie wyciągnie się w góre i puści tylko dyma jak Zetor albo JD. A co do komfortu to MF sa bardzo komfortowymi ciagnikami ta wersja 3060 są bardzo wygodne i dardzo dobrze wypasione z reszto jak wszystkie MF :rolleyes: tają dobrą hydraulike i podnośnik.
Może rozweasz kupno Reno to też są dobre ciągniki za niską cene nawet tak Ceres bo Areska bedzie droższa ja miałem JD3300 odpowiedznik Ceres i powiem tak ciągnik był bardzo silny nie łamał się pod góre szedł równo i nie spadał z obrotów może troche ciasny w środku ale ogólnie jest super niski szeroki idealny do ładowacza i bardzo stabilny na pochyłych terenach.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share

• thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 lipiec 2009 - 10:45

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych Ja na twoim miejscu kupił bym Ursusa1634 mój wujek go ma i jest dobry ciaga nim 5 lekmena obracanego agregat 7 lapowy podorywkowy itp. sam nim podczas zniw jeżdżę i jest super :rolleyes: polecam

#132 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 10:53

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych A Ty kolego dobrze przeczytałeś tytuł tematu? Chyba nie. Wyraznie pisze 90-100km. Jeśli już to 934 bardzo rzadko spotykane ale są.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#133 Share talek48

talek48

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 10:58

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych jemu nie chodzilo o 934 tylko o 1634 bo 934 nie uciagnie tego co on napisal...
ja proponuje procenty moze... niech sie wkoncu naucza pisac poprawnie i na temat

#134 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 15:06

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych No właśnie a nie posty nabija. Jak masz powiedzieć coś głupiego to lepiej przemilcz.
A wracając do tematu to tak jak @Gago mówi znajomy ma 3080 z turem i jego znajomego renault (nie wiem jakie dokładnie)100 konne z tym samym agregatem, bo we dwóch takie same kupili,na tym samym polu sobie lepiej radził, bo raz na dwa robili no i ferdek się mulił a renault szedł równo bez problemów, możliwe,że akurat się gorszy ferdek trafiła ale jakby co to piszę.
Zetor od @Gago to dobra propozycja ale lepiej rozpatrz inne propozycje a nie od razu to a jak nic lepszego nie znajdziesz to zetorek czeka. Sam bym się skusił ale na mój areał za duży no i cały park maszynowy musiałbym wymieniać. Trzeba będzie coś na wiosnę pomyśleć o jakimś traktorku z turem ale jeszcze trzeba uzbierać kaski i pomyśleć co będzie dobre, zastanawiam się nad czymś 70 konnym z turem może 7745 ale pożyjemy zobaczymy.
A meresekowi2 proponuję coś z ursusów jeśli już się na nich znasz i sam potrafisz naprawić itd ale jak szukasz wygodniejszego ciągnika to raczej jakiegoś ferdka albo właśnie renault według mnie to dobre ciągniki i za tą cenę to co oferują to dobry zakup nie wiem dokładnie bo nie jeździłem nimi ale znajomy ma 100 konnego to nie narzeka w prawdzie robi nim tylko ciężkie zeczy czyli orka,agregat ale radzi sobie dobrze i nie ma większych awarii.

#135 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 22:14

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych Dzięki 'Kamillo0' :huh: Reno tez ma komfortowe kabiny może nie tak jak MF ale też są wygodne sąsiad ma Reno i mój wujek i ani sasiad nie narzeka i mu się nie psuje ani wujek też mu się nie psuje i nie na rzeka na nią czyli są dobre bo juz od wielu ludzi słyszałem że Reno są dobre. A to co @'Kamillo0'@ pisał że się muli ten MF to one są takie juz że się mula i to jest ich najwieksza wada :rolleyes:
Zetor Team

#136 Share proxy8441

proxy8441

Włościanin

• Members
  • PipPipPip
  • 1249 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 lipiec 2009 - 13:45

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych to moze Deutz Fahr'a DX'a ładne w przystępnej cenie swoja robote zrobia z hukiem :D

My siejemy, a Bóg daje plony.

#137 Share maresek2

maresek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 26 lipiec 2009 - 15:53

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych Też ogladałem ładne dobre ciągniki.

#138 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 26 lipiec 2009 - 17:52

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych za tyle to lepszy bedzie jakis agrostar http://www.allegro.p...cznik_1994.html o wiele ladniejsze sa z tymi kabinami
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#139 Share radekjohn1640

radekjohn1640

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 28 lipiec 2009 - 20:00

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych wybierz john deere 6300 lub 6400

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 28 lipiec 2009 - 20:41

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych uzasadnij bo troche to bezsensu
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy