manko

U(niwersytet) P(przyjemności) Poznań

Polecane posty

wojtass    0

Witam, ja chciałem, sie dowiedziec ile trzeba miec punktow zeby dostac sie na TRiL dzienne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rufik2    1

Witam. A ja zaczynam 3 rok Rolnictwa na UP. Dziennie

Edytowano przez rufik2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyzer    25

absolvent Ekonomii 2005-10. 3 lata w Jurandzie w 821,a potem 205. Na chodniku przy parkingu między Jurandem a Danuśką jest jest nasz podpis.

Pozdrawiam wszystkich wytrwałych studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalol    0

To ja też się przyłączę :) Tegoroczny Absolwent TRiL-u (Taniec, Rozrywka i Libacja) Jak napiszę z jakiego pokoju w akademiku Maćko jestem to raczej większość co była w tym akademiku powinna mnie kojarzyć (a może i nie)... Studia, studia i po studiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

IV rok rolnictwo:P


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xbox    0

a ja mam TRiL juz za sobą-bywało wesoło, wspominacie Dworka a innych nie?? U Dworka było luźno, pryszcz :)

Karolu czy ty jesteś Karolem P.?? z którym studiowałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Witam, tegoroczny pełnoprawny (mgr inż) absolwent TRiL. Miło się wspomina te 5,5 roku. Z tego co widzę to dworek nadal szaleje, a co z lipińskim????


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuszka007    65

Tak się składa, że ja jestem na ekoenergetyce :-P Jutro mam egzamin z fizyki, a we wtorek ave Dworek xD Kłana się rzutowanie i sranie po ścianie :-D Kierunek na prawdę spoko, choć wg mnie jest za mało przedmiotów z nim związanych. Najwięcej czasu spędzisz nad matematyką, to pewne. Reszta przedmiotów do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDragon    1

@nuszka007 na początku nie ma z żadną specjalnością wiele na początku, zabawa rozpocznie się na 4 semestrze, a co do matmy to jeszcze nie mieliście do czynienia z Kalą? B) Dopiero u niego na egzaminie przekonasz się co to matma!

 

@dominikziemniak a co do Lipińskiego to zależy jaki ma humor, koledzy byli na poprawce ustnej.

 

Serdecznie zapraszam na spotkanie koła naukowego!!! Tych co zaczęli chodzić na 3 roku to żałują że tak późno :D . Tu macie linki:

 

 

http://www.up.poznan.pl/knir/

http://www.facebook.com/pages/KNIR-Ko%C5%82o-Naukowe-In%C5%BCynierii-Rolniczej/111694345608531


www.up.poznan.pl/knir/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Tak się składa, że ja jestem na ekoenergetyce :-P Jutro mam egzamin z fizyki, a we wtorek ave Dworek xD Kłana się rzutowanie i sranie po ścianie :-D Kierunek na prawdę spoko, choć wg mnie jest za mało przedmiotów z nim związanych. Najwięcej czasu spędzisz nad matematyką, to pewne. Reszta przedmiotów do ogarnięcia.

Rozumiem że na dziennych jesteś? Ja jak na razie planuje zaoczne;) Ciężko się dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuszka007    65

@Bartek72511

Czy ciężko, zależy jak dla kogo. Generalnie trzeba mieć trochę więcej punktów niż na inne kierunki, choć eko nie należała do jakoś specjalnie obleganych. Nie pamiętam jaki był próg, ale postaram się to dla Ciebie sprawdzić :rolleyes: Dużo osób wzięło eko jako drugi kierunek i część z nich zrezygnowała. Nie wiem jak było na zaocznych, choć z tego co słyszałem jest tam duuużo mniej materiału.

