888adam888

Kierunki Szkół na jakie chodzicie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kubaguzik    321

Technik mechatronik 3 klasa Łowicz Podrzeczna


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrMily    0

Technikum Agrobiznesu-Tuchola

Edytowano przez MrMily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekzxc    0

ostatnia klasa PCEZ Świdnik w technikum mechanicznym profil: obrabiarki sterowane numerycznie

Edytowano przez jarekzxc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

Od 1 wrzesnia WETA 1 rok technik weterynarii Łomża

 

witam kolegę :lol: ja od 1września 4rok "WETY" w łomży;p


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis251    0

@Mrmagyster Ja chodzę do TMR-u i jest naprawdę fajnie, ciekawe przedmioty (pojazdy, maszyny, podstawy techniki, podstawy rolnictwa), nie wiem jak u was w szkołach ale u nas jak się nie chce to uczyć się nie trzeba wystarczy chodzić i nie odwalać na lekcjach. Od drugiej klasy jeden dzień warsztatów w tygodniu i 2 tyg. praktyk w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol3320    17

Ja od września idę na tech. weterymari w Gródkach. Pierwszy rok tego kierunku w tej szkole, zobaczymy co to będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Od września 4 klasa Technikum mechanizacji rolnictwa w Piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ValtraN82    0

Ja zaczynam 3. klasę w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie na kierunku technik informatyk :)


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas15    0

Od nowego roku technikum mechanizacji rolnictwa w Radoczy :rolleyes:


Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lok133    2

Ja tak przeczytalem wszytskie posty i praktycznie nikogo z moich okolic, ktos chodzi do marianowa (podlaskie) ?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

to chyba kolego czytać nie umiesz skoro twierdzisz że nie ma nikogo z Twoich okolic ;)


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Niestety, albo stety. Od 16 września 2011r. 1 rok W Zespole Szkół w Niećkowie. Szkoła Policealna (zaoczna) kierunek Technik Rolnik.

Pozdrawiam wszystkich uczniów i forumowiczów.


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

Ja chodze do Lotniczych zakładów naukowych (LZN) Wrocław(Psie pole) W kierunku technik mechanik specjalizacja Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie CNC. Obecnie jestem w III klasie ;)


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj