Skocz do zawartości

Zdjęcie

UP Wrocław

76 odpowiedzi na ten temat

#61 Share piotr034

piotr034

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 03 styczeń 2012 - 20:38

UP Wrocław a kto tam teraz rządzi ?biochemia to jeszcze nie problem później będzie mikro biologia .pzdr i życzę powodzenia :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
UP Wrocław Dzisiaj, 10:20
  •  

#62 Share wajdek85

wajdek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 03 styczeń 2012 - 20:49

UP Wrocław Hahahahahaha biochemia nie przydaje się w zawodzie zootechnika i weterynarza? Przecież całe żywienie zwierząt jest oparte na biochemii nie mówiąc o działaniu organizmu. A skąd innego biorą się zasady zapobiegania kwasicy czy zasadowicy u bydła jak nie z biochemii? Rozumie jak byś tak napisał o w-f czy historii filozofii.

#63 Share piotr034

piotr034

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 06 styczeń 2012 - 14:21

UP Wrocław :D a widzisz kolego człowiek czasem po latach sobie dobrze wspomina ,, zlych .. nauczycieli :lol:

#64 Share wajdek85

wajdek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 20:17

UP Wrocław Z mikrobiologii Pietr chyba dalej :D przynajmniej w zeszłym roku rządził :D
Chociaż próbują załatwić żeby zootechnika miała z powrotem na wecie mikro. trochę to dziwne bo kiedyś od weta uciekli :D:D

#65 Share piotr034

piotr034

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 20:26

UP Wrocław a na mikro kto tak gromi przecież tam złe nie było ?

#66 Share adamo91

adamo91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 18:29

UP Wrocław a czy na zootechnikę trudno się jest dostać? dużo trzeba mieć punktów z matury
jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

#67 Share sodie86

sodie86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 09 luty 2012 - 09:34

UP Wrocław Witam
mogę się wypowiedzieć troszeczkę na temat UP . Ponad rok temu skończyłam rolnictwo na tejże uczelni , mgr-terkę pisałam w katedrze Ochrony Roślin . Moje ogólne wrażenie , niestety ktoś kto układa program wciska tam fakultety , które wg mnie były zbędne i służyły bardziej tzw. przesiewce albo załapaniu warunku , niż wypuszczeniu w świat dobrze przeszkolonego "rolnika". Jednakże jest mnóstwo przedmiotów bezpośrednio związanych z naszym zawodem i na nie chodzi się z przyjemnością i chce się uczyć. Ja bardzo miło wspominam fakultety organizowane przez katedrę Ochrony Roślin i entomologia i fitopatologia .Zgadzam się z forumowiczem , który stwierdził ,że praktyka = 0 . To prawda praktyki to się tam nie nauczycie . Uważam to za mankament , bo w miejsce 3 fizyk (ten sam materiał przerabiany , tylko pod inną nazwą fizyka,biofizyka,agrofizyka itd.) można przygotować właśnie zajęcia praktyczne , ale co wtedy z etatami katedry fizyki ?! Jeżeli ktoś chciałby tam nauczyć się języków , to zmartwię go znowu , że niestety wiedzy mu nie przybędzie a ubędzie - występuje taki mechanizm uwstecznienia (nie wierzyłabym , gdybym na swojej skórze nie przetestowała). Sami wykładowcy i prowadzący - wiadomo jak w życiu są wspaniałe osobowości , znające się na rolnictwie i służące radą i są osoby , które niestety w d...e byli i wiadomo co widzieli , ale uważają się za wybitnych specjalistów. Mam jeszcze multum refleksji , tylko to nie miało być wypracowanie...
Serdecznie pozdrawiam i służę rada Iza

#68 Share patrizia

patrizia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:od niedawna: hodowla bydła mięsnego
    technik weterynarii - początki

Napisany 28 luty 2012 - 15:30

UP Wrocław Witam !
Wybieram się na UP na rolnictwo niestacjonarne.
Prosze o kilka informacji od osób juz studiujacych.
Jak z nauka / bo LO już daaawno w zapomnienie poszło :D / jak z nauka / przyznam ze musialabym duuzo nadrobic - i pytanie czy dam radę/
z pewnością w zapomnienie poszla chemia, fizyka, stad tez pytanie czy da sobie rade osoba bardzo poczatkujaca / oczywiscie jak sie odpowiedni zepnie/.
pozdrawiam