 

@MrDragon

Ave Kala... Tak się składa, że w zeszły czwartek miałem z nim egzamin z matematyki. Nie chcę się chwalić,choć jest czym xD, ale zdałem za pierwszym podejściem, więc można :lol: Ten egzamin chyba obrósł legendą na całym UP i okolicy :D "Kto tego nierozumie ręka w górę" :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

A to jakie miałeś wyniki z matur? :D i dzięki jeśli sprawdzisz ten próg punktowy;) i jeszcze takie pytanie, nei ma w Poznaniu nic podobnego do tego kierunku na innej uczelni? Bo teoretycznie nato się nakierowałem, ale jednak ryzykojest złożyć na jeden kierunek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDragon    1

@Bartek72511, nie wiem jak teraz jest, ale jak ja składałem papiery (ostatni rok zanim wprowadzili osobno agroenergetykę - na moim roku jest to specjalność) to brali takich agentów co mieli po kilkanaście punków na 100. A ta agroenergetyka dużo nie różni się od czystego TRiL-u; z tego co się orientuje to 2-3 przedmioty więcej na semestr.


www.up.poznan.pl/knir/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipa12    0

Może mi ktoś powiedziec ile mniej więcej wynosił próg punktowy na mechanizacje rolnictwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja się zastanawiam nad TRiLem w Poznaniu. Ale jeszcze trochę czasu do namysłu jest. :P Zobaczymy jak maturka się będzie wyłaniać. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek1987    1

nie ma co się przejmować przyjmują wszystkich ale ze po roku 1/3 odpada to inna sprawa (tak było gdy ja studiowałem) na początku było nas ponad 90 a gdy kończyliśmy inżynierke to bylo nas ok. 50,

studiowałem zootechnike na WHiBZ;

najgorsze metody hodowlane:( jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szybkirychu12
      Witam, niedługo kończę swoje studia, ale niezwiązane z rolnictwem. Potrzebuję jednak wykształcenia rolniczego, żeby dotacje dostać i ogólnie móc ewentualnie prowadzić małe gospodarstwo w przyszłości gdyby ojciec mi je przepisał. Myślałem zatem o studiach podyplomowych. Czy ktoś z was może robił taką podyplomówkę związana z rolnictwem, która daje kwalifikacje rolniczą. Czy są też jakieś studia z zajęciami online bo zależało by mi na tym. Jestem z okolic Poznania i na na tym info by mi najbardziej zależało, ale chętnie wysłucham wszystkich.
    • Przez Magda31
      Cześć wszystkim,
      zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety, która pomoże mi w pisaniu mojej pracy inżynierskiej na temat oceny efektów wdrożenia technicznego wyposażenia w gospodarstwach mlecznych.
      Ankieta zawiera 19 pytań i jest anonimowa. 
      Link do ankiety:
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPa2Qi8VuNnd1QbGHIlFk2jB8onhGUCSnLLUxCijWbGHLVag/viewform?usp=sf_link
      Dziękuję za odpowiedzi i poświęcony czas.
    • Przez poziomka
      Moje pytanie brzmi czy warto jest iść na studia rolnicze jeżeli planujemy zostać na gospodarstwie. Czy te studia nam coś dadzą,czy jest to też strata czasu mówię tu o kierunku osobiście nowoczesna hodowla bydła mlecznego. Ale jeśli mieliście jaką kolwiek styczność ze studiami to proszę napiszcie, jestem ciekaw każdej wypowiedzi nie koniecznie związanej z moim kierunkiem może być inny rolniczy.
    • Przez AnnaSkoczylas
      Hej, chcę zacząć studia rolnicze, ale przede mną jest jeszcze rok, muszę napisać maturę i podciągnąć niektóre przedmioty. Jakie szkoły wyższe możecie polecić?
    • Przez Drzeffo123
      Witam Szanowną Grupę,
      zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej folii i mat do ściółkowania do pracy magisterskiej.
      Od razu przepraszam za taką formę, lecz tradycyjne sposoby ( telefon, mail )zawiodły.
      Nie ukrywam, że jest to moja ostatnia nadzieja, by móc dokończyć magisterkę 😕
      Dlatego bardzo proszę o poświęcenie 5 minut z Waszego cennego czasu.
      PS ta ankieta nie ma na celu wywołania burzy, który sposób ściółkowania jest najlepszy, tylko pokazanie aktualnej sytuacji.
      Z góry bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety i raz jeszcze przepraszam za taką formę. Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako spam czy inne negatywne działanie.
       
      https://forms.gle/RR45NTp8BuN5nJMx7
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj