Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy to dobry wybór

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share szymon9881

szymon9881

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 07 lipiec 2011 - 12:13

Czy to dobry wybór Dzisiaj zostałem właścicielem prasy pol mot warfama z 543 z szerokim ogumieniem obwiązywaniem siatką i centralnym smarowaniem prasa kosztowała mnie 48 000 tyś czy to był dobry wybór ponieważ zastanawiałem się nad kupnem sipmy classic z tym samym wyposażeniem i metal fachem również z tym samym wyposażeniem powiedzcie mi czy dobrze wybrałem prasa będzie pracowała na 11 ha przy pronarze 82a

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy to dobry wybór Dzisiaj, 23:27
  •  

#2 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 654 postów

Napisany 07 lipiec 2011 - 12:49

Czy to dobry wybór teraz to i tak nic nie zmieni kasa wydana :rolleyes: A i tak co byś nie kupił to i tak zawsze się znajdą zwolennicy jak i przeciwnicy wyboru. Ważne abyś sam był zadowolony z wyboru.

#3 Share ArekDzej

ArekDzej

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 07 lipiec 2011 - 13:11

Czy to dobry wybór Witam!
Jeśli wybierałeś pomiędzy w/w markami, to dokonałeś dobrego wyboru. Życzę udanych belek,i przyjemnej bezawaryjnej pracy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share KarolTD90

KarolTD90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 07 lipiec 2011 - 13:45

Czy to dobry wybór U nas sąsiad ma warfame to mu jej współczuje i ciesze się ze mam METAL FACHa u nas w okolicy to mnustwo jest pras z METAL FACHu

#5 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 07 lipiec 2011 - 16:01

Czy to dobry wybór U nas same sipmy są z kolei, ale-jak dbasz tak masz-tego zdania jestem;) Na taki areał Ci spokojnie wystarczy, bezawaryjności życzę;)
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Lukash3060

Lukash3060

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja MF BMW

Napisany 07 lipiec 2011 - 19:14

Czy to dobry wybór U nas też góruje SIPMA i we wsi jest chyba 2 prasy zachodnie i z tego co mówił znajomy to dobrze wybrałeś ;)
Poza tym prasa jest dość lekka bo widziałem jak chodzi w niej C 360 i dobrze sobie radzi :)
Ale tak jak mówi kolega ważne żebyś Ty był zadowolony ;)
Sprzedam prasę belującą ! http://olx.pl/oferta...57-ID5L1ip.html

Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;)

Dodany obrazek