Zaloguj się, aby obserwować  
tprc330

produkcja bloczka,cegieł itp.

Polecane posty

tprc330    0

witam.Mam pytanie czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie z produkcją bloczka, cegieł, itp.

Czy wie ktoś ile trzeba betonu na jednego bloczka??

liczę na was :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

a kto ci kupi od spzedawcy prywatnego w składach budowlanych maja tego zapewne duze ilosci i konkurencyjna cene gdzie u ciebie było by to dopiero kosztem produkcji

chyba ze wyprodukujesz tego ogromne ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tprc330    0

Czy ja wiem takie duże ilości <_< z tego co wiem to materiałów budowlanych to brakuje na rynku. U producentów są zapisy na kilka miesięcy do przodu to chyba jednak brakuje materiału na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

a formy do bloczków wiesz z jakiego betonu <chyba sam niebedziesz krecił>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

Bloczek hmm... czy chodzi ci o te bloczki fundamentowe?? do tego musi być dobrej jakości beton, odpowienie formy, a do cegieł również formy, materiał i jakość przedewszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tprc330    0

chodzi mi o bloczki fundamentowe wiem że do produkcji jest potrzebna wibroprasa i cement dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

rozumiem ze ma to być legalny biznes tak? i rozumiem że maszsporo kasy na start bo formy są baaardzo drogie (dobre form) o wibroprasie nie wspominając. to i jak nie bedziesz miał atestu to na dużą sprzedaż nie licz bo zaden skład budowlany ani firma od ciebie nie kupi tylko co ktoś prywatny a to mały rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

to juz lepsze ekrany dzwiekoszczelne tzn. takie płoty z wierzby energetycznej podobno dzwiekoszczelne jakas naklejka ze naturalnie wytworzone i git heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj