Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sądzicie o turze metal fach t241

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Adii

Adii

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 10 lipiec 2011 - 16:59

co sądzicie o turze metal fach t241 Witam chciałbym wszystkich posiadaczy tych turów prosić o opinie. I czy byście polecili taki tur do nh t 5040
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sądzicie o turze metal fach t241 Dzisiaj, 19:11
  •  

#2 Share MrValterka

MrValterka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 10 lipiec 2011 - 18:23

co sądzicie o turze metal fach t241 Ja nie polecam tego tura ponieważ materiał jest delikatny jak aluminium. Rama tura wyrabia się w oczkach od sworzni jak i same sworznie. Ja mam na dwóch traktorach ten tur i jestem bardzo nie zadowolony. Lepiej kupić używany zachodni.
KPK Kumurun Team

#3 Share Piotrass

Piotrass

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 10 lipiec 2011 - 18:59

co sądzicie o turze metal fach t241 Ja na tym modelu mam tura stoll Fz 20 profiline i go polecam nie ogranicza skrętu a w wypadku zalozenia tura z metal fachu skret jest ograniczony , i material jest słaby wykonania

#4 Share Adii

Adii

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 10 lipiec 2011 - 19:36

co sądzicie o turze metal fach t241 a jak cena takiego stolla?

#5 Share damian23199

damian23199

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,wszystko o belarusie

Napisany 10 lipiec 2011 - 20:29

co sądzicie o turze metal fach t241 ja mam tura metal fachu i nic sie nie wyrabia ale lepiej wziasc tura hyydrametu b o jest dluzszy i podniesie na 4 warstwy belke ale znowusz sybciej sie jezdzi z metalachem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 10 lipiec 2011 - 20:50

co sądzicie o turze metal fach t241 Ja powiem tak mam tura MF wykonanie nie jest za dobre ale co chcieć za tą cenę. Najgorszym elementem w nim to chyba yoj niewygodny jak cholera (w hydramecie jest lepszy) i nieraz nie chce sie 3 sekcja załączyć. A i jeszcze żałuje że nie wziełem tego akumulatora (chodzi o te bańki)

#7 Share Adii

Adii

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 10 lipiec 2011 - 21:47

co sądzicie o turze metal fach t241

ja mam tura metal fachu i nic sie nie wyrabia ale lepiej wziasc tura hyydrametu b o jest dluzszy i podniesie na 4 warstwy belke ale znowusz sybciej sie jezdzi z metalachem

przecież metal-fach i hydromet mają taką samą wysokość unoszenia 3,6m to czemu metal fachem się nie ułoży na 4??

ja mam tura metal fachu i nic sie nie wyrabia ale lepiej wziasc tura hyydrametu b o jest dluzszy i podniesie na 4 warstwy belke ale znowusz sybciej sie jezdzi z metalachem

jeszcze jedno małe pytanko a jak się nim operuje, czy jest wygodny w obsłudze i jak joystick ?

#8 Share Piotrass

Piotrass

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 12 lipiec 2011 - 22:45

co sądzicie o turze metal fach t241 Za Stolla płaciłem 33tys netto, multizłącze, amortyzator wstrząsów , oczywiscie bez osprzetu tyle kosztował

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 13 lipiec 2011 - 09:14

co sądzicie o turze metal fach t241 Ile ??? 33tyś netto a brutto to około 40 tys... Dołożył byś trochę i byś miał fajną używaną ładowarkę teleskopową ...