#69 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 31 sierpień 2012 - 19:28

UP Wrocław czo zgłoś sie do mnie pozdrawiam 3 rok rolnictwo;)
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#70 Share Krakers16

Krakers16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 21:04

UP Wrocław Uwaga Studenici UP POMOCY !!!! Czy ktos jest moze dobry z TECHNIKI CIEPLNEJ ? potrzebuje pilnie pomocy:)

#71 Share Zetorek95

Zetorek95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 31 sierpień 2015 - 23:13

UP Wrocław Wybiera się ktoś na rolnictwo stacjonarnie na tą uczelnię? Sam zaczynam od października i szukam kompanów;)

#72 Share varadero112

varadero112

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:motocykle, rolnictwo, kobiety.

Napisany 03 wrzesień 2015 - 19:18

UP Wrocław

siema :) ja sie dość późno zdecydowałem, ale na szczęscie 10 pazdziernika rusza nabór kolejny :)
https://www.facebook...adiusz.borek.10

Arek :))

#73 Share adamek1113

adamek1113

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 17 wrzesień 2015 - 08:55

UP Wrocław

Witam

Zamierzam pójść na up Wrocław kierunek rolnictwo, zaocznie. Chciał bym się dowiedzieć coś na temat tej szkoły i czy warto tam iść, ponieważ na papierku średnio mi zalezy, bardziej chcial bym się czegoś nauczyć.

#74 Share Kiniak

Kiniak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 09 październik 2015 - 12:05

UP Wrocław

Witam, moja córka chciałaby startować na UP własnie na zootechnikę. teraz jest w klasie maturalnej ale już chce pójśc na zerowe zajęcia przygotowujące, bo jakieś znalazła. Czy ktoś może powiedzieć czy własnie we Wrocławiu jest dobry poziom itp? Maja zastanawia się nad Wrocławiem i Poznaniem (tu chyba nieco inny kierunek)..

#75 Share varadero112

varadero112

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:motocykle, rolnictwo, kobiety.

Napisany 17 październik 2015 - 07:42

UP Wrocław

z rankingów wynika, że to jednak Poznań ma lepszą renomę, natomiast Wrocław jako miasto, jest bardziej przyjazne, bezpieczne :) dobra lokalizacja uniwersytetu i akademiki wokół niego, więc ja osobiście jak student UP Wrocław polece go z czystym sumieniem :) 

#76 Share rafal11195

rafal11195

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Zainteresowania:branza rolnicza motoryzacja

Napisany 17 październik 2015 - 22:38

UP Wrocław

Zakładałem temat jak startowałem na zootechnike, teraz aktualnie jestem podczas pisania pracy mgr. Ogolnie zootechnika wcale nie jest łatwym kierunkiem, jesli ktoś naprawde chce sie czegoś dowiedzieć to sie dowie, jesli należy do osob 3 i do przodu albo zaliczyc i zapomnieć to też sie da przejść ale trzeba troche kombinować. Ogolnie miasto wspaniałe, wszedzie blisko, i bezpiecznie, a na dodatek ten klimat studencki, nie wiem jak w innych miastach ale wrocławia pod tym wzgledem bym nie zamienił.:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#77 Share Kiniak

Kiniak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 21 październik 2015 - 12:59

UP Wrocław

Miasto znam dobrze - moje rodzinne strony. Ale właśnie chciałam się dowiedzieć jak z poziomem nauczania. W sumie 2 posty i oba zachęcają tu i tu :) Przekażę córce wiadomości i mam nadzieję, że dobrze wybierze. Jest inteligentna i chętnie się uczy więc wiem, ze sobie poradzi dlatego chcę by wybrała też i uczelnię dobrą :) Ale jeszcze zobaczymy jak matura pójdzie, choć nie sądzę by młoda coś zawaliła :) Dziękuję za opinie! :)