Skocz do zawartości

Zdjęcie

Boisko do siatkówki

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 11 lipiec 2011 - 17:14

Boisko do siatkówki Otóż chciałbym zbudować boisko do siatkówki dla moich 4 siost i mnie . Siatkę kupię raczej ze sklepu sportowego . Nie wiem jaki stojaki zrobić ? Bo to boisko ma być przenośne , bo będzie się go przenosiło na inne łąki w zależności od wielkości trawy . Na jednym polu postoi z 2,3 tygodnie a potem transport w inne miejsce . Najłatwiej by było zbudować boisko do piłki nożnej . Ale wątpię czy usatysfakcjonowało by to wszystkich ... ( znaczy siostry )
No to jak zrobić stojaki do siatki ?
Czym wyznaczyć linie ?

Edytowany przez Marrus, 22 lipiec 2011 - 17:27.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Boisko do siatkówki Dzisiaj, 17:19
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 lipiec 2011 - 13:38

Boisko do siatkówki Linie wapnem,ewentualnie piaskiem lub randapem opryskaj linie , takie mamy u siebie :P:P ,stojaki przenosne to hmm... w ziemie wbic jakies otwory , a stojak z zelaznej rury lub z drewna

Edytowany przez Profil usunięty, 12 lipiec 2011 - 13:39.

#3 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 13 lipiec 2011 - 08:17

Boisko do siatkówki A czy wapno lub randap nie zaszkodzi krowom ? Piasek to za duży koszt ... Stojaki wymyśliłem takie które w podstawie będą miały 2 ceowniki krzyżowane ze pod kątem prostym . Te ceowniki nawiercę , bo te otwory będą mi potrzebne na to aby wbić przez nie do ziemi pręty zbrojeniowe o grubości ponad 1cm i długości 40cm .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share gabrysiek

gabrysiek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 20:18

Boisko do siatkówki Ze stojakami to nie potrafię pomóc, bo zawsze z chłopakami wkopywaliśmy w ziemię.
Trochę to niebezpieczne, ale po odmierzeniu boiska, na rogach powbijaliśmy małe kołeczki. Połączyliśmy od kołeczka do kołeczka mocno naciągniętyn sznurkiem i było dobrze. Był nisko przy ziemi to rzadko się zaczepialiśmy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 styczeń 2012 - 20:33

Boisko do siatkówki Jak siatka ma wisieć tak jak pranie to mogą być stojaki itp. Jak ma to mieć ręce i nogi to słupki do siatki trzeba zalać betonem na głębokość ok 80 cm, słupki z rury o średnicy 5-10 cm, w razie konieczności odciągi. Wtedy siatkę można napiąć tak jak należy :) .