Skocz do zawartości

Zdjęcie

tytan 10 plus - tylna klapa...

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share klos

klos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 08 lipiec 2011 - 20:37

tytan 10 plus - tylna klapa... Mam pytanie do posiadaczy ww rozrzutnika, mianowicie czy u was tez jest tak, ze przy rozladunku obornika na polu najpierw unosi sie do gory zasuw a dopiero pozniej klapa uchylana? Mam z tym problem bo przy rzadszym oborniku (oczywiscie przy wlaczonych walkach) przy wiezdzie na pole tworza sie calkiem spore kupki obornika, przeszkadza to w oraniu, pozniej sie wyoruje - same problemy. Probowaliscie jakos temu zaradzic? Dodam ze klapy otwieram oczywiscie podczas jazdy ale i to niewiele pomaga, probowalem zmieniac kolejnosc gniazd przy ciagniku - tez nic.
Drugi problem a wlasciwie przestroga dla kupujacych: nie wiem czy to wina wadliwej serii czy ogolnie tego modelu ale pojawia sie problem z walkami roztrzasajacymi - tryby u dolu lubia sie psuc, lamią sie ,,zabki". U mnie ten problem w ciagu dwoch lat wystapil juz 2 razy, znajomy z sasiedniej wioski mial to samo :(
Tak wiec podsumowujac.. drugi raz juz tego rozrzutnika bym nie kupil, wybralbym cos zachodniego... pozorna oszczednosc:(

aha, jeszcxxze jedno! mycie! istna poezja:) wtajemniczeni wiedza o co chodzi.. pol dnia z glowy. Znajomy ma fliegla, z posuwana sciana, o wiele prostsze podwozie, sama komora praktycznie nie wymaga mycia - uwija sie w 2 godziny :)

z gory dzieki za odpowiedzi :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
tytan 10 plus - tylna klapa... Dzisiaj, 17:10
  •  

#2 Share zf11441

zf11441

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 08 lipiec 2011 - 21:56

tytan 10 plus - tylna klapa... ja mam tytan 13 i mam obie klapy ustawione jak u ciebie kolego miałem problem na początku bo w ciagniku mam 4 wyjścia a do rozrzutnika potrzeba było 5 ale w firmie załozyli trójnik znajduje sie on umnie z tyłu z prawej strony przy posuwaczu tasmy moze tez go masz i właśnie to jest problem

#3 Share klos

klos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 08 lipiec 2011 - 22:22

tytan 10 plus - tylna klapa... u mnie wyglada to tak: Dodany obrazek
zdjecie znalezione, nie moje:)
tez masz cos takiego?

Edytowany przez klos, 08 lipiec 2011 - 22:25.

#4 Share zf11441

zf11441

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 08 lipiec 2011 - 22:34

tytan 10 plus - tylna klapa... tak

#5 Share klos

klos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 08 lipiec 2011 - 22:43

tytan 10 plus - tylna klapa... lipa. gdyby w ciagniku bylo dodatkowe gniazdo, to mozna by ten gorny przewod z trojnika wyprowadzic na przod. troche nie przemysleli sprawy, mogliby te silowniki polaczyc szeregowo czy cus,
pozostaje nadzieja ze ktos z forumowiczow ma jakies inne rowziazanie:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share MajsterPopsuj88

MajsterPopsuj88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 09 lipiec 2011 - 00:52

tytan 10 plus - tylna klapa... A gdybyś spróbował zainstalować w przewodzie od klapy jakąś zwężke żeby potrzebne było większe ciśnienie albo poprostu zwykły zawór kulowy i odpowiednio go wyregulował, może to by Ci pomogło.

#7 Share Bartek19992

Bartek19992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 20 lipiec 2011 - 10:52

tytan 10 plus - tylna klapa... @klos najłatwiejszym i najtańszym rozwiązaniem jest zdjęcie klapy ;)
Sprzedam cyklopa UNHZ-500
i Pług 2 skibowy info na PW

#8 Share Marcin1997

Marcin1997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    Hodowla bydła
    Muzyka
    Siłownia

Napisany 06 luty 2012 - 21:33

tytan 10 plus - tylna klapa... w tych starszych modelach tak jest ze trzeba 5 gniazd a jak ja mam z 20111 to tylko 4 wejścia trzeba i chociaż z tym jest ok a u mnie obie klapy równo się roztwierają. co do mycia to prawda przerąbane jest ;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share R2maros9641

R2maros9641

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 06 luty 2012 - 22:47

tytan 10 plus - tylna klapa... Najpierw otwiera się ta klapa, która lżej idzie, tak samo z zamykaniem, najpierw opada tylna. Jak dla mnie najprostszym rozwiązaniem jest na koniec pracy zabrać widły i rozgarnąć. Awarii u mnie żadnych nie było, u znajomego też, ale nie wiem co będzie za kilka lat. Natomiast w kwestii mycia w 100% się z wami zgadzam, żeby go umyć to pół dnia potrzeba.