Skocz do zawartości

Zdjęcie

UP Wrocław

76 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafal11195

rafal11195

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:branza rolnicza motoryzacja

Napisany 09 lipiec 2011 - 18:52

UP Wrocław Witam. poszukuje osob ktorzy dostali sie na ww (zootechnika) kierunek , aby nie dotrzec tam tak w ciemno nie znajac nikogo:)

Edytowany przez Matey, 09 lipiec 2011 - 22:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
UP Wrocław Dzisiaj, 20:13
  •  

#2 Share Moryc

Moryc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 09 lipiec 2011 - 21:18

UP Wrocław studiowałem na UP WROCŁAW ale kierunek rolnictwo piękne czasy :rolleyes:

#3 Share Pawel1222

Pawel1222

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 09 lipiec 2011 - 22:28

UP Wrocław ja się wybieram na ten kierunek w poniedziałek składam papiery

#4 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 09 lipiec 2011 - 22:46

UP Wrocław pozwolilem sobie zmienic tytul, zeby nie rozmieniac sie na drobne i nie zakladac odrebnych tematów dla zootechniki, rolnictwa czy weterynarii

wszystko wskazuje na to, ze od przyszlego semestru bede studiowal we Wrocławiu, albo rolnictwo albo technikę rolniczą i leśną, ale raczej nastawiam sie na ten drugi kierunek, ktoś sie wybiera :P ?

KS Falubaz

#5 Share es8

es8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 10 lipiec 2011 - 01:04

UP Wrocław dziennie?
ja w grudniu mam się bronić na politechnice, ale rozważam rozpoczęcie rolnictwa/trilu na UP. A w sumie wolałbym jednak zaocznie, już mam dość dziennych. :)

#6 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 10 lipiec 2011 - 15:24

UP Wrocław ja na dzienne :P

wie ktos jak to jest ze skladaniem dokumentow, trzeba zlozyc je osobiscie czy jest mozliwosc wyslania poczta? bo zadnej takiej informacji na stronie uczelni nie moge znalezc

KS Falubaz

#7 Share rafal11195

rafal11195

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 11 lipiec 2011 - 18:15

UP Wrocław Kolego z tego co wiem to raczej musisz osobiscie. Ja jutro jade na UP zawiesc papiery.

#8 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 11 lipiec 2011 - 22:52

UP Wrocław no ja jutro tez jade, moze sie zobaczymy przypadkiem ;)

KS Falubaz

#9 Share rafal11195

rafal11195

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 13 lipiec 2011 - 09:26

UP Wrocław no i chyba sie nie widzielismy :P

#10 Share lopol92

lopol92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja. rolnictwo, mech. rolnictwa i kobitki

Napisany 14 lipiec 2011 - 19:19

UP Wrocław

pozwolilem sobie zmienic tytul, zeby nie rozmieniac sie na drobne i nie zakladac odrebnych tematów dla zootechniki, rolnictwa czy weterynarii

wszystko wskazuje na to, ze od przyszlego semestru bede studiowal we Wrocławiu, albo rolnictwo albo technikę rolniczą i leśną, ale raczej nastawiam sie na ten drugi kierunek, ktoś sie wybiera :P ?

ja też ide na tril już zawiozłem papiery

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share andrew

andrew

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 17 lipiec 2011 - 18:19

UP Wrocław hmm kolejni TRiL`owcy w drodze :D jestem ciekawy ile was w tym roku tam będzie :D a ile skończy pierwszy rok i będzie dalej się kształciło hahaha

#12 Share czo

czo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Zainteresowania:Cmentarze, przyroda, góry, literatura i tematy społeczne

Napisany 24 lipiec 2011 - 08:57

UP Wrocław Cześć!
Dostałam się na rolnictwo i szukam kompanów :)
Nie ma żadnego forum wydziałowego, więc zarejestrowałam się tutaj - jedyne miejsce odzewu!

Patrycja

#13 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 09:16

UP Wrocław dajcie sobie spokój z rolnictwem na up Wrocław szkoda nerwów, jak komuś potrzeba wykształcenia do młodego rolnika lepiej sobie zrobić zaocznie jakąś średnią dwuletnia i po problemie..... ;)

#14 Share czo

czo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 09:37

UP Wrocław Dlaczego tak uważasz?

#15 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 12:18

UP Wrocław osobiście uczęszczałem zaocznie... tam cię nikt nie nauczy bycia dobrym rolnikiem i nie zdobędziesz wiedzy techniczo-praktycznej, co najwyżej można sobie wyrobić jakieś znajomości poprzez poznaniu przedstawicieli handlowych itd.... po prostu chodzi się po papier i tyle, może to problem całego systemu szkolnictwa ale tak jest i tego się raczej nie zmieni, a co do przedmiotów to historia na dłuższą bajkę ale jest sporo bardzo trudnych po części przez to,że się nie uczymy, ale w dużej części poprze fochy i różniste przypadłości prowadzących :)

#16 Share czo

czo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 15:29

UP Wrocław Jeśli kogoś to nie jara, to nigdy się nie nauczy być dobrym rolnikiem. Wiadomo, że część teoretyczna to jedna strona medalu, a praktyka jest drugą.

Co do systemu szkolnictwa: to na pewno wina zbyt akademickiego podejścia do spraw, które powinny być poznawane w dużej mierze praktycznie. To samo jest np. z pedagogiką, po której jedyne, do czego człowiek jest przygotowany to zostanie na uczelni. A pedagog czy socjolog, tak jak rolnik, musi iść w teren i obserwować, by cokolwiek osiągnąć.

Fochy prowadzących to jak pogoda - nie ma co o niej rozmawiać, bo jest niezależna od Ciebie :)

#17 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 16:50

UP Wrocław a niby dziewuchy jara zawód rolnika ? no raczej nie wydaje mi się :P , czy bardziej to, że wujek czy ojciec załatwił już ciepłą posadę w gminie czy arimr ?? jak by co to mogę się podzielić ściągami jak ktoś się zapisze na zaoczne rolnictwo wiec powodzenia ;)

#18 Share K1ROVEZ

K1ROVEZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 19:11

UP Wrocław 1piotr1, przyznaj się lepiej ile wytrzymałeś skoro tak Cię ta Uczelnia zawiodła....

Jeżeli uważasz, że jakaś "dwulatka" Cię czegoś nauczy, albo da Ci lepszy jak to nazywasz "papier" to OK, Twoja sprawa, ale z tym jest trochę tak jak jazdą autem - po co wydawać na MB skoro można jeździć Fiatem co nie? No właśnie, nie dowiesz się jaka to różnica jeżeli nie kupisz nigdy Merca...
Tak samo to - nie poczujesz różnicy póki nie skończysz, poza tym z wiedza praktyczną i tym podobnymi sprawami to moim zdaniem na zaocznych nie jest akurat tak źle, co prawda ja akurat jestem po Zootechnice, ale myślę, że i na Wydziale Rolniczym nie jest z tym tak źle.

No i nic nie zastąpi wspomnień ze studiów, he, he, he... Choćby z tego powodu warto.

Tak więc powodzenia Koleżanko, forum to musicie sobie dopiero założyć na jakiejś ogólnodostępnej domenie, nie ma Uczelnianego z tego co wiem, przynajmniej dla Niestacjonarnych. Spróbuj ewentualnie wygooglować jakieś Forum już istniejącego rocznika, może akurat coś będzie można się dowiedzieć.
good God damn and other such phrases...

#19 Share marcin509

marcin509

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 20:33

UP Wrocław Ja się wybieram na rolnictwo niestacjonarne, zastanawia mnie, że rejestracja jest dopiero od 8 sierpnia prawdopodobnie bo na stronie nie jest jasno napisane, wie ktoś może czy to pewne bo jakoś mnie to niepokoi? Na wszystkich innych uczelniach jakie brałem pod uwagę była rejestracja od 1 lipca tak jak na stacjonarne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share czo

czo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 07:51

UP Wrocław 1piotr1:
Masz strasznie paskudne nastawienie. Nie wiem, co chcą robić inne dziewczyny po rolniku, bo odpowiadam tylko za siebie. Grzanie stołka w gminie mnie akurat nie bawi, bo ustrój mamy taki, że niczego sensownego się tam nie osiągnie, a i płacą tak marnie, że trzeba łapówki brać. Poza tym czasy są takie, że studiami można sobie podcierać po wypróżnieniu - jeśli nie jesteś robotny albo łebski, to na nic i 100 papierów.

K1ROVEZ:
Dzięki. Szukałam for zeszłych roczników, ale albo nie istnieją, albo są martwe niczym egipscy faraonowie.

marcin509:
Jej, mam nadzieję, że otworzą Ci kierunek - składałam na zaoczne rolnictwo na UP 2 lata temu i było za mało ludzi. Złóż sobie na wszelki wypadek też na Ogrodnictwo, tam więcej osób zawsze przyjmują, a uczysz się prawie tego samego. Więcej tylko warzywnictwa i takich tam (ogrodnictwo to nie sadzenie róż :D). Przejrzyj sobie plany studiów jeszcze na wszelki wypadek.