Skocz do zawartości

Zdjęcie

pługi Krone

41 odpowiedzi na ten temat

#41 Share new_profil_luki21

new_profil_luki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1236 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, metaloplastyka

Napisany 15 grudzień 2015 - 21:54

pługi Krone

Doszliście do ładu z tym pługiem? Oglądałem 100/3 ale już nie ma tej kostki i baniaczka tylko dwa węże bezpośrednio podłączone pod króćce siłownika. Gość u którego stoi mówi że z obrotem nie ma problemu. Chcę go do mtz. 

KPK KUMURUN TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pługi Krone Dzisiaj, 21:52
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pługi Krone Dzisiaj, 21:52
  •  

#42 Share sdamigo6

sdamigo6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 19:31

pługi Krone

Witam @ luki21 Trochę pokombinowałem z moim nowym nabytkiem (krone 100/3) W moim obrót na jeden wąż ,kostka i hydroakumulator. Jak go przywiozłem to do połowy obrotu zacinał się musiałem cofać dźwignię hydrauliki w drugą stronę i dalej kontynuować obrót na 2-3 razy po trochu. Tuż przed punktem przełamania siłownika (w połowie obrotu) zaczynał się płynny ruch. Diagnoza -pusty akumulator i faktycznie po odkręceniu zaworu b.mało gazu. W miejsce aku wkręciłem drugi przewód i obrót jest prawie płynny tylko w punkcie przełamania na chwilkę się zatrzymuje i rusza dalej.Myślę że po napełnieniu aku będą się płynnie obracać. Bez kostki będziesz musiał na dwa razy robić obrót do połowy i później szybciutko wajcha w drugą stronę by dokończyć obrót, Kostka wykonuje to za ciebie i w czasie pracy utrzymuje siłownik zablokowany bez kostki siłownik musi utrzymywać rozdzielacz w ciągniku.  Chyba w miarę jasno to opisałem.

Edytowany przez sdamigo6, 17 grudzień 2015 - 19:33.